Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań
2 os.

299,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299,99 zł

Czego oczy nie widzą... to z pewnością poczuje reszta zmysłów. Nie wierzycie? Przekonajcie się o tym w trakcie Dine in the Dark - Kolacji w Ciemności. Wejdźcie do wyciemnionej sali i dajcie się wciągnąć do gry z własnymi zmysłami. Kelnerzy wyposażeni w noktowizory doprowadzą Was do stolików, gdzie zmierzycie się z trzydaniowym obiadem owianym tajemnicą... Waszym zadaniem jest odgadnięcie, co znajduje się na Waszych talerzach. Nie będzie łatwo! W ciemności Wasze zmysły się wyostrzą i pozwolą Wam uchwycić najdrobniejsze niuanse dobrze Wam znanych składników. Kucharze nie ułatwią Wam zadania - ich zabawy z fakturą, aromatem i konsystencją dań zwiodą wielu... Ale czy zwiodą Was?

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kolację dla dwóch osób, organizowaną w formie eventu w całkowitej ciemności. W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne, deser oraz lampka wina (lub innego alkoholu) dla każdej z osób.

Jak poruszać się w ciemności?

Gości do stolików prowadzą kelnerzy wyposażeni w noktowizory.

Czy można wybrać menu?

W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Czy wiesz, że...

Charakter kolacji różni się w zależności od wybranej lokalizacji, dzięki temu można na nowo odkrywać ten sam prezent w rożnych lokalizacjach!

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, podarunek na rocznicę, prezent na ślub, prezent na Święta dla dwojga

Nie masz pomysłu na romantyczny prezent dla pary? A może chcesz znaleźć ciekawy prezent na Walentynki? Dine in the Dark - Kolacja w Ciemnościach to przeżycie, którego szukasz! To nie tylko genialny upominek, który zaskoczy każdego, lecz także niezwykłe doświadczenie zmieniające sposób postrzegania jedzenia. Tak właśnie powinien wyglądać ekskluzywny prezent na rocznicę lub ślub! Podaruj swoim bliskim ten prezent dla dwojga, a z pewnością sprawisz im radość. Dîner Le Dans Noir - Kolacja w Ciemności czeka!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 9
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzicie około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w określonych przez Organizatora terminach. Zależnie od wybranego miejsca oraz terminu realizacja może się od siebie różnić. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne wraz z zimnymi napojami, deser oraz lampkę wina lub inny alkohol. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. W Restauracji w Katowicach nie ma możliwości dokonywania zmian w menu i nie są uwzględniane nietolerancje. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Prosimy o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.Opinie (30)

Zofia

Na prawdę było ciemno! Byłam zaskoczona, ale nie widzieliśmy dosłownie nic! To była zdecydowanie ciekawa alternatywa dla zwyczajnej urodzinowej kolacji. Podobało się zarówno nam jak i rodzicom - niektóre smaki odgadliśmy, ale o innych nie mieliśmy pojęcia aż do samego końca :) Ekscytujący wieczór - polecam każdemu!

Monika

Bardzo ciekawe doświadczenie, jedzenie oryginalne i smaczne, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam głodnym nowych wrażeń kulinarnych.

Eva

Było wspaniale. Wyjątkowy był zwłaszcza pan prowadzący, który co najmniej w połowie sprawił, że było tak szczególnie.

Michał

Niesamowite przeżycie, obsługa świetna, menu smakowite. Warto skorzystać i polecić przyjaciołom.

Izabela

Spedzilismy u Państwa piękny wieczór. Dostaliśmy od naszego syna wyjątkowy prezent delektujac się wspaniała kuchnia i cudowna atmosfera. Polecam!!

1 2 3 4 5 6
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.