(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Wiele Lokalizacji


5+ miast (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Radom, Łódź, Toruń, Chorzów, Góra Kalwaria i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Garstka przyjaciół zamkniętych w pokoju, czerwony zegar nieubłaganie odliczający czas do zguby i jedno zadanie - uciec! Tu nie ma miejsca na spory i brak zorganizowania. Działajcie wspólnie i wymknijcie się szaleńcowi! Dacie radę? Wielu przed wami poległo i ich kości ozdabiają kwaterę główną porywacza. Nie dajcie się! Wspólnie na pewno dacie sobie radę! Łączcie fakty, rozwiązujcie łamigłówki i zwracajcie uwagę na szczegóły. Gotowi? Czas Start!

Co obejmuje prezent?
Osoba obdarowana wraz z ekipą przejdzie krótki instruktaż, a następnie zostanie zamknięta w wybranym przez siebie pokoju.

Co, jeżeli nie uda nam się rozwiązać zagadek?
Nad przebiegiem zabawy cały czas czuwa ekipa Escape Roomu, która w trudnych momentach będzie Was naprowadzać. Jeżeli nie uda Wam się wyjść z pokoju w wyznaczonym czasie, gra zostanie zakończona, a obsługa wypuści Was na wolność.

Ile czasu mamy na ucieczkę?
Czas realizacji może różnić się w zależności od lokalizacji. Zazwyczaj jest to 45-60 minut.

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Wiele Lokalizacji to doskonały pomysł na ciekawy podarunek w postaci Vouchera. Sprawdzi się świetnie jako prezent dla Nastolatka, dla Pracowników, dla Ciebie! Wspólna zabawa to również doskonały pomysł na udany Wieczór Panieński i Wieczór Kawalerski. Perfekcyjnie sprawdzi się również jako prezent dla Grup.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

5+ miast (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Radom, Łódź, Toruń, Chorzów, Góra Kalwaria i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 45-60 minut.

Uczestnicy

2-5 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Możliwość wybrania jednego pokoju spośród dostępnych w danej lokalizacji. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9

Zobacz inne propozycje