Kolacja w Ciemności dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Zobacz film
4.5 5 Opinie

Kolacja w Ciemności dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Kolacja w Ciemności to niesamowity posiłek, podczas którego będziecie zdani jedynie na węch, smak, dotyk i słuch. Wasze zmysły się wyostrzą, dzięki czemu docenicie nawet najdrobniejsze niuanse w smaku potraw. Myślicie, że jesteście w stanie zgadnąć, co znajduje się na Waszych talerzach? W ciemności to wcale nie będzie łatwe... Igraszki z formą, konsystencją i fakturą dań to tylko wierzchołek góry lodowej. Podejmiecie kulinarne śledztwo?

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kolację dla dwóch osób składającą się z przystawki, dania głównego i zimnych napojów.

Jak przebiega realizacja?

Kelnerzy z noktowizorami zaprowadzą gości do stolika. Następnie zostaną podane dania, a nad dobrą atmosferą będzie czuwał animator. Podczas całej kolacji kelnerzy są do dyspozycji uczestników, w razie jakiejkolwiek potrzeby wystarczy podnieść rękę.

Czy istnieje możliwość wyboru menu? Czy alergie żywieniowe są brane pod uwagę?

Menu kolacji owiane jest tajemnicą. Uczestnicy mogą wybrać jeden z trzech wariantów kolacji: mięsny, rybny lub wegetariański. Podczas rezerwacji znajduje się miejsce na informację o ewentualnych alergiach żywieniowych.

Czy Voucher można zrealizować z dziećmi?

Z uwagi na specyfikę Kolacji nie polecamy zabierania małych dzieci - mogą się szybko znudzić oraz wystraszyć panującej na sali ciemności. W przypadku chęci zabrania ze sobą starszego dziecka obowiązuje opłata jak za osobę dorosłą.

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?

Tak, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Czy wiesz, że...

Ciemność wyostrzy pozostałe zmysły takie jak węch i smak.

Kolacja w Ciemności dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, podarunek na rocznicę, prezent na ślub, prezent na Święta dla dwojga

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla pary? Romantyczny prezent dla dwojga spędza Ci sen z powiek? Zaskocz swoich bliskich kreatywnością i podaruj im voucher na prezent! To niezwykły upominek, który zapewnia radość i niecodzienne wspomnienia. Podaruj ten ekskluzywny prezent znajomym, a z pewnością będą Ci wdzięczni. Dîner Le Dans Noir - Kolacja w Ciemności to świetny prezent na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzicie około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w określonych przez Organizatora terminach. Zależnie od wybranego miejsca oraz terminu realizacja może się od siebie różnić. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. W Restauracji w Katowicach nie ma możliwości dokonywania zmian w menu i nie są uwzględniane nietolerancje. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Prosimy o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.5 5 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 8
Marcin P.

Niezły odmiana, jeszcze tak nie jadłem posiłku. Potem można sobie w domu spróbować to odtworzyć. Fajny ubaw ze znajomymi. :)

Aleksandra

Sama kolacja była ciekawym doznaniem, jednak sama cena w stosunku do całego wykonania jest zbyt wysoka.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.