(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL (Pionowa)

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL (Pionowa)


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

329,99 zł

329,99 zł

O prezencie

Pragniesz czasem wrócić w przeszłość, by delektować się wspaniałą chwilą na nowo? Spełnij swoje marzenie i zatrzymaj czas! Żyj tu i teraz i twórz niezapomniane wspomnienia, a dzięki Fotoksiążce zapamiętasz każdy moment na zawsze! Szalone wakacje, wyczekany bal absolwentów, bajeczny ślub, pierwsze kroki dziecka - do których chwil cofniesz się z największą przyjemnością? Teraz żaden najważniejszy moment nie umknie Ci tak łatwo!

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia pionowej fotoksiążki o rozmiarze XXL z 26 stronami.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na papierze kredowym matowym.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 8 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 6,99 zł do sklepu lub 16,99 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
XXI wiek to niezaprzeczalnie ogromny postęp technologii, ale czy wiesz, że obecnie w ciągu 2 minut powstaje tyle zdjęć, ile zostało wykonanych łącznie w całym XIX wieku? Ciekawe, ile wśród nich to selfie!

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL (Pionowa) sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, podarunek walentynkowy

Szukasz oryginalnego prezentu ślubnego? Podaruj młodej parze Fotoksiążkę Cewe, którą będą mogli stworzyć wspólnie, by upamiętnić ceremonię. A może pragniesz zapamiętać chwile z ukochaną osobą? Cewe Fotoksiążką XXL to idealny pomysł na prezent walentynkowy i rocznicę związku. Dzięki niej nie umkną Wam żadne wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl. Cechy fotoksiążki: wymiary 28x36 cm, pionowa – okładka twarda, papier kredowy matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 8 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Wymiary 28x36 cm.Cena dostawy to 6,99 zł do sklepu lub 16,99 zł na wskazany adres.


Sprawdź na mapie


Realizacja

CEWE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje