(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Floatingu | Białystok

0.0 0 Opinii

Sesja Floatingu | Białystok


Białystok
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Wyobraź sobie miejsce, w którym… unosisz się na wodzie i korzystasz z niezwykłych możliwości jakie daje taka forma relaksu. A teraz… spełnij swoje marzenia, wybierając się na zmysłową Sesję Floatingu w Białymstoku i podaruj sobie odprężenie, o jakim marzyłaś. Floating polega na odprężającym “unoszeniu się” na wodzie i zapewnia niezwykle, mocno relaksujące doznania. Sesja zapewnia rozluźnienie mięśni i uwolnienie do krwiobiegu endorfin, które nazywane są hormonami szczęścia. Dodatkowo znacznie redukuje poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu. Podaruj sobie wyjątkowy odpoczynek!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję Floatingu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa sesja floatingu?
Floating w Białymstoku potrwa około 60 minut.

Czy wiesz, że…
Floating, w tłumaczeniu na polski, oznacza płynący, unoszący się. Osoba, która uczestniczy w sesji floatingowej po prostu kładzie się na wodzie i... przez cały czas utrzymuje się na jej powierzchni!

Sesja Floatingu | Białystok sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent na Dzień Kobiet, prezent na mikołajki

Szukasz wyjątkowego przeżycia dla ukochanej? Pragniesz wybrać doskonały prezent dla żony? Sesja Floatingu w Białymstoku to niezwykła okazja, by podarować kobiecie relaks, odprężenie i odpoczynek - tak potrzebne w dzisiejszym, zabieganym świecie. Voucher do spa w Białymstoku to doskonały świąteczny prezent dla siostry lub mamy. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając wymarzony prezent dla bliskiej osoby!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Nie można korzystać z prezentu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Jeżeli jesteś w ciąży to zapytaj swojego lekarza o przeciwwskazania. Należy zabrać ze sobą klapki pod prysznic, opcjonalnie strój do kąpieli (zaleca się nago), na miejscu dostępne ręczniki i zatyczki do uszu. 2h przed nie pić kawy i nie najadać się syto, najlepiej być bez soczewek jeśli ktoś nosi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ishiki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje