Relaksacyjna Sesja Floatingu | Warszawa

5.0 28 Opinii

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Szukasz nowego sposobu na kompleksowy relaks? Sesja Flolatingu sprawi, że Twoje mięśnie i stawy ulegną odnowie, która przerośnie Twoje oczekiwania. To doskonały zabieg, aby odprężyć się po pracy lub po treningu. Przekonaj się, jak zadziała na Ciebie sztuka "lewitacji"! 

Co obejmuje prezent?
45 minutową sesję floatingu polegająca na odprężającym unoszeniu się na powierzchni roztworu wodnego w specjalnej, przestronnej kabinie.

Jak przebiega realizacja?
Uczestnik zostaje zapoznany z zasadą działania kabiny do floatingu. Następnie przebiera się w strój kąpielowy, bierze prysznic i wchodzi do kabiny. Po seansie również uwzględniono czas na prysznic i wysuszenie włosów. Pokój zapewnia pełną prywatność.

Co znajduje się wodzie, że pozwala ona na swobodne dryfowanie? 
Woda nasycona jest życiodajnymi minerałami soli Epsom i naturalnej soli z Morza Martwego, co zwiększa jej gęstość i umożliwia swobodne unoszenie się na powierzchni.

Relaksacyjna Sesja Floatingu sprawdzi się jako:
prezent dla żony, upominek na Dzień Chłopaka, podarek na urodziny.

Zastanawiasz się, jaki prezent dla ukochanej lub ukochanego wybrać? Pragniesz podarować zabieg odprężający, ale zarazem chcesz, aby to było coś nietuzinkowego. Postaw na Relaksacyjną Sesje Floatingu i spraw bliskiej Ci osobie użyteczny prezent. Dzięki niemu przeniesie się w świat całkowitego relaksu, który z pewnością zapamięta na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Floating to metoda najgłębszej relaksacji jaką kiedykolwiek wymyślił człowiek. Sesja floatingu polega na wprowadzeniu człowieka w środowisko (i stan) niemożliwy do osiągnięcia w żadnych innych warunkach poza tzw. środowiskiem floatingowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Lewitarium

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 28 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

ANASTASIIA Z.

Cudowne miejsce, miły i pomocny właściciel, prawdziwe uczucie lewitacji :)

Kinga B.

Super przeżycie, warto skorzystać. Bardzo łatwe w zrealizowaniu przeżycie, wystarczy ze w 2 min sam wybierzesz termin i godzinę wizyty poprzez stronę. Brak jakiegokolwiek stresu. Polecam

Maciej K.

Personel sympatyczny, usługa floatingu była przygotowana, oczekiwano już na mnie. Przebieg samej usługi bezproblemowy. Jedyne zastrzeżenie dotyczy faktu, że w mailu który wykonawca usługi do mnie przesłał przed terminem spotkania, nie napisano w jaki sposób mam się przygotować. Uczestnik musi ze sobą przynieść klapki i ręcznik. Tej informacji nie dostałem a idąc po raz pierwszy można o tym nie wiedzieć.

Paulina

Sesja była relaksująca. Obsługa bardzo miła i pomocna.

 

Nie mam zastrzeżeń. Wszystko przebiegło świetnie. Bardzo przyjemne miejsce o kameralnej atmosferze. Obsługa ok.

Wyświetlono 5 z 16

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.