Lot Paralotnią | Wiele Lokalizacji

Lot Paralotnią | Wiele Lokalizacji


Trójmiasto, Warszawa, Kielce, Bielsko-Biała, Kraków, Poznań, Wrocław, Poznań (okolice miast)
1 os.

249,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249,99 zł
Paralotniarstwo to najszybciej rozwijający się sport ekstremalny na świecie. Nic dziwnego! Wznoszenie i opadanie na płacie nośnym jest czymś zupełnie innym od pozostałych sportów powietrznych. Tu nie ma kabiny pilota ani wskaźników. Liczą się umiejętności, instynkt i odpowiednie czytanie pogody. Satysfakcja płynąca z lotu jest o wiele większa! Przekonaj się o tym na własnej skórze. Doświadczony instruktor wprowadzi Cię w świat paralotniarstwa, a już po kilku minutach wniesiesz się do góry! Delikatne wzniesiesz się w przestworza, zobaczysz ziemię z lotu ptaka i dosłownie będziesz bujać w obłokach. Wyrusz na podniebną przygodę i sprawdź, jakie emocje będą Ci towarzyszyły wysoko nad ziemią. Poczuj wiatr we włosach, smak nieograniczonej wolności i dreszczyk adrenaliny. Paralotnia i instruktor czekają na Ciebie!

Realizując prezent:

  • Odbędziesz szkolenie teoretyczne,
  • Wykonasz lot z instruktorem.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Paralotnie – sposób na spełnienie marzeń o lataniu

Nasz katalog marzeń to niebanalne prezenty na każdą okazję. Wystarczy go otworzyć, aby się o tym przekonać! Weźmy np. Lot Paralotnią. To niecodzienny prezent, który zapewnia ogromną radość i trwałe wspomnienia. To właśnie nasza Wyjątkowa recepta na ekstremalny prezent. To nie tylko pomysłowy podarunek, lecz także fajny prezent dla każdego, kto kocha dobrą zabawę lub bujanie w obłokach. Podaruj bliskiej osobie pakiet prezentowy i ciesz się jej radością, Lot szybowcem nie umywa się do tej zabawy! To luksusowy prezent na każdą kieszeń i odlotowa przygoda wśród chmur.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trójmiasto, Warszawa, Kielce, Bielsko-Biała, Kraków, Poznań, Wrocław, Poznań (okolice miast)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Długość lotu zależy od panujących warunków atmosferycznych. Lot trwa od 5 do 20 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana notarialnie potwierdzona pisemna zgoda opiekuna prawnego lub obecność jednego z nich przy realizacji). Maksymalna waga osoby obdarowanej to ok. 95-120kg (w zależności od lokalizacji).

Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Karina

Zdecydowałam się na lot w okolicach Poznania, SUPER! POLECAM!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.