Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Paralotnią | Wiele Lokalizacji

5.0 2 Opinii

Lot Paralotnią | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Lublin (okolice), Grójec (okolice), Kielce (okolice), Gliwice, Śrem, Masłów, Pińczów, Przylep i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Paralotniarstwo to najszybciej rozwijający się sport ekstremalny na świecie. Nic dziwnego! Wznoszenie i opadanie na płacie nośnym jest czymś zupełnie innym od pozostałych sportów powietrznych. Tu nie ma kabiny pilota ani wskaźników. Liczą się umiejętności, instynkt i odpowiednie czytanie pogody. Satysfakcja płynąca z lotu jest o wiele większa! Przekonaj się o tym na własnej skórze. Doświadczony instruktor wprowadzi Cię w świat paralotniarstwa, a już po kilku minutach wniesiesz się do góry! Delikatne wzniesiesz się w przestworza, zobaczysz ziemię z lotu ptaka i dosłownie będziesz bujać w obłokach. Wyrusz na podniebną przygodę i sprawdź, jakie emocje będą Ci towarzyszyły wysoko nad ziemią. Poczuj wiatr we włosach, smak nieograniczonej wolności i dreszczyk adrenaliny. Paralotnia i instruktor czekają na Ciebie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Paralotnią, Motolotnią lub Motoparalotnią (w zależności od warunków atmosferycznych i lokalizacji). Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia odbędziesz szkolenie teoretyczne oraz wykonasz lot z instruktorem. Usługa lotu może się różnić, w zależności od lokalizacji - nie w każdym miejscu są odpowiednie warunki atmosferycznie, aby latać na "samym skrzydle", dlatego też może zostać zastosowany wariant "moto" (motolotnia lub motoparalotnia), by móc zrealizować przygodę.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Długość lotu zależy od panujących warunków atmosferycznych. Lot trwa od 5 do 20 minut.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Paralotnie – sposób na spełnienie marzeń o lataniu

Lot Paralotnią to niezapomniana przygoda i powietrzny prezent, który dostarczy emocji każdemu miłośnikowi mocnych wrażeń. Voucher na paralotnię zapewnia ogromną radość i trwałe emocje. To nie tylko pomysłowy podarunek, lecz także fajny prezent dla każdego, kto kocha dobrą zabawę lub bujanie w obłokach. Wybierz latanie paralotnią i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Lublin (okolice), Grójec (okolice), Kielce (okolice), Gliwice, Śrem, Masłów, Pińczów, Przylep i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Długość lotu zależy od panujących warunków atmosferycznych. Lot trwa od 5 do 20 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje Lot Paralotnią, Motolotnią lub Motoparalotnią. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana notarialnie potwierdzona pisemna zgoda opiekuna prawnego lub obecność jednego z nich przy realizacji). Maksymalna waga osoby obdarowanej to ok. 95-120kg (w zależności od lokalizacji). W ramach przeżycia odbędziesz szkolenie teoretyczne oraz wykonasz lot z instruktorem. Usługa lotu może się różnić, w zależności od lokalizacji - nie w każdym miejscu są odpowiednie warunki atmosferycznie, aby latać na "samym skrzydle", dlatego też może zostać zastosowany wariant "moto" (motolotnia lub motoparalotnia), by móc zrealizować przygodę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11
Karina

Zdecydowałam się na lot w okolicach Poznania, SUPER! POLECAM!

Zobacz inne propozycje