(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja VIP - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Wiele Lokalizacji


4 miasta (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Od dawna patrzysz w okno i czekasz na sowę, która przyniesie Ci list z Hogwartu? Cóż, może ma wyjątkowo długą drogę do przebycia. Marzysz, by poznać świat magii? W takim razie szkoła czarodziejów to nie jedyne miejsce, do którego warto się udać… Zapraszamy na Magiczną Kolację w wersji VIP! Podczas niezapomnianego wieczoru będziesz uczestnikiem wydarzeń, które nawet filozofom się nie śniły. Doświadczony iluzjonista udowodni Ci, że magia naprawdę istnieje, a szef kuchni pokaże, jak wygląda prawdziwa magia na talerzu. Wybierz się na spotkanie z magiczną przygodą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez doświadczonego iluzjonistę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, soku i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja VIP | Gdańsk | Kraków | Łódź | Warszawa sprawdzi się jako niesamowity prezent na urodziny dla przyjaciela. Elegancka restauracja, wyśmienite potrawy na talerzu i pokaz iluzji, który zapiera dech w piersiach. Wspaniałe przeżycie przeznaczone jest dla osób w każdym wieku! Zobacz, jak łatwo wybrać oryginalny prezent i spełnić marzenia bliskiej osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

4 miasta (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie. Wersja VIP oznacza rozszerzenie kolacji o deser i wino.0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje