Kolacja w Ciemności | Wiele Lokalizacji

Kolacja w Ciemności | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz
1 os.

129,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129,99 zł

Człowiek posiada pięć zmysłów, jednak jego życiem kieruje głównie wzrok - nawet przy jedzeniu. Wystarczy jednak na chwilę zamknąć oczy, aby odkryć prawdziwe imperium smaku. Przekonaj się o tym podczas Dine in the Dark - Kolacji w Ciemności! Wejdź do wyciemnionej sali, w której wyostrzysz smak, węch, słuch oraz zmysł powonienia. Następnie spróbuj rozwikłać zagadkę na talerzu! Mistrzowie sztuki kulinarnej zagrają z Tobą w grę - z popularnych składników stworzą danie, które zaskoczy Cię smakiem, aromatem i konsystencją. Przezwyciężysz otaczający mrok i kulinarne przyzwyczajenia, czy zostaniesz oszukany przez własne zmysły? Zasiądź przy stole i podejmij kulinarne wyzwanie w ciemności!

Prezent obejmuje:

  • Kolację składającą się z przystawki, dania głównego i zimnych napojów,
  • Udział w międzynarodowym przeżyciu, które na zawsze zapada w pamięci,
  • Szansę na doświadczenie czegoś unikalnego i jedynego w swoim rodzaju!

Jak często odbywają się Kolacje w Ciemności?

Kolacjw odbywa się kilka razy w miesiącu, w zależności od ilości chętnych. Wszystkie terminy kolacji dostępne są na stronie Wykonawcy www.dineinthedark.pl

Jak wygląda menu?

Menu stanowi tajemnicę, podczas dokonywania rezerwacji należy dokonać wyboru jednego z trzech wariantów: menu mięsne, rybne lub wegetariańskie.

Czy Voucher można zrealizować z dziećmi?

Z uwagi na specyfikę Kolacji nie polecamy zabierania małych dzieci - mogą się szybko znudzić oraz wystraszyć panującej na sali ciemności. W przypadku chęci zabrania ze sobą starszego dziecka obowiązuje opłata jak za osobę dorosłą.

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?

Tak, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Super prezenty nie rosną na drzewach. Za to całą moc prezentów znajdziesz u nas! Kolacja w Ciemnościach to doskonały przykład. To prawdziwe przeżycie, które daje dużo zabawy, inspiruje i zapewnia masę wspomnień. To nasz przepis na świetny upominek dla każdego, kto kocha być zaskakiwany. To nie tylko pakiet prezentowy - to gwarancja radości i cudowny prezent na urodziny, Gwiazdkę lub Walentynki. Dîner Le Dans Noir - Kolacja w Ciemności czeka na odważnych! Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie niebanalne prezenty mamy w naszej ofercie.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 9
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzisz około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w określonych przez Organizatora terminach. Zależnie od wybranego miejsca oraz terminu realizacja może się od siebie różnić. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. W Restauracji w Katowicach nie ma możliwości dokonywania zmian w menu i nie są uwzględniane nietolerancje. Prosimy o nie zabieranie fluorescencyjnych przedmiotów ani elementów garderoby. Prosimy o punktualne przybycie.Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Magdalena Ol.

Ciekawe doświadczenie i dobra organizacja jednak menu jak i forma podania rozczarowuje (mieliśmy zarówno menu wege jak i mięsne).

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.