Prezent na Dzień Nauczyciela z klasą i pomysłem

Nauczyciele to osoby, które w ogromnej mierze są odpowiedzialne za to, jak będzie wyglądało nasze przyszłe społeczeństwie. W końcu to oni kształtują nowe pokolenia, przekazują im nie tylko wiedzę szkolną, ale też wartości i życiowe zasady. 14 października wypada ich święto – Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany też Dniem Nauczyciela. Taki dzień wymaga podarowania wyjątkowego prezentu! Tylko co wybrać?

Prezent na Dzień Nauczyciela - nauczycielka stoi na przodzie, za nią siedzą dzieci w ławkach.

Jaki powinien być prezent na Dzień Nauczyciela?

Gdy zbliża się 14 października rodzice i uczniowe wpadają w panikę. W końcu jest tylu nauczycieli, których należy i chciałoby się obdarować. I chociaż kusi perspektywa podarowania każdemu pięknego i eklsuzywnego prezentu, to dla większości osób stworzenie tak dużego budżetu jest nieosiągalne. Ponadto, zbyt kosztowny prezent może wprawić obdarowanego w zakłopotanie. Pamiętaj, że nie trzeba dawać podobnych prezentów każdemu nauczycielowi. Jak najbardziej można obdarować dużym podarkiem wychowawcę, a reszcie dać zaledwie drobiazg. Stosownym prezentem jest Voucher Słodkie Chwile dla Dwojga przy Kawie. Taki drobiazg to świetny wybór na prezent z okazji Dnia Nauczyciela od klasy. Jest bardziej oryginalny niż klasyczny bukiet kwiatów, czy herbata, lecz jednocześnie zachowuje ich symboliczność. To niezobowiązujący prezent, który mile zaskoczy!

Wyjątkowe prezenty na Dzień Nauczyciela 

Są tacy nauczyciele, którzy zarażają pasją. Wiedzę przekazują w sposób, który inspiruje do nauki i zgłębiania tematu na własną rękę. Patrzą na uczniów jak na ludzi godnych szacunku i starają się im pomóc zarówno w sferze naukowej, jak i prywatnej. Tacy nauczyciele to istny skarb, nauczyciele-aniołowie. Dla nich ma się ochotę wybrać wyjątkowy prezent z okazji Dnia Nauczyciela. Warto wtedy wziąć pod uwagę ich zainteresowania, hobby, czy potrzeby. Jeśli wiesz, że ulubiona nauczycielka historii kocha teatr, lecz nigdy nie ma okazji się do niego wybrać, kup jej Voucher na Spektakl w Teatrze Kamienica dla Dwojga. Taki prezent pokaże, jak dobrze znasz tę osobę oraz jak wdzięczny jesteś za jej zaangażowanie i dobre serce. Praca nauczyciela wymaga dużej odporności na stres i ogromu poświęcenia. Taka chwila wytchnienia w teatrze to idealny sposób na odprężenie i oderwanie się od goniących obowiązków. A może wiesz, że kocha jakiś dany zespół muzyczny? Bilety na koncert lub kolekcjonerskie wydanie płyty również będą świetnym wyborem. 

Upominki na dzień nauczyciela powinny być niezobowiązujące i uniwersalne

Gdy pojawia się pytanie “co na Dzień Nauczyciela” wybrać nie jest łatwo. Jest tak dużo oopcji do wyboru, że ciężko zdecydować się na tylko jedną. Jednocześnie, nikt nie chce co roku powtarzać tego samego schematu kupowania kwiatów, czekolady, czy ładnego długopisu. Chcąc zachować oryginalność, ale jednocześnie też uniwersalność i podarować coś użytecznego, można naprawdę zwariować. Jest jednak rozwiązanie, które łączy wszystkie te cechy. Są to Pakiety Przeżyć. Idealnym wyborem na prezent na Dzień Nauczyciela jest Pakiet Przeżyć „Chwila Relaksu”. Obdarowany będzie mógł wybrać jeden spośród wielu prezentów dostępnych na terenie całej Polski. A który nauczyciel nie potrzebuje chwili relaksu? Praca w szkole jest stresująca i wyczerpująca, każdemu przydałaby się odrobina odprężenia i przyjemności. Nauczyciel będzie mógł wybrać masaż tajski, czekoladowy, czy sesję w komorze normobarycznej. Możliwości na odpoczynek jest mnóstwo!

 

Prezenty na Dzień Nauczyciela nie muszą być ani drogie, ani nudne, ani przewidywalne! Jest mnóstwo możliwości na podarowanie niezwykłego i oryginalnego upominku. Wystarczy jedynie trochę dłużej zastanowić się nad tym, z czego najbardziej ucieszy się dany pedagog. 14 października coraz bliżej, więc na co czekasz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *