Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium"


1400+ przeżyć, 160+ miast
1-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium"

Wyrusz na spotkanie ze swoimi kobiecymi marzeniami i przekonaj się, jak łatwo przeżywać niezapomniane chwile. Przed Tobą Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium", w którym znajdziesz wiele niesamowitych atrakcji, dotyczących różnych aspektów życia. Pełne adrenaliny przygody, odprężające zabiegi w eleganckim SPA, doskonałe jedzenie w restauracji, samorealizacja podczas wyjątkowych warsztatów… możliwości na spełnienie marzeń jest naprawdę wiele. Sama zdecyduj, którą drogę wybierzesz i przeżywaj wspaniałe przygody!

Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium" to zbiór najciekawszych atrakcji, dopasowanych do kobiecych potrzeb i umożliwiających spełnianie różnych marzeń. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium" obejmuje ponad 1400 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybiera jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium" - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć "Dla Niej Premium" to świetny sposób, by obdarować bliską osobę wspaniałą przygodą, którą… samodzielnie sobie wybierze. Pakiet Prezentowy to zbiór niezwykłych atrakcji dopasowanych do kobiecych pragnień. Wręczając go, masz prawdziwą gwarancję zadowolenia - osoba obdarowana sama wybierze marzenie, które spełni. Jest to niezwykle uniwersalny prezent, który pasuje na każdą okazję. Zobacz, jak proste jest spełnianie marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1400+ przeżyć, 160+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1-6 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1319
Wyświetlono 24 z 1319

Zobacz inne propozycje