Kolacja w Ciemności | Wiele Lokalizacji

Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź
1 os.

129,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129,99 zł

Człowiek posiada pięć zmysłów, jednak jego życiem kieruje głównie wzrok - nawet przy jedzeniu. Wystarczy jednak na chwilę zamknąć oczy, aby odkryć prawdziwe imperium smaku. Przekonaj się o tym podczas Dine in the Dark - Kolacji w Ciemności! Wejdź do wyciemnionej sali, w której wyostrzysz smak, węch, słuch oraz zmysł powonienia. Następnie spróbuj rozwikłać zagadkę na talerzu! Mistrzowie sztuki kulinarnej zagrają z Tobą w grę - z popularnych składników stworzą danie, które zaskoczy Cię smakiem, aromatem i konsystencją. Przezwyciężysz otaczający mrok i kulinarne przyzwyczajenia, czy zostaniesz oszukany przez własne zmysły? Zasiądź przy stole i podejmij kulinarne wyzwanie w ciemności!

Prezent obejmuje:

  • Kolację składającą się z przystawki, dania głównego i zimnych napojów,
  • Udział w międzynarodowym przeżyciu, które na zawsze zapada w pamięci,
  • Szansę na doświadczenie czegoś unikalnego i jedynego w swoim rodzaju!

Super prezenty nie rosną na drzewach. Za to całą moc prezentów znajdziesz u nas! Kolacja w Ciemnościach to doskonały przykład. To prawdziwe przeżycie, które daje dużo zabawy, inspiruje i zapewnia masę wspomnień. To nasz przepis na świetny upominek dla każdego, kto kocha być zaskakiwany. To nie tylko pakiet prezentowy - to gwarancja radości i cudowny prezent na urodziny, Gwiazdkę lub Walentynki. Dîner Le Dans Noir - Kolacja w Ciemności czeka na odważnych! Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie niebanalne prezenty mamy w naszej ofercie.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 8
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzisz około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w określonych przez Organizatora terminach. Zależnie od wybranego miejsca oraz terminu realizacja może się od siebie różnić. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. W Restauracji w Katowicach nie ma możliwości dokonywania zmian w menu i nie są uwzględniane nietolerancje. Prosimy o nie zabieranie fluorescencyjnych przedmiotów ani elementów garderoby. Prosimy o punktualne przybycie.Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Magdalena Ol.

Ciekawe doświadczenie i dobra organizacja jednak menu jak i forma podania rozczarowuje (mieliśmy zarówno menu wege jak i mięsne).

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.