JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Cewe Fotoksiążka XXL

Cewe Fotoksiążka XXL


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.

239,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pragniesz czasem wrócić w przeszłość, by delektować się wspaniałą chwilą na nowo? Spełnij swoje marzenie i zatrzymaj czas! Żyj tu i teraz i twórz niezapomniane wspomnienia, a dzięki Fotoksiążce zapamiętasz każdy moment na zawsze! Szalone wakacje, wyczekany bal absolwentów, bajeczny ślub, pierwsze kroki dziecka - do których chwil cofniesz się z największą przyjemnością? Teraz żaden najważniejszy moment nie umknie Ci tak łatwo!

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia pionowej fotoksiążki o rozmiarze XXL z 26 stronami.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na matowym papierze.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 4 dni robocze od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 5,99 zł do sklepu lub 15 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
XXI wiek to niezaprzeczalnie ogromny postęp technologii, ale czy wiesz, że obecnie w ciągu 2 minut powstaje tyle zdjęć, ile zostało wykonanych łącznie w całym XIX wieku? Ciekawe, ile wśród nich to selfie!

Cewe Fotoksiążka XXL sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, podarunek walentynkowy

Szukasz oryginalnego prezentu ślubnego? Podaruj młodej parze Fotoksiążkę Cewe, którą będą mogli stworzyć wspólnie, by upamiętnić ceremonię. A może pragniesz zapamiętać chwile z ukochaną osobą? Cewe Fotoksiążką XXL to idealny pomysł na prezent walentynkowy i rocznicę związku. Dzięki niej nie umkną Wam żadne wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl. Cechy fotoksiążki: format XXL - okładka twarda, druk cyfrowy - papier matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Wymiary 28x36 cm.Cena dostawy to 5.99 zł do sklepu lub 15 zł na wskazany adres.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.