Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kolacja w Ciemności VIP | Dine in the Dark | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
4.5 41 Opinii

Kolacja w Ciemności VIP | Dine in the Dark | Wiele Lokalizacji


9 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Kolacja w Ciemności VIP, Wiele lokalizacji - Dine in the Dark

Podobno czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Autor tego porzekadła zapomniał jednak o pozostałych zmysłach: smaku, węchu, dotyku i słuchu. To wzrok jest naszym głównym narzędziem poznawania świata... zwłaszcza podczas jedzenia. Przekonaj się o tym na własnej skórze, wejdź do restauracji, w której nie ma absolutnie żadnego światła i przygotuj się na ucztę dla pozostałych zmysłów. Gwarantujemy, że wyostrzą się one, a popularne składniki odkryją przed Tobą wszystkie niedostrzegane na co dzień niuanse. Przekonaj się jak poradzisz sobie ze sztućcami, rozpoznaniem koloru wina czy też potrawy na talerzu. Delektuj się fakturą i smakiem pozornie znanych potraw. Zamknij oczy i otwórz się na Dine in the Dark - przeżycie, które podbija świat!

Kolacja w Ciemności VIP - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kolację w Ciemności w werji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda kolacja?
Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego wraz z zimnym napojem, deseru oraz lampki wina.

Jak przebiega przeżycie?
Realizacja przeżycia odbywa się w grupach. Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca. Następnie podawane są dania, a animator dba o dobre samopoczucie gości. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania przeżycia. W razie jakiejkolwiek potrzeby wystarczy podnieść rękę.

Czy jest możliwość wyboru menu? Co, jeżeli mam alergie żywieniowe lub nie jem mięsa?
Menu kolacji jest utrzymywane w tajemnicy. Do wyboru są trzy warianty posiłku: mięsny, rybny i wegetariański. Podczas rezerwacji należy poinformować o ewentualnych alergiach żywieniowych.

Czy na przeżycie można wybrać się z dzieckiemi?
Nie zalecamy zabierania ze sobą dzieci, ze względu na panującą ciemność. Jeśli jednak uczestnicy decydują się przyjść z dzieckiem, to jest ono pełnoprawnym uczestnikiem i musi posiadać Voucher. Minimalny wiek uczestnika: 10 lat. Alkohol podawany jest wyłącznie gościom pełnoletnim.

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?
Tak, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Kolacja w Ciemności VIP - Voucher na prezent

Genialne prezenty nie rosną na drzewach, doskonale o tym wiemy! Chcesz znaleźć oryginalny prezent na urodziny? A może potrzebny Ci jest pomysłowy prezent dla pracownika lub kolegi? Dine in the Dark - Kolacja w Ciemnościach to idealny upominek na każdą okazję. To niesamowite doświadczenie, które zapewnia niepowtarzalne emocje i przyjemne wspomnienia. Jednym słowem to przepis na wymarzony prezent! Podaruj ten niezwykły upominek bliskiej osobie i zaskocz ją swoim pomysłem. Dîner Le Dans Noir - Kolacja w Ciemności czeka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

9 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzisz około 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: przystawkę, danie główne wraz z zimnym napojem, deser oraz lampkę wina (tylko dla osób pełnoletnich). Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Przeżycie realizowane jest w formie eventu, w określonych z góry terminach. Menu kolacji stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym (brak takiej możliwości w Katowicach). Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Realizacja przeżycia może się różnić, w zależności od wybranej lokalizacji. Minimalny wiek uczestnika: 10 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.5 41 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9

Zobacz inne propozycje