(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Flyboard dla Dwojga (30 minut) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Flyboard dla Dwojga (30 minut) | Wiele Lokalizacji


5+ miast (Warszawa, Poznań, Wrocław, Rewa, Darłowo, Wadowice, Augustów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

849,99 zł

849,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie sporty wodne, a próbowaliście już wszystkiego? Teraz macie okazję przeżyć coś zupełnie nowego! Flyboard to rewolucyjny sprzęt stworzony, by pływać z delfinami. Okazało się jednak, że dużo szersze zastosowanie znalazł wśród amatorów ekstremalnej zabawy pod i nad wodą. Odrzutowe buty pozwalają na wznoszenie się do 8 metrów nad wodę oraz szybkie pływanie tuż pod jej powierzchnią. Aby dobrze bawić się podczas tego przeżycia, nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności. Profesjonalni instruktorzy podczas szkolenia udzielą uczestnikowi wszelkich potrzebnych wskazówek jak bezpiecznie korzystać z tego urządzenia.

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie w wodzie,
  • Po 30 minut zabawy dla każdego z uczestników,
  • Opiekę doświadczonego instruktora.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent da pary? Jeżeli potrzebny Ci jest prezent dla aktywnych, to nie musisz szukać dalej! Podaruj Flyboard - rewolucyjne przeżycie, trwałe wspomnienia i dużo radości. Chcesz znaleźć ekstremalny prezent na ślub? A może po prostu romantyczny upominek dla dwojga? Prezent na każdą okazję jest na wyciągniecie dłoni! Otwórz nasz katalog marzeń i zobacz jakie inne super prezenty możesz znaleźć w naszej ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

5+ miast (Warszawa, Poznań, Wrocław, Rewa, Darłowo, Wadowice, Augustów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

ok. 30 minut dla każdej z osób

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa sterowany jest on przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową. Prezent realizowany jest w grupach. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 7

Zobacz inne propozycje