(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Balonem nad Krakowem dla Dwojga | Kraków

Tylko u nas Bestseller
4.9 19 Opinii

Lot Balonem nad Krakowem dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,99 zł

229,99 zł

O prezencie

Chcielibyście przeżyć coś niezwykłego? Lot Balonem nad Krakowem dla Dwojga to doskonała okazja na niezapomniane doznania! Wznieście się 150 metrów do góry i podziwiajcie cudowną naturę oraz architekturę miasta! Z wysokości świat wygląda zupełnie inaczej, więc przygotujcie się na ogromną dawkę emocji! Doświadczycie niecodziennych widoków, które już na zawsze pozostaną w Waszych sercach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem na uwięzi, dla dwóch osób. Czas trwania lotu - min. 10 min.

Jaka jest przeciętna wysokość lotu?
Przeciętna wysokość lotu wynosi 150 metrów.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 4 lata, dzieci do 9 lat mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.

W jakich dniach odbywają się loty?
Loty odbywają się przez cały tydzień.

Czy wiesz, że…
Maksymalny pułap Balonu Widokowego wynosi 285m. To najwyższy punkt widokowy w Polsce.

Lot Balonem z Panoramą Krakowa dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Dzień Mamy, prezent zaręczynowy.

Szukasz naprawdę wyjątkowego prezentu? Lot Balonem nad Krakowem dla Dwojga to doskonały pomysł na romantyczne przeżycia! Doskonale sprawdzi się jako podarunek dla pary bądź z okazji zaręczyn! Niecodzienne widoki sprawiają, że jest to idealny upominek świąteczny lub z okazji Dnia Mamy! Emocje gwarantowane!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Minimum 10 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Loty odbywają się przez cały rok. Przed przyjściem na lądowisko należy sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy. Loty odbywają się tylko w odpowiednich warunkach meteorologicznych i mogą być przerwane bez uprzedzenia z powodu nagłej zmiany warunków atmosferycznych.

Ważne informacje

Realizacja prezentu możliwa przez 7 dni w tygodniu w godzinach wykonywania operacji lotniczych. Balon wykonuje loty na uwięzi. Przeciętna wysokość lotu to około 150 m. Loty odbywają się w grupach. Loty odbywają się bez wcześniejszej rezerwacji. Przed realizacją należy sprawdzić prognozowane warunki meteo - nie wcześniej, niż 2 dni przed planowanym lotem. Przed samym przyjściem na lądowisko należy obowiązkowo ponownie sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy: http://balonwidokowy.pl/komunikat/ Osoby realizujące voucher akceptują regulamin Wykonawcy. Minimalny wiek uczestnika: 4 lata. Dzieci do 9 lat mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Balon Widokowy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 19 Opinii

Magda

Lot Balonem Widokowym w Krakowie to super przeżycie. Wznieśliśmy się na wysokość 180m bez zbędnego wdrapywaniu po schodach na wieże. Świetne przeżycie.

miroslaw t.

Extra lot balonem na uwięzi na ok.150m nad ziemią - Ładny widok na Kraków i dalsze okolice. 3 x pdchodziliśmy do tego lotu ze względu na warunki pogodowe, przy zamieszkaniu pow.200km od Krakowa jest to jednak kosztowna zabawa ale warto dla 10min. lotu :)

Julia

Wspaniałe wrażenie, przepiękne widoki, Serdecznie polecam ☺️

Michał R.

Prezent, który podarowałem żonie na urodziny na pewno się sprawdził. Przeżycia niepowtarzalne dla niej, tak samo jak i dla mnie. Będąc kolejny raz w Krakowie na pewno skorzystamy jeszcze raz z takich lotów balonem, bo to jest coś, czego nie da się opisać

Violetta S.

Wspaniałe widoki, niezapomniane przeżycie, przepiękna panorama oświetlonego Krakowa, trafiliśmy na wspaniałą pogodę, polecam lot po zachodzie słońca, szkoda tylko, że tak bardzo krótki lot.

Wyświetlono 5 z 18

Zobacz inne propozycje