eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Wiele lokalizacji

0.0 0 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Wiele lokalizacji


8+ miast (Elbląg, Wrocław (okolice), Leszno, Przasnysz, Gliwice, Nowy Targ, Włocławek, Lubin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,99 zł

1199,99 zł

O prezencie

Marzy Ci się ekstremalne przeżycie, dzięki któremu świat zawiruje Ci przed oczami? To idealnie się składa, bo mamy coś naprawdę odlotowego dla Ciebie! Podejmij wyzwanie, jakim jest Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami i zdobądź satysfakcję, jaką odczuwa każdy śmiałek, decydujący się na coś tak szalonego! Poszybuj ku chmurom, by za chwilę poddać się grawitacji i poczuć przypływ wiatru na policzku, a przede wszystkim ekscytujące wrażenia, których nie da się zapomnieć! Czeka Cię się potężna dawka adrenaliny!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Z pokładu samolotu skoczysz ze Spadochronem z wysokości 4000 metrów w towarzystwie instruktora w tandemie! Otrzymasz również pamiątkowy film oraz certyfikat.

Ile będzie trwało Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa około godziny, podczas której 40 sekund będziesz swobodnie spadał, a 7-10 minut spędzisz na otwartej czaszy spadochronu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia do skoku ze spadochronem?
Tak, jest wzrost poniżej 130 cm oraz waga powyżej 110 kg - w zależności od wybranej lokalizacji, waga może się różnić.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla niej, podarunek na wieczór kawalerski

Znalezienie atrakcyjnego prezentu jest nie lada wyzwaniem dla każdego! Chcesz zorganizować wspaniały wieczór kawalerski, ale nie masz pomysłu na niego? A może szukasz czegoś specjalnego dla swojego ukochanej na urodziny? Na szczęście my wiemy, co doskonale się sprawdza. Podaruj swoim bliskim Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i zyskaj pewność, że to przeżycie uraduje ich serca! To wymarzony prezent zarówno dla niego, jak i dla niej.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

8+ miast (Elbląg, Wrocław (okolice), Leszno, Przasnysz, Gliwice, Nowy Targ, Włocławek, Lubin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Skok ze spadochronem w tandemie. Minimalny wiek uczestnika to 12-16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialna zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 105 kg. W razie wątpliwości, co do stanu zdrowia, skonsultuj się z lekarzem. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji - skoki obejmują filmowanie z kamery go pro, lub filmowanie przez drugiego skoczka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9

Zobacz inne propozycje