Lot Szybowcem za Wyciągarką | Nowy Targ

3.7 8 Opinii

Lot Szybowcem za Wyciągarką | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Majestatyczny, bezszelestny, unoszący się na wietrze szybowiec stanowi idealne miejsce na podniebną przygodę. Widoki z wysokości kilkuset metrów zapierają dech w piersi, zwłaszcza, iż od chmur dzielić Cię będzie tylko cienka szyba. Wszędzie wokół zobaczysz potężne szczyty Tatr, a pod sobą świat mniejszy i mniejszy, z każdym ciepłym prądem wznoszącym Cię wyżej i wyżej. Wsiądź do maszyny, kierowanej przez doświadczonego pilota i rozkoszuj się niezapomnianym przeżyciem. Jedni nazywają to podniebnym spacerem, dla innych jest to sport. Sprawdź czym ten oryginalny prezent, jakim jest Lot Szybowcem, będzie dla Ciebie.

Ten prezent to:

  • Lot widokowy szybowcem typ  Puchacz lub Twin Astir
  • Wyniesienie na wysokość za wyciągarką
  • Niezapomniane chwile i zapierające dech w piersiach widoki
Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu.
 
Czy są ograniczenia dotyczące wzrostu?
Osoba obdarowana musi mieścić się w przedziale od 130 do 200 cm.
 
Jaka jest maksymalna waga?
Maksymalna waga to 110 kg.
 
Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do wykonania lotu są poważne choroby krążenia, choroby neurologiczne, choroby psychiczne, niepełnosprawność psychoruchowa, padaczka, choroba lokomocyjna, aerofobia, choroby uszu, infekcja górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok.
 
Lot Szybowcem za Wyciągarką to niesamowite przeżycie które spełni marzenia każdego miłośnika przestworzy.
 
 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 5 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz za wyciągarką. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130cm. Maksymalny wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

3.7 8 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Karolina D.

Wszystko na 5!

Łukasz H.

Miła obsługa. Super przeżycie. Gorąco polecam

Józef K.

Za mało gwiazdek żeby ocenić moje odczucia. Pomimo dwukrotnego przesuwania terminu lotu (wirus,pogoda,i,inne dzięki życzliwości P.Bogusi przeżyłem przygodę życia ! Lot szybowcem ( latanie ) wśród ptaków i skoczków spadochronowych ( pogoda bomba ), widok na Dunajec , gorczańskie szlaki , w towarzystwie fantastycznego pilota -TO CZAD !!! CAŁEMU PERSONELOWI LOTNISKA WIELKIE DZIĘKI ! JÓZEF

Mazurek Katarzyna

Witam, odbyłam lot szybowcem za wyciągarką, mega super przeżycia. Trochę długa trwało nim była moja kolej latania,bo ok godziny od umowionej, stąd wystawiłam opinię na cztery gwiazdki.Pozdrwiam

Tomasz W.

Lot szybowcem to był nieziemski prezent! Nie mógłbym wyobrazić sobie lepszego. Obsługa była niezwykle profesjonalna. Na każde pytanie udzielono mi odpowiedzi i rozwiano wszelakie wątpliwości, dzięki czemu czułem się bezpiecznie. Widoki zapierają dech w piersiach. Gorąco polecam każdemu wielbicielowi podniebnych wojaży.

Wyświetlono 5 z 22

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.