O nas

Z pasją tworzymy wyjątkowe przeżycia dla Was i Waszych bliskich!

Wyjątkowy Prezent  to sklep, w którym znajdziesz ponad 8000 pomysłów na oryginalne prezenty, które dostarczają niezwykłych wrażeń, wyzwalają emocje i są marzeniami wartymi spełnienia.

We wrześniu 2022 r. minie już 15 lat odkąd zmieniamy marzenia naszych klientów na wspomnienia!

 

 

Oto nasze najważniejsze osiągnięcia:

 • Uruchomiliśmy pierwszy i największy w Polsce serwis sprzedający Vouchery na prezenty w formie przeżyć - WyjatkowyPrezent.pl
   
 • Zrealizowaliśmy ponad 2 000 000 marzeń - prezentów w formie przeżyć.
   
 • Nawiązaliśmy współpracę i zaprzyjaźniliśmy się z ponad 1200 Partnerami, którzy realizują nasze prezenty w całej Polsce i za granicą.
   
 • Jako pierwsi wprowadziliśmy Gwarancję Ceny - cena prezentu jest zawsze identyczna jak u naszego Wykonawcy, gwarantujemy cenę rynkową lub od niej niższą!
   
 • Stworzyliśmy nowe rozwiązania na rynku prezentowym dla niezdecydowanych - Pakiety Prezentów (tzw. Pakiety Przeżyć), dzięki którym Obdarowany sam wybiera, jaki prezent chce zrealizować.
   
 • Jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy Wyspy PrzeżyćPunkty Sprzedaży i Odbioru Prezentów działające już w Galeriach Handlowych w całej Polsce.
   
 • Jako jedyni w Polsce oferujemy sprzedaż prezentów zarówno online, przez własną sieć sprzedaży jak i w ponad 1500 sklepach partnerskich w całej Polsce (salony prasowe inMedio, Relay, Hubiz, 1-Minute oraz Kolporter, sklepy Carrefour, Auchan). Zobacz gdzie kupisz nasze prezenty. 

O naszych prezentach, punktach sprzedaży i programach lojalnościowych

Prezenty można realizować w ponad 40 miastach Polski i za granicą.

Nasza własna sieć sprzedaży to stoiska handlowe zlokalizowane w 50 galeriach handlowych na terenie całej Polski:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne punkty sprzedaży Wyjątkowych Prezentów:

300 salonów HDS: m.in. salony Inmedio, Relay, 1-Minute, Hubiz. Od grudnia 2012 roku nasze karty podarunkowe znajdziecie na standach z prezentami.

Programy partnerskie: nasze prezenty są dostępne dla osób korzystających z licznych programów organizowanych przez naszych partnerów biznesowych m.in. Netia, Shell, ING, Santander Consumer Bank, Irena Eris, Millenium Bank czy Microsoft. 

Bądź na bieżąco

Najświeższe informacje wysyłamy nie częściej niż raz na dwa tygodnie w naszym Newsletterze. Zapisz się i wygraj nagrodę!

Dzięki subskrypcji będziesz otrzymywać od nas:

 • Kody promocyjne, rabaty i gratisowe prezenty,
 • Info o nowych przeżyciach na WyjatkowyPrezent.pl,
 • Propozycje prezentów na najbliższe okazje,
 • Zaproszenia do konkursów z nagrodami.

Podobają ci się nasze prezenty? Polub nas na Facebook'u. Dla fanów czekają nie tylko konkursy, ale też propozycje zupełnie niecodzienne - tak wyjątkowe jak nasze prezenty.

Masz pomysł na prezent?

Jeśli masz pomysł na prezent, którego nie ma w naszym serwisie lub wiesz kto organizuje niezwykłe przeżycia - poinformuj nas! Wypełnij formularz.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.