Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele lokalizacji

Nowość Tylko u nas Zobacz film
5.0 5 Opinie

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele lokalizacji


Gdańsk, Kraków, Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Marzycie o niezwykłym wieczorze, który na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach? Chcielibyście poznać świat magii, ale sowa z Hogwartu jeszcze nie nadleciała? Wybierzcie się na Magiczną Kolację dla Dwojga w wersji VIP i przeżyjcie niezapomnianą przygodę! Podczas wyjątkowego wieczoru spotkacie dwóch magików: jeden z nich to niesamowity iluzjonista, który zaczaruje Was swoimi sztuczkami. Drugi to szef kuchni, którego potrawy również zawierają w sobie szczyptę magii. Zdecydujcie, który z nich lepiej wypadł w tym starciu i… bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Macieja Piskorza. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, soku i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga | Gdańsk | Kraków | Warszawa to wyjątkowa kulinarna przygoda, która świetnie sprawdzi się w roli prezentu na rocznicę ślubu. Połączenie pokazu iluzji z doskonałym jedzeniem sprawia, że wieczór pozostaje w pamięci na długie lata. Jest to przeżycie przeznaczone dla osób w każdym wieku. Przekonaj się, jak łatwo podarować bliskim niezapomnianą przygodę i spełnić ich marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk, Kraków, Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie. Wersja VIP oznacza rozszerzenie kolacji o deser i wino.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3
Wioleta

Fantastycznie! Mąż zabrał mnie na kolację i jestem zachwycona! Wspaniale spędzony wieczór :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.