JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Seans w Kinie dla Rodziny | Wiele Lokalizacji

Seans w Kinie dla Rodziny | Wiele Lokalizacji


Wiele Lokalizacji
4 os.

99,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteście miłośnikami sztuki filmowej? Dzielicie się pasją z najbliższymi, dlatego też Wasze dzieci chętnie rozmawiają o kinie i wiedzą o wszystkich najważniejszych nowościach filmowych? Bardzo często organizujecie seanse domowe? Jeśli tak, to Seans w Kinie dla Rodziny jest wymarzonym rozwiązaniem dla Was na wspólne wieczory i wolne popołudnia. Zanurzcie swoje zmysły w opowiadaną historię, by podążyć za wielowątkową fabułą i utożsamić się z bohaterami w komfortowej sali kinowej! To będzie istna przyjemność dla Was!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 4 bilety na dowolny film 2D z wyłączeniem pokazów specjalnych i przedpremierowych.

Jak mogę wymienić voucher na bilet do kina?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod na indywidualne e-kody, które podlega wymianie w kinowej kasie na bilety do kina.

Ile trwa realizacja?
Realizacja prezentu różnić się będzie ze względu na długość wybranego filmu.

Gdzie mogę zrealizować prezent?
Do wyboru masz ponad 80 kin w całej Polsce! M.in Zakopane, Zamość, Złotoryja, Żory, Ustka, Warszawa, Turek, Świdnik, Szczecin, Szamotuły, Suwałki, Sulejówek, Stalowa Wola, Sochaczew, Słupsk, Siedlce, Skierniewice, Rzeszów, Radomsko, Puławy, Przemyśl, Poznań, Nowy Targ, Mrągowo, Mława, Łódź, Lublin, Lubin, Krosno, Kraków, Koszalin, Konin, Kielce, Jelenia Góra, Jarocin, Iława, Ełk, Ciechanów, Biała Podlaska, Bełchatów. Lista kin, w których możesz zrealizować voucher dostępna jest na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/lista-kin.

Seans w Kinie dla Rodzininy sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla znajomych, prezent na mamy

Chcesz zaplanować rodzinny wypad na miasto, który Was zrelaksuje i oderwie od rzeczywistości? Seans w Kinie dla Rodziny jest właśnie taką rozrywką! Pozwoli Wam wspólnie zagłębić się w wyświetlaną opowieść, a zarazem odprężyć się w komfortowym miejscu. To świetny upominek na urodziny czy rocznicę ślubu dla rodziców! Podaruj przyjemne chwile rodzinie na święta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele Lokalizacji

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

W zależności od długości seansu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 4 bilety na dowolny film 2D z wyłączeniem pokazów specjalnych i przedpremierowych. W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod na indywidualny e-kod, który podlega wymianie w kinowej kasie na bilet do kina. Lista kin, w których można zrealizować Voucher znajduje się na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/lista-kin.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (4)

Wszystkie opinie(4)
1 2 3 4 5
Łukasz N.

kino jak kino :) Ogółem wszystko w porządku

Bartosz

Kino w Płocku Novekino Przedwiośnie, pracownicy nie za bardzo wiedzieli jak zrealizować ekody. Po kilkunastu minutach dopiero i konsultacjach kilku pracowników kody zostały zrealizowane. Ogólnie polecam

Wojtek

Wszystko ok. Miły seans

Iza

Świetnie, bardzo polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.