(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Floatingu dla Dwojga | Białystok

0.0 0 Opinii

Sesja Floatingu dla Dwojga | Białystok


Białystok
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,99 zł

259,99 zł

O prezencie

Szukacie relaksującego przeżycia, które zapewni również nutkę romantyzmu? Potrzebujecie zmysłowego odpoczynku, z którego będzie mogli skorzystać we dwoje - jednocześnie? Zapraszamy na wyjątkową Sesję Floatingu dla Dwojga, która odbywać się będzie w eleganckim salonie spa w Białymstoku. Floating polega na odprężającym unoszeniu się na wodzie, w specjalnie przygotowanej kabinie. Pozytywnie wpływa na cały organizm, zapewniając m.in. zwiększone wydzielanie endorfin, obniżony poziom kortyzolu i zniwelowanie bólu kręgosłupa. Podarujcie sobie wyjątkowo relaksujący czas tylko we dwoje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję Floatingu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Floating potrwa 60 minut.

Czy wiesz, że…
"Unoszenie się" na powierzchni powodu przypomina lewitację. Jest to możliwe dzięki dużemu stężeniu zdrowotnej soli Epsom.

Sesja Floatingu dla Dwojga | Białystok sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Potrzebujesz ciekawego prezentu dla znajomej pary? A może rozglądasz się za ciekawym prezentem świątecznym dla pary? Wybierz Sesję Floatingu dla Dwojga w eleganckim spa w Białymstoku i podaruj im niesamowite odprężenie, relaks i mnóstwo korzyści prozdrowotnych. Voucher na Floating to elegancki podarunek, idealnie pasujący jako prezent z okazji Dnia Kobiet lub Dnia Chłopaka. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia, korzystając z naprawdę Wyjątkowych Prezentów!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Nie można korzystać z prezentu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Jeżeli jesteś w ciąży to zapytaj swojego lekarza o przeciwwskazania. Należy zabrać ze sobą klapki pod prysznic, opcjonalnie strój do kąpieli (zaleca się nago), na miejscu dostępne ręczniki i zatyczki do uszu. 2h przed nie pić kawy i nie najadać się syto, najlepiej być bez soczewek jeśli ktoś nosi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ishiki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje