Gift Card

Cała Polska

Wybierz wartość Gift Cardu

50 zł 100 zł 150 zł 200 zł 250 zł 300 zł 350 zł 400 zł 450 zł 500 zł 600 zł 700 zł 750 zł 800 zł 900 zł 1000 zł 1500 zł 2000 zł

50 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Świat wokół nas się zmienia, a wraz z nim zmieniają się nasze marzenia i potrzeby. Pragniesz przeżyć ekstremalną przygodę z masą adrenaliny? A może chcesz rozwijać swoją pasję lub potrzebujesz chwili odprężenie i relaksu? Gift Card, który trzymasz w dłoni, umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Samodzielnie zdecyduj, które przeżycie sprawi Ci największą radość oraz zapewni trwałe i przyjemne wspomnienia. Rozkoszuj się chwilą i smakuj życie!

Jak mogę wykorzystać Gift Card?

Kupon Gift Card można wymienić na aktualne prezenty z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Osoba obdarowana sama decyduje, czy ma ochotę na ekstremalne wrażenia i wysoki poziom adrenaliny, rozwijanie swojej pasji czy też popołudnie pełne relaksu.

Ile ważny jest Gift Card?

Gift Card jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Wybrany prezent, zakupiony za pomocą Gift Cardu, uzyska ten sam termin ważności (licząc od daty zakupu Gift Cardu).

Czy mogę wykorzystać więcej niż jeden Gift Card przy jednym zakupie?

Możliwe jest wykorzystanie kilku Gift Cards przy jednym zakupie. Instrukcję wykorzystania Gift Cardu znajdziesz tutaj

Zastanawiasz się, co szalonego na prezent możesz dać bliskiej osobie, a solenizant ma już chyba wszystko? Gift Card to ponadczasowy podarunek, który zapewnia trwałe wspomnienia, radość oraz uśmiech na twarzy. Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny oraz na każdą inną okazję. Podaruj swoim bliskim możliwość spełnienia marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Odpowiedni dobór stroju jest zależny od wybranego prezentu. Jeśli wybierasz jazdę quadem, gokartem czy jazdę 4x4 pamiętaj, aby strój był wygodny i nie ograniczał ruchów.

Czas trwania

Każdy prezent ma inny czas trwania, pamiętaj by sprawdzić ile czasu musisz poświęcić na realizację.

Informacje dla oglądających

Liczba osób towarzyszących czasem może być ograniczona w zależności od prezentu, pamiętaj by zawsze to sprawdzić.

Pogoda

Niektóre prezenty są zależne od warunków pogodowych, zwłaszcza te lotnicze lub realizowane na wodzie. Jeśli pogoda uniemożliwi realizację zostaniesz o tym poinformowany przez Wykonawcę.

Informacje dodatkowe

Gift Card umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Przed realizacją należy wymienić go na konkretny Prezent. Wymiany dokonasz na stronie www.wyjatkowyprezent.pl lub w punkcie sprzedaży. W razie wyboru Prezentu, którego wartość przekracza wartość Gift Cardu masz możliwość dopłaty. Gift Card można wykorzystać tylko raz, niewykorzystana kwota nie może być ponownie użyta. Wymiana prezentu nie powoduje przedłużenia terminu ważności Vouchera.Opinie (1)

Violette

Fajne, jeżeli nie możesz się zdecydować co kupić!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.