JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Szybowcem za Wyciągarką | Nowy Targ

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Szybowcem za Wyciągarką | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.

250 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
250 zł

Majestatyczny, bezszelestny, unoszący się na wietrze szybowiec stanowi idealne miejsce na podniebną przygodę. Widoki z wysokości kilkuset metrów zapierają dech w piersi, zwłaszcza, iż od chmur dzielić Cię będzie tylko cienka szyba. Wszędzie wokół zobaczysz potężne szczyty Tatr, a pod sobą świat mniejszy i mniejszy, z każdym ciepłym prądem wznoszącym Cię wyżej i wyżej. Wsiądź do maszyny, kierowanej przez doświadczonego pilota i rozkoszuj się niezapomnianym przeżyciem. Jedni nazywają to podniebnym spacerem, dla innych jest to sport. Sprawdź czym ten oryginalny prezent, jakim jest Lot Szybowcem, będzie dla Ciebie.

Ten prezent to:

  • Lot widokowy szybowcem typ  Puchacz lub Twin Astir
  • Wyniesienie na wysokość za wyciągarką
  • Niezapomniane chwile i zapierające dech w piersiach widoki
Prezent Lot Szybowcem to doskonały podarunek dla Pań, Panów, Par, wszystkich miłośników lotnictwa lub też osób kochających góry i piękne widoki. Podaruj wyjątkowe przeżycie przyjaciołom, ukochanym, rodzinie lub też szefowej lub szefowi. Nowy Targ to tylko godzina jazdy z centrum Krakowa! Przekonaj się sam, ile emocji dostarczy zmiana otoczenia i jak zadowolona będzie obdarowana osoba. Ten prezent to idealny wybór.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 5 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz lub Twin Astir za wyciągarką. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130cm. Maksymalny wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1828
Filtruj Prezenty

Opinie (12)

Wszystkie opinie(12)
1 2 3 4 5
Mazurek Katarzyna

Witam, odbyłam lot szybowcem za wyciągarką, mega super przeżycia. Trochę długa trwało nim była moja kolej latania,bo ok godziny od umowionej, stąd wystawiłam opinię na cztery gwiazdki.Pozdrwiam

Tomasz W.

Lot szybowcem to był nieziemski prezent! Nie mógłbym wyobrazić sobie lepszego. Obsługa była niezwykle profesjonalna. Na każde pytanie udzielono mi odpowiedzi i rozwiano wszelakie wątpliwości, dzięki czemu czułem się bezpiecznie. Widoki zapierają dech w piersiach. Gorąco polecam każdemu wielbicielowi podniebnych wojaży.

Konrad

Jeżeli lot szybowcem to tylko w Nowym Targu, szczerze polecam!

Zbigniew

Dużo adrenaliny, piękne widoki, fajna atmosfera. Trzeba to przeżyć!

Roman

Gorąco polecam! Lot szybowcem jest wspaniałym doświadczeniem. Jeżeli ktoś myśli, że leciał samolotem i to będzie podobne wrażenie jest w wielkim błędzie. Poza tym jestem wdzięczny obsłudze lotniska w Nowym Targu, za zrealizowanie mojego prezentu, pomimo braku wcześniejszej rezerwacji terminu. Jestem pewien, że jeszcze raz wsiądę do szybowca :)

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.