Masaż Tajski dla Niego | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Tajski dla Niego | Wiele Lokalizacji


8+ miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Częstochowa, Gdynia, Katowice, Poznań i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Błogi relaks, dzięki któremu odpoczniesz od codziennych zadań i obowiązków. Przyjemne odprężenie, pozwalające na wyciszenie i chwilę tylko dla siebie… Wybierz się na męskie SPA i skorzystaj z Masażu Tajskiego! Godzinna, mocno odprężająca sesja zapewni Ci szereg korzyści - tych dla ciała i tych dla duszy. Oddaj się w ręce wykwalifikowanych masażystów i przekonaj, jak przyjemnie się odpoczywa. Postaw na męskie SPA!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Tajski. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu trwa masaż?
Masaż Tajski potrwa 60 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Masaż Tajski jest masażem całego ciała.

Na czym polega masaż tajski?
Masaż tajski to tzw. głęboki masaż, będący połączeniem akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Tradycyjny masaż tajski przyczynia się przede wszystkim do: poprawy elastyczności ciała, zakresu ruchów członków ciała i ogólnego samopoczucia, a także zmniejszenia problemów wynikających ze stresu oraz złagodzenia bólu powodowanego przez skurcze.

Masaż Tajski | Wiele lokalizacji jest doskonałym prezentem dla mężczyzny, pozwalającym odkryć przed nim świat przyjemnego i egzotycznego odpoczynku. Voucher do SPA dla faceta jest ciekawym podarunkiem, pasującym na każdą okazję i zapewniającym przyjemny relaks i chwilę wyciszenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

8+ miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Częstochowa, Gdynia, Katowice, Poznań i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Tajski jest masażem całego ciała. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.