Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Wiele Lokalizacji

Nowość Tylko u nas Zobacz film
5.0 1 Opinii

Magiczna Kolacja dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Wiele Lokalizacji


4 miasta (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Macie dość banalnych restauracji i kolacji, na których nic się nie dzieje? Znakomicie! Wybierzcie się do miejsca, w którym nic nie jest oczywiste! Zapraszamy na niezapomnianą Magiczną Kolację dla Dwojga, która zmieni Wasze postrzeganie świata. Oprócz doskonałego jedzenia, przygotowanego przez szefa kuchni specjalnie na tę okazję, czeka Was również niezwykły pokaz iluzji. Sami zdecydujecie, kto zrobił na Was większe wrażenie: szef kuchni czy iluzjonista. Jedno jest pewne: to będzie absolutnie niesamowite wydarzenie. Wieczór pełen magii, tajemnicy i zachwytu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez doświadczonego iluzjonistę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i soku. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja dla Dwojga | Gdańsk | Kraków | Łódź | Warszawa to znakomity pomysł na spędzenie wieczoru we dwoje. To niesamowite wydarzenie spodoba się osobom w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Voucher na wyjście do eleganckiej restauracji to świetny pomysł na prezent dla ukochanej z okazji Walentynek. Podarujcie sobie wieczór ze szczyptą magii!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

4 miasta (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Danuta

Dzień dobry ,na " Magicznej kolacji" byliśmy we wrzesniu w Krakowie ,bardzo nam się podobało zarówno restauracja stanęła na wysokości zadania - obsługa i jedzenie bardzo dobre jak i sztuczki prezentowane przez Iluzjonistę p.Michała intrygujące i ciekawe.To wszystko sprawiło że atmosfera była bardzo sympatyczna i wieczór zaliczamy do bardzo udanych .

Zobacz inne propozycje