Skok na Bungee dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Skok na Bungee dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Kraków, Wrocław, Trójmiasto
2 os.

394,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
394,99 zł

Jesteście amatorami ekstremalnych przeżyć? Skok na Bungee to jedna z tych rzeczy, którą każdy wielbiciel adrenaliny musi zrobić przynajmniej raz w swoim życiu! Stańcie na wysokości, by stawić czoło swoim wszystkim lękom i przeżyć niesamowitą przygodę! Trzy, dwa, jeden... BUNGEE! Poczujcie, jak krew płynie szybciej! Nim dotrze do Was, co właśnie się wydarzyło, będziecie już wisieć do góry nogami! Ten skok da Wam poczucie, że od teraz świat należy właśnie do Was!

Z jakiej wysokości odbywają się skoki?
W Krakowie, Zakopanym oraz Gdańsku skoki odbywają się z wysokości 90 metrów. We Wrocławiu skok wykonywany jest z 70 metrów.

Kto nie może skakać na bungee?
Odradza się skakania osobom ze schorzeniami kręgosłupa, bioder, dolegliwości układu krążenia, chorób serca, epilepsji, wady wzroku +/-3 dpi oraz kobietom w ciąży.

Czy wiesz, że...
Pierwsze skoki na bungee oddawali rdzenni mieszkańcy wysp Pentecost na Pacyfiku. W ten sposób lokalni mężczyźni udowadniali swoją męskość oraz by zapewnić urodzaj swojemu plemieniu.

Skok na Bungee dla Dwojga | Wiele Lokalizacji to idealny podarunek dla amatorów adrenaliny. Podaruj swoim bliskim przeżycie, które na długo pozostanie w ich pamięci oraz wywoła szeroki uśmiech na ich twarzy! Bungee jumping to niezapomniane przeżycie oraz nietuzinkowy prezent na urodziny.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Wrocław, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwujcie sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia (ale powyżej 16 roku życia) wymagana jest notarialna zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.. Uczestnicy zobowiązany są podpisać oświadczenie, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala im na wykonanie skoku. Wymagane jest stosowanie się do regulaminu skoków, który każdy z uczestników otrzyma. Minimalna waga uczestnika 45 kg.  Możliwość dokupienia zdjęć oraz filmu bezpośrednio u wykonawcy. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.