(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Relaksująca Sesja Floatingu | Warszawa

0.0 0 Opinii

Relaksująca Sesja Floatingu | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Produkt z atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

 

Przenieś się myślami do świata pełnego odprężenia i relaksu. Zamknij oczy i pozwól, aby Twój umysł oczyścił się i przepełnił pozytywnymi wibracjami. Woda odpręży Twoje ciało, a po wszystkim poczujesz się jak nowo narodzony! Żadne bodźce zewnętrzne nie będą rozpraszać Twojej uwagi, abyś w całości mógł oddać się działaniu wody. Rozpłyń się w rozkoszy, jaką daje sesja floatingu i nabierz niesamowitej energii do działania.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60-minutową sesję floatingu dla jednej osoby.

Czym jest sesja floatingu?
To 60 minut pełnego relaksu, podczas którego osoba obdarowana unosi się na powierzchni wody. Unoszenie się jest możliwe dzięki rozpuszczeniu odpowiedniej ilości soli Epsom w wodzie. Temperatura wody i brak bodźców zewnętrznych pozwala poczuć głębokie odprężenie.

Dla kogo wskazana jest sesja floatingu?
Sesja floatingu przeznaczona jest dla wszystkich, mogą z niej skorzystać sportowcy, pracownicy biurowi, kobiety w ciąży (II i III trymestr), osoby zestresowane, osoby wykonujące pracę twórczą a także cierpiące na przewlekłe bóle, bezsenność, depresję, walczące z nałogami, rekonwalescenci oraz pasjonaci medytacji.

Czy wiesz, że…
John C. Lilly, neurolog i psychoanalityk, w 1954 roku zbudował specjalną kabinę, przypominającą te, z których dzisiaj korzysta się podczas sesji floatingu, by zbadać, jak zachowuje się ludzki mózg, gdy działają na niego ograniczone bodźce z zewnątrz. Z badania wynikło, że dźwięk, światło, siła grawitacji stanowią aż 90 procent obciążenia naszego układu nerwowego. Natomiast ograniczenie tych bodźców działa na umysł kojąco.

Sesja Floatingu dla jednej osoby sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, podarunek dla taty, upominek dla szefowej.

Sesja Floatingu to pomysł na prezent, który spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Każdy z nas, w dobie powszechnego pośpiechu, marzy o relaksie i spokoju. Podaruj prezent na Dzień Matki, który odciąży jej umysł. Prezent na Dzień Ojca w postaci Vouchera to idealne rozwiązanie. Jeśli posiadasz szefową, która ma wiele spraw na głowie - podaruj jej wyjątkowy prezent. Pozwól bliskim osobom odetchnąć.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60-minutową sesję floatingu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aura Spokoju

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje