Harley-Davidson na Miesiąc | Cała Polska

Nowość Zobacz film
0.0 0 Opinii

Harley-Davidson na Miesiąc | Cała Polska


Cała Polska
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

4499,99 zł

4499,99 zł

O prezencie

Warkot silnika, który niemal każdy rozpoznaje od razu. Dźwięk, skrywający w sobie moc i zapach nadchodzącej przygody. Niewątpliwy król szos. Poznaj legendarny motocykl i wybierz wynajem Harley-Davidson na Miesiąc! Zostań kierowcą tej maszyny i poczuj, jak wygląda jazda bez trzymanki. Harley-Davidson Iron 883 może zostać dostarczony na terenie całej Polski, więc to Ty decydujesz, gdzie odbędzie się Twoja przygoda. Jazda Harleyem nad morzem, w górach czy w mieście? Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem Harley-Davidsona Iron 883 na miesiąc (31 dni). Dodatkowo otrzymasz do dyspozycji 1 kask, 2 sakwy oraz uchwyt do telefonu.

Gdzie można wypożyczyć Harleya?
Wynajem Harleya jest dostępny w całej Polsce (motocykl zostanie dostarczony pod wskazany adres).

Jakie wymagania muszę spełnić, by wynająć Harleya Davidsona Iron 883?
Przed wynajęciem należy okazać dowód osobisty, prawo jazdy kat.A, podpisać stosowne oświadczenie oraz wpłacić kaucję zwrotną.

Harley-Davidson na Miesiąc | Cała Polska to idealny prezent dla mężczyzny na 35 urodziny. Jeśli rozglądasz się za prezentem dla fana motocykli, to wynajem Harleya Iron 883 na cały miesiąc będzie strzałem w dziesiątkę i okazją, by podarować bliskiej osobie przygodę życia. Długa jazda Harley? Brzmi jak łatwy sposób na spełnienie marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Zalecamy strój przystosowany do jazdy motocyklem.

Czas trwania

31 dni.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przy odbiorze motocykla pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł gotówką na poczet ewentualnych szkód. W przypadku spowodowania kolizji lub uszkodzenia motocykla kaucja przepada. Przed jazdą wymagane jest podpisanie oświadczenia: „W przypadku uszkodzenia, motocykla wynikającego z nieumiejętnego posługiwania się, zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy.” Do realizacji prezentu niezbędne są: prawo jazdy kat. A, dowód osobisty, kaucja. Motocykl jest zatankowany do pełna i tak też powinien zostać zwrócony. Obowiązuje limit 2500 km. Następnie obowiązuje stawka 1zł/km płatna przy zdaniu motocykla. Prezent obejmuje dowóz i odbiór motocykla w wybrane miejsce na terenie Polski. Wykonawca dodatkowo udostępnia 1 kask, 2 sakwy oraz uchwyt do telefonu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

HarleyWynajem.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.