Lot Motolotnią Plus | Gorzów Wielkopolski | Szczecin

0.0 0 Opinie

Lot Motolotnią Plus | Gorzów Wielkopolski | Szczecin


Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,00 zł

379,00 zł

O prezencie

Zastanawiasz się jak wiele fantastycznych wrażeń możesz zebrać w przeciągu pół godziny? Wybierz się na trzydziestominutowy spacer w chmurach. Lot Usługowy Motolotnią to dla Ciebie wyjątkowa okazja do tego, aby poznać świat z nieco innej perspektywy i poczuć niezapomniane uczucie wolności, którego nie da się porównać z niczym innym. Takie przeżycie, jest nawet bardziej ekscytujące, od lotu samolotem. Przekonaj się o tym!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa, 30 minutowy lot motolotnią z instruktorem, ubezpieczenie OC, dużą dawkę adrenaliny, możliwość podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy.

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?

Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Czy podczas lotu można korzystać z aparatu fotograficznego? 

Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Należy wcześniej zadeklarować taką chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem. Pilot także, ze względów bezpieczeństwa może odmówić wykonania lotu z aparatem.

Gdzie mogę zrealizować swój lot?

Lot możesz zrealizować w okoliach takich miast jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin oraz Zielona Góra.

 

Lot Motolotnią Plus | Gorzów Wielkopolski | Szczecin jest okazją do przeżycia półgodzinnego spaceru w chmurach – o czym marzą chyba wszystkie żądne nowych wrażeń osoby. To wymarzony prezent dla każdego, kto pragnie kolekcjonować ciekawe doświadczenia. Odlotowe prezenty urodzinowe, to z reguły określenie metaforyczne. Tym razem, masz okazję wręczyć bliskiej osobie niezwykły prezent, który dosłownie zabierze ją do nieba. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Sprawność fizyczna nie jest wymagana. Limit wagowy to 120 kg. Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Ze względu na dogodne położenie lądowiska w miejscowości Krzeszyce (w pobliżu trasy S3) jest to oferta skierowana również do mieszkańców Szczecina jak i Zielonej Góry. Istnieje także możliwość realizacji lotu z lotniska w Szczecinie po zebraniu się grupy (min. 5 osób) – termin do ustalenia z Wykonawcą.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ośrodek Szkolenia Lotniczego LOTNIK

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.