Gwarancja Wyjątkowy Prezent

3 LATA WAŻNOŚCI

Osoba obdarowana ma 3 lata na wykorzystanie prezentu i świetną zabawę! Wystarczy, że wybierze i zarezerwuje dogodny dla siebie termin realizacji przeżycia. Masz mnóstwo czasu na spełnianie marzeń! Oferta dotyczy Voucherów zakupionych od 12 maja 2020 roku. W wyjątkowych sytuacjach Vouchery prezentowe, które są objęte promocją mogą obowiązywać przez mniej niż 3 lata, jeśli oferta ma krótszy okres ważności. 

10+ LAT DOŚWIADCZENIA

Każdego dnia nasze prezenty są kreowane przez zespół wykwalifikowanych Ekspertów ds. Przeżyć z ponad 12-letnim doświadczeniem. Jesteśmy twórcami pierwszego sklepu z pamiątkami.

Oferujemy tylko najbardziej zaufane i ekscytujące atrakcje!
Pomożemy Ci wybrać prezent, który najbardziej trafi w gust obdarowanego!
Oferujemy pojedyncze Vouchery prezentowe, Karty prezentowe, Pakiety Przeżyć, a także tworzone na zamówienie, luksusowe pakiety prezentowe!
Stwarzamy możliwości szybkiego zakupu - w ciągu 1 minuty kupisz wyjątkowe przeżycie!
Staramy się oferować specjalne rozrywki w najlepszych cenach!
Tworzymy własne projekty, dostępne tylko u nas!
Przeżycia testujemy na własnej skórze, dlatego wiemy, że spełnią oczekiwania Twoich bliskich!
Jesteśmy obecni w 8 krajach, więc poznajemy trendy międzynarodowe i przedstawiamy najnowsze rozwiązania handlowe! 

Ponad 900 000 Spełnionych Marzeń

W ciągu ponad 13 lat istnienia, Wyjątkowy Prezent spełnił ponad 900 000 waszych marzeń ! oraz ponad 2 000 000 w Europie !

To świadectwo zaufania jakim darzą nas klienci jest najlepszą rekomendacją dla poszukiwania prezentów w formie przeżyć właśnie u nas. 500 tysięczne zamówienie zostało dokonane w lutym 2018 roku. Ponad dziewięćset tysięcy zrealizowanych marzeń to nasza najlepsza wizytówka. 

GWARANCJA CENY

Gwarantujemy ceny bez marży, czyli cena Prezentu na naszej stronie internetowej nigdy nie jest wyższa od ceny oferowanej bezpośrednio przez Organizatora usługi!
Jeśli kupisz jeden z naszych Prezentów oznaczonych Gwarancją Ceny i stwierdzisz, że jest on tańszy u Organizatora*, poinformujesz nas o tym w przeciągu 14 dni od dnia zakupu Prezentu, Twoje informacje zostaną potwierdzone, obiecujemy zwrot pieniędzy i realizację prezentu za darmo!
*Usługa oferowana przez tego samego Organizatora i Wykonawcę Prezentu, którego usługi sprzedajemy i tożsama z Prezentem oferowanym na naszej stronie internetowej. Organizatorzy Prezentów zastrzegają sobie prawo do specjalnych cen podczas akcji wyprzedaży, rabatów sezonowych, zniżek dla stałych klientów, grup itp.
Stwierdziłeś niższą cenę Prezentu u Organizatora usługi? Poinformuj nas na mam@wyjatkowyprezent.pl i ciesz się z realizacji Prezentu za darmo!

GWARANCJA ZWROTU ORAZ WYMIANY

Niewykorzystany Voucher Prezentowy, zakupiony za pośrednictwem strony internetowej, czyli online, można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu.
Kwota prezentu jest zwracana na konto osoby kupującej. W przypadku gdy prezent został nabyty na stacjonarnym punkcie sprzedaży, kwota zwrotu jest przekazywana w postaci kart podarunkowych Gift Card o wartości zakupu.
Aby zwrócić prezent, wyślij zgłoszenie na nasz adres korespondencyjny lub e-mail mam@wyjatkowyprezent.pl. Zgłoszenie musi zawierać numer rezerwacyjny Vouchera, potwierdzenie zakupu oraz numer konta bankowego osoby kupującej.

Jednocześnie każdy Voucher może zostać wymieniony na inny w tej samej lub wyższej cenie zakupu, po uiszczeniu różnicy w wartości, podczas okresu swojej ważności. Nowy Voucher będzie mieć taki sam termin ważności jak ten, z którego został wymieniony.  

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Wyjątkowy Prezent zobowiązuje się do ochrony prywatności swoich klientów i nie sprzedawania ich danych osobowych osobom trzecim. Wyjątkiem jest przekazanie danych gdy wymagają tego przepisy prawa Rzeczpospolitej Polskiej. 

Działalność Wyjątkowego Prezentu w Internecie spełnia wszystkie wymogi prawodawstwa Unii Europejskiej oraz prawa Rzeczpospolitej Polskiej w zakresie odpowiednich działań.

Informacje o klientach Wyjątkowego Prezentu nie są wykorzystywane do celów niezgodnych z prawem.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wyjątkowy Prezent zobowiązuje się do dystrybucji prezentów wyłącznie o wysokiej jakości.
Jeśli nie jesteś zadowolony z jakości świadczonej usługi, poinformuj nas o tym w ciągu 7 dni od korzystania z rozrywki, pisząc na mam@wyjatkowyprezent.pl

Jeśli usługa została zrealizowana niezgodnie z oczekiwaniami, obiecujemy Ci zwrócić pieniądze.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.