Relaksująca Sesja Floatingu dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Relaksująca Sesja Floatingu dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Produkt z atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

 

Oboje pragniecie wyciszenia i chwili spokoju? Chcielibyście odpocząć i zapomnieć o otaczającym Was świecie? Wybierzcie się na sesje floatingu dla dwojga i pozwólcie, aby woda ukoiła Wasze ciała i umysły. Już po kilku minutach zabiegu poczujecie, jak napływa do Was nowa dawka energii. Skosztujcie błogiego stanu nieważkości, gdy Wasze ciała będą unosić się na wodzie, dzięki uzdrawiającej soli Epsom, a Wasze umysły wejdą w stan głębokiego relaksu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60-minutową sesję floatingu dla dwóch osób.

Jakie korzyści płyną z sesji?
Floating to nie tylko odpoczynek i relaks, ale także szereg pozytywnych efektów wpływających na nasz organizm, na przykład: łagodzi bóle pleców oraz mięśni, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia krążenie krwi, eliminuje zmęczenie, poprawia jakość snu, uwalnia od stresu i napięcia.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?
Nie, podczas sesji floatingu Twoje ciało unosi się na wodzie, dzięki dużej ilości soli Epsom.

Czy wiesz, że…
Sól Epsom używana podczas sesji floatingu już od ponad 100 lat używana jest w kosmetyce i medycynie. Podstawowym pierwiastkiem soli jest magnez, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Sesja floatingu dla dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, podarunek dla małżeństwa, upominek dla znajomych.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla rodziców? Chcesz podarować nietypowy upominek dla znajomych? Sesja floatingu dla dwojga będzie doskonałym wyborem! Podaruj bliskim przeżycie, dzięki któremu oboje będą mogli zaznać chwili spokoju i całkowitego wyciszenia. Sprezentuj Voucher znajomym i spraw, by razem przenieśli się w świat całkowitego relaksu dla ciała i umysłu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60-minutową sesję floatingu. Dla komfortu obdarowanych prezent realizowany jest jednocześnie w dwóch oddzielnych kabinach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aura Spokoju

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.