Gift Card - Karta Podarunkowa

Gift Card - Karta Podarunkowa


Dostęp na terenie całej Polski

Wybierz wartość Gift Cardu

15 zł 20 zł 25 zł 30 zł 40 zł 45 zł 50 zł 60 zł 70 zł 75 zł 80 zł 90 zł 100 zł 110 zł 120 zł 125 zł 130 zł 140 zł 150 zł 155 zł 160 zł 170 zł 175 zł 180 zł 190 zł 199 zł 200 zł 220 zł 225 zł 250 zł 275 zł 280 zł 300 zł 330 zł 350 zł 400 zł 440 zł 450 zł 460 zł 489 zł 500 zł 550 zł 570 zł 600 zł 650 zł 700 zł 750 zł 800 zł 850 zł 900 zł 950 zł 1000 zł 1300 zł 1500 zł 2000 zł

15 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Świat wokół nas się zmienia, a wraz z nim zmieniają się nasze marzenia i potrzeby. Pragniesz przeżyć ekstremalną przygodę z masą adrenaliny? A może chcesz rozwijać swoją pasję lub potrzebujesz chwili odprężenia i relaksu? Gift Card, który trzymasz w dłoni, umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Samodzielnie zdecyduj, które przeżycie sprawi Ci największą radość oraz zapewni trwałe i przyjemne wspomnienia. Rozkoszuj się chwilą i smakuj życie!

Jak mogę wykorzystać Gift Card?

Kupon Gift Card można wymienić na aktualne prezenty z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Osoba obdarowana sama decyduje, czy ma ochotę na ekstremalne wrażenia i wysoki poziom adrenaliny, rozwijanie swojej pasji czy też popołudnie pełne relaksu.

Ile ważny jest Gift Card?

Gift Card jest ważny przez 3 lata od daty zakupu. Wybrany prezent, zakupiony za pomocą Gift Cardu, uzyska ten sam termin ważności (licząc od daty zakupu Gift Cardu).

Czy mogę wykorzystać więcej niż jeden Gift Card przy jednym zakupie?

Możliwe jest wykorzystanie kilku Gift Cards przy jednym zakupie. Instrukcję wykorzystania Gift Cardu znajdziesz tutaj

Zastanawiasz się, co szalonego na prezent możesz dać bliskiej osobie, a solenizant ma już chyba wszystko? Gift Card to ponadczasowy podarunek, który zapewnia trwałe wspomnienia, radość oraz uśmiech na twarzy. Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny oraz na każdą inną okazję. Podaruj swoim bliskim możliwość spełnienia marzeń!

Karta Podarunkowa czyli Gift Card
Można śmiało stwierdzić, że karty podarunkowe zrewolucjonizowały rynek prezentowy. Są gwarancją zadowolenia, trafienia w potrzeby i oczekiwania osoby obdarowanej - w końcu to ona decyduje, jak wykorzysta kartę podarunkową. Jeżeli rozglądasz się za doskonałym prezentem dla pracowników, który nie wymaga znajomości ich zainteresowań i pasji - Gift Card to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Niezależnie od tego z jakiego powodu potrzebujesz prezentu - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tu prezent nie tylko dla pracowników i współpracowników, ale także dla partnerów biznesowych bądź przełożonych - Karta Podarunkowa pasuje dla każdego i na każdą okazję - każdy będzie zadowolony z wolności wyboru i spełnienia marzeń, oferowanych na naszej bogatej liście przeżyć. Prezenty w formie Voucherów na przeżycia to odpowiedź na potrzeby naszych czasów i słynne "być" - zamiast "mieć". Przeżycie cieszy kilkukrotnie i zostaje w pamięci na zawsze. Relaks, adrenalina, nowa pasja, czy romantyczne chwile we dwoje? Oferty wyjazdowe, a także dopasowane do miejsca zamieszkania. Spokojne degustacje, czy szalone i ekstremalne przeżycia? Nie pozostaje nic innego, jak tylko podarować Gift Card i spełnić czyjeś marzenia!

Karta Podarunkowa - prezent dla każdego
Gift Card  może okazać się potrzebny na wiele, naprawdę różnych okazji. Ślub, odejście z pracy, przejście na emeryturę, czy nagroda za świetnie wykonany projekt - każda z tych okazji, to tak naprawdę sposób, by powiedzieć “dziękuję”. Przeżycia to prezent wart zapamiętania - jest to kształcący, rozwijający charakter oraz rodzący pasję podarunek, który dodatkowo jest uniwersalny i pasuje na każdą okazję. Do najlepszych upominków, które otrzymaliśmy, często wracamy we wspomnieniach przez długie lata. Dlatego jest to idealny prezent dla pracownika, który swoje spełnione marzenie i wyjątkowe przeżycie, będzie już zawsze kojarzył tylko z nami lub naszą firmą. Pozytywne doznania, które dostępne są dzięki Karcie Podarunkowej, powodują, że Ty i Twoja marka znajdujecie się w myślach obdarowanego nie tylko w sytuacji, gdy wręczamy prezent, ale także podczas oczekiwania na realizację, samej realizacji oraz we wspomnieniach. Niemal każde skojarzenie ze spełnionym marzeniem, będzie ocieplało Wasz (Twój i firmy) wizerunek. Główne zalety obdarowania pracownika Gift Cardem na przeżycie? Długi termin ważności, dzięki czemu osoba obdarowana spokojnie wybierze odpowiedni czas na realizację swojego marzenia; szansa na odkrycie nowej pasji - co postawi firmę w korzystnym świetle i Ciebie również - jako szefa; Vouchery na przeżycia dostępne są "od ręki" i bez zbędnych formalności; Gift Cardy w przypadku kupowania ich dla większej ilości pracowników, mogą zostać odpowiednio przygotowane i spersonalizowane, by wywołać jeszcze więcej pozytywnych skojarzeń. Specjaliści ds. przeżyć pomogą również w wyborze oprawy dla prezentu oraz zapewnią profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z naszym Działem B2B i zachwyć swoich pracowników!

Na co pracownik może wymienić Gift Card?
Na co tylko sobie wymarzy (oczywiście zgodnie z naszą ofertą) - latanie w tunelu aerodynamicznym, jazda super autem, degustacja najlepszej whisky czy romantyczna randka we dwoje - tysiące możliwości, które daje Karta Podarunkowa, to gwarancja zadowolenia i zachwytu. Znika ryzyko nietrafionego prezentu, ponieważ ostatecznie to obdarowany wybiera atrakcję według własnych upodobań. Czy wybierze ją w miejscu zamieszkania, czy też np. połączy z wakacyjnym wyjazdem - to akurat ma drugorzędne znaczenie - ważne, że będzie szczęśliwy i zadowolony.

Wybierz Kartę Podarunkową i spełniaj marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Odpowiedni dobór stroju jest zależny od wybranego prezentu. Jeśli wybierasz jazdę quadem, gokartem czy jazdę 4x4 pamiętaj, aby strój był wygodny i nie ograniczał ruchów.

Czas trwania

Każdy prezent ma inny czas trwania, pamiętaj by sprawdzić ile czasu musisz poświęcić na realizację.

Informacje dla oglądających

Liczba osób towarzyszących czasem może być ograniczona w zależności od prezentu, pamiętaj by zawsze to sprawdzić.

Pogoda

Niektóre prezenty są zależne od warunków pogodowych, zwłaszcza te lotnicze lub realizowane na wodzie. Jeśli pogoda uniemożliwi realizację zostaniesz o tym poinformowany przez Wykonawcę.

Informacje dodatkowe

Gift Card umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Przed realizacją należy wymienić go na konkretny Prezent. Wymiany dokonasz na stronie www.wyjatkowyprezent.pl lub w punkcie sprzedaży. W razie wyboru Prezentu, którego wartość przekracza wartość Gift Cardu masz możliwość dopłaty. Gift Card można wykorzystać tylko raz, niewykorzystana kwota nie może być ponownie użyta. Wymiana prezentu nie powoduje przedłużenia terminu ważności Vouchera.Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
1 2 3 4 5
James

Było mega!

Anja

super

Violette

Fajne, jeżeli nie możesz się zdecydować co kupić!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.