(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Zobacz film
4.2 5 Opinii

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Wiele Lokalizacji


4 miasta (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Łódź)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Marzycie o niezwykłym wieczorze, który na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach? Chcielibyście poznać świat magii, ale sowa z Hogwartu jeszcze nie nadleciała? Wybierzcie się na Magiczną Kolację dla Dwojga w wersji VIP i przeżyjcie niezapomnianą przygodę! Podczas wyjątkowego wieczoru spotkacie dwóch magików: jeden z nich to niesamowity iluzjonista, który zaczaruje Was swoimi sztuczkami. Drugi to szef kuchni, którego potrawy również zawierają w sobie szczyptę magii. Zdecydujcie, który z nich lepiej wypadł w tym starciu i… bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez doświadczonego iluzjonistę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, soku i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga | Gdańsk | Kraków | Warszawa | Łódź to wyjątkowa kulinarna przygoda, która świetnie sprawdzi się w roli prezentu na rocznicę ślubu. Połączenie pokazu iluzji z doskonałym jedzeniem sprawia, że wieczór pozostaje w pamięci na długie lata. Jest to przeżycie przeznaczone dla osób w każdym wieku. Przekonaj się, jak łatwo podarować bliskim niezapomnianą przygodę i spełnić ich marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

4 miasta (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Łódź)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie. Wersja VIP oznacza rozszerzenie kolacji o deser i wino.4.2 5 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Kuba

Nie rozpisując się za bardzo, jedzenie świetne, atmosfera super, Pan Maciej to bardzo pozytywna, zabawna i utalentowana osoba. Naprawdę szczerze polecam.

Patrycja

Było cudownie ! Zabrałam chłopaka na te kolację i bardzo mu się podobało. Magik prócz czarów wyciągał osoby do pomocy odegrania sztuczek. Jedzenie pyszne obsługa pomocna . Polecam ten prezent i restaurację Ukryte rzeki w łodzi.

Patrycja

WOW ! Czegoś takiego jeszcze nie było ! Miałam okazję być na kolacji łodzi, przepiękna restauracja i to jedzenie ! obłęd . Wystrój sali jak w kasynie , magik który oprócz tego że czarował to wyciągał gości do pomocy w czarach ! Polecam wszystkim. Warto wybrać się z bliskimi na taką kolację :)

Wioleta

Fantastycznie! Mąż zabrał mnie na kolację i jestem zachwycona! Wspaniale spędzony wieczór :)

Zobacz inne propozycje