(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kolacja w Ciemności | Dine in the Dark | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
3.9 9 Opinii

Kolacja w Ciemności | Dine in the Dark | Wiele Lokalizacji


9 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Kolacja w Ciemności, Wiele lokalizacji - Dine in the Dark

Człowiek posiada pięć zmysłów, jednak jego życiem kieruje głównie wzrok - nawet przy jedzeniu. Wystarczy jednak na chwilę zamknąć oczy, aby odkryć prawdziwe imperium smaku. Przekonaj się o tym podczas Dine in the Dark - Kolacji w Ciemności! Wejdź do wyciemnionej sali, w której wyostrzysz smak, węch, słuch oraz zmysł powonienia. Następnie spróbuj rozwikłać zagadkę na talerzu! Mistrzowie sztuki kulinarnej zagrają z Tobą w grę - z popularnych składników stworzą danie, które zaskoczy Cię smakiem, aromatem i konsystencją. Przezwyciężysz otaczający mrok i kulinarne przyzwyczajenia, czy zostaniesz oszukany przez własne zmysły? Zasiądź przy stole i podejmij kulinarne wyzwanie w ciemności!

Kolacja w Ciemności - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kolację w Ciemności. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda kolacja?
Kolacja składa się z: przystawki oraz dania głównego wraz z zimnym napojem.

Jak przebiega przeżycie?
Realizacja przeżycia odbywa się w grupach. Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca. Następnie podawane są dania, a animator dba o dobre samopoczucie gości. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania przeżycia. W razie jakiejkolwiek potrzeby wystarczy podnieść rękę.

Czy jest możliwość wyboru menu? Co, jeżeli mam alergie żywieniowe lub nie jem mięsa?
Menu kolacji jest utrzymywane w tajemnicy. Do wyboru są trzy warianty posiłku: mięsny, rybny i wegetariański. Podczas rezerwacji należy poinformować o ewentualnych alergiach żywieniowych.

Czy na przeżycie można wybrać się z dzieckiemi?
Nie zalecamy zabierania ze sobą dzieci, ze względu na panującą ciemność. Jeśli jednak uczestnicy decydują się przyjść z dzieckiem, to jest ono pełnoprawnym uczestnikiem i musi posiadać Voucher. Minimalny wiek uczestnika: 10 lat.

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?
Tak, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Kolacja w Ciemności - Voucher na prezent

Super prezenty nie rosną na drzewach. Za to całą moc prezentów znajdziesz u nas! Kolacja w Ciemnościach to doskonały przykład. To prawdziwe przeżycie, które daje dużo zabawy, inspiruje i zapewnia masę wspomnień. To nasz przepis na świetny upominek dla każdego, kto kocha być zaskakiwany. To nie tylko pakiet prezentowy - to gwarancja radości i cudowny prezent na urodziny, Gwiazdkę lub Walentynki. Dîner Le Dans Noir - Kolacja w Ciemności czeka na odważnych! Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie niebanalne prezenty mamy w naszej ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

9 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzisz około 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: przystawkę oraz danie główne wraz z zimnym napojem. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Przeżycie realizowane jest w formie eventu, w określonych z góry terminach. Menu kolacji stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym (brak takiej możliwości w Katowicach). Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Realizacja przeżycia może się różnić, w zależności od wybranej lokalizacji. Minimalny wiek uczestnika: 10 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

3.9 9 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9
Magdalena Ol.

Ciekawe doświadczenie i dobra organizacja jednak menu jak i forma podania rozczarowuje (mieliśmy zarówno menu wege jak i mięsne).

Zobacz inne propozycje