(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią Plus | Gorzów Wielkopolski | Szczecin

0.0 0 Opinii

Lot Motolotnią Plus | Gorzów Wielkopolski | Szczecin


Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

468,99 zł

468,99 zł

O prezencie

Zastanawiasz się jak wiele fantastycznych wrażeń możesz zebrać w przeciągu pół godziny? Wybierz się na trzydziestominutowy spacer w chmurach. Lot Usługowy Motolotnią to dla Ciebie wyjątkowa okazja do tego, aby poznać świat z nieco innej perspektywy i poczuć niezapomniane uczucie wolności, którego nie da się porównać z niczym innym. Takie przeżycie, jest nawet bardziej ekscytujące, od lotu samolotem. Przekonaj się o tym!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa, 30 minutowy lot motolotnią z instruktorem, ubezpieczenie OC, dużą dawkę adrenaliny, możliwość podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy.

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?

Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Czy podczas lotu można korzystać z aparatu fotograficznego? 

Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Należy wcześniej zadeklarować taką chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem. Pilot także, ze względów bezpieczeństwa może odmówić wykonania lotu z aparatem.

Gdzie mogę zrealizować swój lot?

Lot możesz zrealizować w okoliach takich miast jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin oraz Zielona Góra.

 

Lot Motolotnią Plus | Gorzów Wielkopolski | Szczecin jest okazją do przeżycia półgodzinnego spaceru w chmurach – o czym marzą chyba wszystkie żądne nowych wrażeń osoby. To wymarzony prezent dla każdego, kto pragnie kolekcjonować ciekawe doświadczenia. Odlotowe prezenty urodzinowe, to z reguły określenie metaforyczne. Tym razem, masz okazję wręczyć bliskiej osobie niezwykły prezent, który dosłownie zabierze ją do nieba. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Sprawność fizyczna nie jest wymagana. Limit wagowy to 120 kg. Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Ze względu na dogodne położenie lądowiska w miejscowości Krzeszyce (w pobliżu trasy S3) jest to oferta skierowana również do mieszkańców Szczecina jak i Zielonej Góry. Istnieje także możliwość realizacji lotu z lotniska w Szczecinie po zebraniu się grupy (min. 5 osób) – termin do ustalenia z Wykonawcą.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ośrodek Szkolenia Lotniczego LOTNIK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje