(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga | Dine in the Dark | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Polecamy Bestseller
4.9 371 Opinii

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga | Dine in the Dark | Wiele Lokalizacji


9 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga, Wiele lokalizacji - Dine in the Dark

Czego oczy nie widzą... to z pewnością poczuje reszta zmysłów. Nie wierzycie? Przekonajcie się o tym w trakcie Dine in the Dark - Kolacji w Ciemności VIP dla Dwojga. Wejdźcie do wyciemnionej sali i dajcie się wciągnąć do gry z własnymi zmysłami. Kelnerzy wyposażeni w noktowizory doprowadzą Was do stolików, gdzie zmierzycie się z trzydaniowym obiadem owianym tajemnicą... Waszym zadaniem jest odgadnięcie, co znajduje się na Waszych talerzach. Nie będzie łatwo! W ciemności Wasze zmysły się wyostrzą i pozwolą Wam uchwycić najdrobniejsze niuanse dobrze Wam znanych składników. Kucharze nie ułatwią Wam zadania - ich zabawy z fakturą, aromatem i konsystencją dań zwiodą wielu... Ale czy zwiodą Was?

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kolację w Ciemności w werji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda kolacja?
Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego wraz z zimnym napojem, deseru oraz lampki wina.

Jak przebiega przeżycie?
Realizacja przeżycia odbywa się w grupach. Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca. Następnie podawane są dania, a animator dba o dobre samopoczucie gości. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania przeżycia. W razie jakiejkolwiek potrzeby wystarczy podnieść rękę.

Czy jest możliwość wyboru menu? Co, jeżeli mam alergie żywieniowe lub nie jem mięsa?
Menu kolacji jest utrzymywane w tajemnicy. Do wyboru są trzy warianty posiłku: mięsny, rybny i wegetariański. Podczas rezerwacji należy poinformować o ewentualnych alergiach żywieniowych.

Czy na przeżycie można wybrać się z dzieckiemi?
Nie zalecamy zabierania ze sobą dzieci, ze względu na panującą ciemność. Jeśli jednak uczestnicy decydują się przyjść z dzieckiem, to jest ono pełnoprawnym uczestnikiem i musi posiadać Voucher. Minimalny wiek uczestnika: 10 lat. Alkohol podawany jest wyłącznie gościom pełnoletnim.

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?
Tak, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga - Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na romantyczny prezent dla pary? A może chcesz znaleźć ciekawy prezent na Walentynki? Dine in the Dark - Kolacja w Ciemnościach to przeżycie, którego szukasz! To nie tylko genialny upominek, który zaskoczy każdego, lecz także niezwykłe doświadczenie zmieniające sposób postrzegania jedzenia. Tak właśnie powinien wyglądać ekskluzywny prezent na rocznicę lub ślub! Podaruj swoim bliskim ten prezent dla dwojga, a z pewnością sprawisz im radość. Dîner Le Dans Noir - Kolacja w Ciemności czeka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

9 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzicie około 1,5 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: przystawkę, danie główne wraz z zimnym napojem, deser oraz lampkę wina (tylko dla osób pełnoletnich). Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Przeżycie realizowane jest w formie eventu, w określonych z góry terminach. Menu kolacji stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym (brak takiej możliwości w Katowicach). Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Realizacja przeżycia może się różnić, w zależności od wybranej lokalizacji. Minimalny wiek uczestnika: 10 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 371 Opinii

Przetestowane przez nasz zespół!

Ola P.
Ola P.

Jak dobrze opowiedzieć Kolacje w Ciemności?

Niezapomnianą kolację, którą z bliską osobą jesz w absolutnej ciemności? Chyba należy zacząć od zgaszenia światła i uruchomienia wyobraźni.
Pomysł na wspólny wypad na Dine In The Dark powstał bardzo spontanicznie. Tak często z chłopakiem odwiedzamy "tradycyjne''restauracje w mieście, że wyjście na kolacje przestały być już niezwykłą atrakcją. Bardzo lubimy dobrze zjeść, odkrywać nowe smaki i podbijać nowe tereny na kulinarnej mapie miasta. Wybranie się na Kolacje w Ciemności było więc tylko kwestią czasu. Gdy tylko pojawiła się taka możliwość, postanowiliśmy spróbować.
Przy rezerwacji terminu kolacji, zostaliśmy poproszeni o podanie kilku dodatkowych informacji, takich jak ewentualne alergie, mieliśmy też możliwość wyboru pomiędzy menu wegetariańskim, mięsnym lub rybnym. Kiedy to wszystko już ustaliliśmy, dotarło do mnie, że idziemy na kolacje, o której nic nie wiemy. Przede wszystkim, oczywiście nie wiemy co tam zjemy.
W dniu, w którym mięliśmy się wybrać na kolacje w ciemności, w przeciwieństwie do innych wyjść do restauracji, nie mogliśmy się skupić na niczym innym. Większość rozmów, determinował temat technik jedzenia po ciemku, oraz zgadywania potraw, które możemy otrzymać wieczorem na talerzu.


Ta niezwykła kolacja odbywa się w Łodzi w restauracji Farina Bianco, która słynie z kuchni z wyczuwalnymi włoskimi akcentami, zgodnie więc obstawialiśmy różne wariacje na temat włoskiej pizzy. Jak się później okazało, byliśmy w błędzie.
Po przybyciu do restauracji zostaliśmy przywitani przez obsługę i wraz z grupą innych uczestników kolacji zaproszeni przed zaciemnioną sale, gdzie poznaliśmy obowiązujące zasady i reguły przebiegu kolacji. Wszelkie zasady miały na celu oczywiście zachowanie komfortu i bezpieczeństwa dla uczestników tego eventu.


Do sali wchodzilismy wraz z kelnerem zaopatrzonym w noktowizor i pomagającym zająć miejsce przy właściwym stoliku. Przyznam, że było to na tyle ekscytujące, że jeszcze bardziej rozpaliło moją ciekawość i apetyt. Bardzo szybko okazało się, że trzeba się zdać absolutnie na przewodnika w roli kelnera, ponieważ w sali nie widać naprawdę nic, bo ciemność jest wręcz czarna do przesady. Jeśli kiedyś udało wam się dotrzeć w nocy, z łóżka do lodówki totalnie po omacku i myśleliście, że to szczyt poruszania się w ciemności to gwarantuje, że droga do własnego stolika na tej kolacji was zaskoczy.
Gdy udało się zająć miejsca, może niezbyt poradnie, ale już przy naszym wspólnym stoliku, nas i innych gości powitał w ciemności głos. Nie spodziewaliśmy się nikogo kto będzie nam podpowiadał jak jeść, ale przyznam, że w tych wyjątkowych okolicznościach tak fajna pomoc jest nieoceniona. Kilka żartów, genialne zapachy dobiegające z talerzy i bardzo szybko niepokój i strach przed nieznanym zamienił się w ogromną ciekawość tego, co nas czeka.


Aby każdy mógł się bawić tak wspaniale, jak my, nie zdradzę co konkretnie znalazło się na naszych talerzach, ale mogę przysiąc, że to nie była pizza. Jeśli chodzi o jedzenie w ciemności, o którym tak długo debatowaliśmy, myślę ze już na etapie przystawki każdy opracował własną technikę. Przy naszym stoliku królowała technika „mieszana”, czyli w ruch poszły ręce i widelce, jak było u innych? Z ilości śmiechów, które do nas docierały pewnie równie wesoło. Na tym etapie czuliśmy się zadziwiająco swojsko jak na otaczającą nas ciemność i daliśmy się ponieść zabawie.


Niesamowite było to jak absolutny brak pojęcia o tym, co jemy rozbudzał nasz apetyt na kolejne dania. Z różnych stron sali dobiegały nas co chwile inne sugestie na temat tego, co mogło się znajdować na talerzach. Każdy miał swoje podejrzenia, a były one nadzwyczaj rozbieżne. Jedzenie rozpływało się w ustach, każdy kęs rozjaśniał umysł, który znajdując się w tej nowej sytuacji próbował sobie przypomnieć skąd zna ten smak. Jeszcze przed daniem głównym okazało się, że wyśmienite potrawy to nie wszystko, co przyjdzie nam odkrywać tego wieczoru. Próbie również został poddany węch i dotyk, a nutka rywalizacji przy niespodziance uświetniła tylko wspólny wieczór.


Ukoronowaniem kolacji bezapelacyjnie był deser. Nie ma słów, żeby oddać ten nieprzeciętny słodki smak, który zastaliśmy na swoich talerzach.
Wieczór przebiegł nadzwyczaj szybko, a kolacja spędzona w absolutnej ciemności, oraz pomieszczeniu bez okien minęła nam tak, że absolutnie straciliśmy poczucie czasu i miejsca. Kiedy rozświetlono sale i nadszedł czas wyjaśnienia kilku najważniejszych zagadek wieczoru, czyli „Co ja zjadłam?” i „Kto odgadł co było deserem?”, oraz zrobienie zdjęć, aby uwiecznić ten moment, ponieważ wcześniej nie było to możliwe.
Kiedy dziś wspominamy i opowiadamy znajomym tą niesamowitą kolację zawsze na twarzy pojawia się szczery uśmiech, myśli uciekają do słodkiego smaku deseru podanego w absolutnej ciemności. Szczerze mówiąc uważam, że każdy powinien coś takiego raz w życiu przeżyćprzeżyć i odkryć uroki jedzenia In the dark, bo to przeżycie którego się nie zapomni. Nie przychodzi mi do głowy lepszy pomysł na prezent na Walentynki, czy rocznice ponieważ Dine In the Dark to niezapomniane przeżycie, które zbliża, zaskakuje, zabiera ludzi w inny świat i na zawsze zostaje w pamięci.


Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9
Tomasz D.

W sumie to każdy powinien na taką kolację chociaż raz się wybrać. Niesamowite uczucie. Początek jest ciężki, całkowita ciemność i człowiek nie wie co ma z sobą zrobić. Z każdą chwilą jest jednak coraz lepiej, aż do finału. Bardzo fajnie! Zdecydowanie polecam.

Damian

Mimo towarzyszącego stresu przed wejściem było to niesamowite przeżycie. Rozpoczęliśmy od wprowadzenia i próby posługiwania się sztućcami oraz zapoznania z położeniem zastawy na stole. Później przystawka i wymiana odczuć smakowych z animatorem prowadzącym kolację. Podobnie było z kolejnymi daniami. Wszystko świetnie smakowało, a po kilkuetapowym rozjaśnieniu pomieszczenia okazało się, że również niesamowicie wyglądało. Na pewno odwiedzimy jeszcze restaurację Greeks w Bydgoszczy!

Marcin

Kolacja w ciemności jest bardzo fajnym pomysłem. Całość imprezy jest owiana dużą dozą tajemniczości i niespodzianek. Nie ma żadnych elementów do skrytykowania. Chętnie polecam udział innym osobą.

Piotr

SUPER!!!!!

Paulina

Ja jestem bardzo zadowolona z transakcji..... Mam nadzieję, że mój obdarowany brat z narzeczoną będą jeszcze bardziej zadowoleni

Wyświetlono 5 z 159

Zobacz inne propozycje