Gwarancja Wyjątkowy Prezent

3 LATA WAŻNOŚCI

Osoba obdarowana ma 3 lata na wykorzystanie prezentu i świetną zabawę! Wystarczy, że wybierze i zarezerwuje dogodny dla siebie termin realizacji przeżycia. Masz mnóstwo czasu na spełnianie marzeń! W wyjątkowych sytuacjach Vouchery prezentowe, które są objęte promocją mogą obowiązywać przez mniej niż 3 lata, jeśli oferta ma krótszy okres ważności. 

14+ LAT DOŚWIADCZENIA

Jesteśmy twórcami pierwszego w Polsce sklepu z prezentami w formie przeżyć. Każdego dnia nasz zespół Ekspertów ds. Przeżyć dodaje do oferty nowe i najciekawsze atrakcje z dostępnych w Polsce. Oferujemy tylko zaufane i sprawdzone przeżycia!

Pomożemy Ci wybrać prezent, który najbardziej trafi w gust obdarowanego!
Oferujemy pojedyncze Vouchery prezentowe, Karty prezentowe, Pakiety Przeżyć, a także tworzone na zamówienie, luksusowe pakiety prezentowe!
Stwarzamy możliwości szybkiego zakupu - w ciągu 1 minuty kupisz wyjątkowe przeżycie!
Staramy się oferować specjalne rozrywki w najlepszych cenach!
Tworzymy własne projekty, dostępne tylko u nas!
Przeżycia testujemy na własnej skórze, dlatego wiemy, że spełnią oczekiwania Twoich bliskich!
Jesteśmy obecni w 8 krajach, więc poznajemy trendy międzynarodowe i przedstawiamy najnowsze rozwiązania handlowe! 


Ponad 900 000 Spełnionych Marzeń

W ciągu ponad 14 lat istnienia, Wyjątkowy Prezent spełnił ponad 900.000 marzeń w Polsce oraz ponad 2 miliony marzeń na świecie ! To nasza najlepsza wizytówka.

To świadectwo zaufania jakim darzą nas klienci jest najlepszą rekomendacją dla poszukiwania prezentów w formie przeżyć właśnie u nas. 

GWARANCJA CENY

Gwarantujemy ceny bez marży, czyli cena Prezentu w naszym Sklepie nigdy nie jest wyższa* od ceny oferowanej bezpośrednio przez Organizatora usługi!
Jeśli kupisz jeden z naszych Prezentów oznaczonych Gwarancją Ceny i stwierdzisz, że jest on tańszy u Organizatora**, poinformujesz nas o tym w przeciągu 14 dni od dnia zakupu Prezentu, a Twoje informacje zostaną potwierdzone, obiecujemy zwrot pieniędzy i realizację prezentu za darmo!
* Różnica w cenie nie przekraczająca kwoty 5 zł nie stanowi naruszenia postanowień Gwarancji Ceny.
** Usługa oferowana przez tego samego Organizatora i tożsama z Prezentem oferowanym w naszym Sklepie. Organizatorzy Prezentów zastrzegają sobie prawo do specjalnych cen podczas akcji wyprzedaży, rabatów sezonowych, zniżek dla stałych klientów, grup itp.

Stwierdziłeś niższą cenę Prezentu u Organizatora usługi? Poinformuj nas na mam@wyjatkowyprezent.pl i ciesz się z realizacji Prezentu za darmo!

GWARANCJA ZWROTU ORAZ WYMIANY

Niewykorzystany Voucher Prezentowy, zakupiony za pośrednictwem strony internetowej, czyli online, można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu.
Kwota prezentu jest zwracana na konto osoby kupującej. W przypadku gdy prezent został nabyty na stacjonarnym punkcie sprzedaży, kwota zwrotu jest przekazywana w postaci kart podarunkowych Gift Card o wartości zakupu.
Aby zwrócić prezent, wyślij zgłoszenie na nasz adres korespondencyjny lub e-mail mam@wyjatkowyprezent.pl. Zgłoszenie musi zawierać numer rezerwacyjny Vouchera, potwierdzenie zakupu oraz numer konta bankowego osoby kupującej.

Jednocześnie każdy Voucher może zostać wymieniony na inny w tej samej lub wyższej cenie zakupu, po uiszczeniu różnicy w wartości, podczas okresu swojej ważności. Nowy Voucher będzie mieć taki sam termin ważności jak ten, z którego został wymieniony.  

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Wyjątkowy Prezent zobowiązuje się do ochrony prywatności swoich klientów i nie sprzedawania ich danych osobowych osobom trzecim. Wyjątkiem jest przekazanie danych gdy wymagają tego przepisy prawa Rzeczpospolitej Polskiej. 

Działalność Wyjątkowego Prezentu w Internecie spełnia wszystkie wymogi prawodawstwa Unii Europejskiej oraz prawa Rzeczpospolitej Polskiej w zakresie odpowiednich działań.

Informacje o klientach Wyjątkowego Prezentu nie są wykorzystywane do celów niezgodnych z prawem.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wyjątkowy Prezent zobowiązuje się do dystrybucji prezentów wyłącznie o wysokiej jakości.
Jeśli nie jesteś zadowolony z jakości świadczonej usługi, poinformuj nas o tym w ciągu 7 dni od korzystania z rozrywki, pisząc na mam@wyjatkowyprezent.pl

Jeśli usługa została zrealizowana niezgodnie z oczekiwaniami, obiecujemy Ci zwrócić pieniądze.


Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.