Masaż Relaksacyjny dla Niego | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Relaksacyjny dla Niego | Wiele Lokalizacji


20+ miast (Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Gdynia, Katowice, Kielce, Toruń, Lublin, Bydgoszcz, Bielsko - Biała, Białystok i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Przyjemny odpoczynek w SPA dla mężczyzny? Koniec z bolącymi plecami i zmysłowe odprężenie jednocześnie? Tak, to możliwe, dzięki Masażowi Relaksacyjnemu dedykowanemu mężczyznom! Wybierz się do profesjonalnego salonu SPA i odkryj, jak wygląda przyjemny odpoczynek. Godzinna sesja pomoże pozbyć się nie tylko bólu pleców, ale także bólu karku czy kręgosłupa. Odpocznij od codziennych spraw, zamknij oczy i przenieś się do krainy zmysłowego relaksu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Relaksacyjny. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 60 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Masaż Relaksacyjny jest masażem całego ciała.

Jak wygląda Masaż Relaksacyjny?
Jest to masaż łączący zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele.

Masaż Relaksacyjny | Wiele lokalizacji jest doskonałym prezentem dla faceta, pasującym na każdą okazję. Godzinna sesja relaksacyjna jest idealnym odprężeniem i pomaga odpocząć od codziennych spraw i obowiązków. Wybierz Voucher na męskie SPA i podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

20+ miast (Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Gdynia, Katowice, Kielce, Toruń, Lublin, Bydgoszcz, Bielsko - Biała, Białystok i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Relaksacyjny jest masażem całego ciała. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 29
Wyświetlono 24 z 29

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.