Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Łódź, Olsztyn, Chorzów, Lublin, Częstochowa, Wrocław
2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Macie ochotę na prawdziwą przygodę? Wybierzcie się na strzelnicę! Poznajcie podstawy strzelectwa na profesjonalnej strzelnicy, gdzie instruktor nauczy Was, jak trafiać zawsze w dziesiątkę. Poznaj Strzelanie dla Dwojga to okazja, by dobrze bawić się na strzelnicy. W ciągu kilku minut nawet początkujący zacznie czuć się pewnie z pistoletem w dłoni. Skupcie się, dobrze wycelujcie i oddajcie serię strzałów do czarno-białej tarczy. Czeka Was niezapomniana rywalizacja w strzelaniu z ostrej amunicji. Kto trafi w 10-tkę? Przekonajcie się sami! Niezapomniane wrażenia, ogromne emocje i adrenalina czekają na Was. Uwaga, kaliber 5,6mm łatwo uzależnia!

Co obejmuje prezent?
Krótkie wprowadzenie teoretyczne, opiekę wykwalifikowanego instruktora, 50 strzałów z broni kalibru 5,6 mm dla każdego z uczestników.

Ile czasu potrwa strzelanie?
Zabawa na strzelnicy potrwa około 45 minut.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na gwiazdkęprezent na rocznicę

Poznaj Strzelanie dla Dwojga to świetny wybór. Ten nietuzinkowy prezent dla dwojga wprawi w zachwyt każdą parę, która pragnie niezapomnianych wrażeń i cudownych wspomnień. To również pomysłowy prezent dla rodziców, dziadków, rodzeństwa lub znajomych. Nie lubisz utartych schematów i konwencji? Wizyta na strzelnicy to świetny pomysł na oryginalne walentynki. Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich.Voucher na strzelnicę to niezwykł podarunek dla pary i spełnienie marzeń o strzelaniu. Wybierz prezent marzeń i zaskocz swoich bliskich!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Łódź, Olsztyn, Chorzów, Lublin, Częstochowa, Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Zapewniamy tarcze, opiekę instruktora, broń oraz 50 naboi w kalibrze 5,6 mm dla każdego uczestnika. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Od osób poniżej 18 roku (min. 16 lat) wymagana jest zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich podczas strzelania. W niektórych lokalizacjach prezent realizowany jest w grupach. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Aneta

Super wrażenia i super przeżycie. Polecam gorąco. Super prezent.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.