Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z 4000m | Włocławek

Zobacz film
5.0 87 Opinii

Skok ze Spadochronem z 4000m | Włocławek


Włocławek
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

949,00 zł

949,00 zł

O prezencie

Prezent, który oderwie Cię od ziemi! Marzysz o tym, żeby latać? Lubisz bujać w obłokach? Kochasz adrenalinę? Skok ze Spadochronem to prezent dla tych, którzy nie boją się swoich marzeń.

Profesjonalni instruktorzy ze szkoły spadochronowej, mający na swoim koncie tysiące skoków, zadbają nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, lecz także o świetną zabawę! Gwarantujemy emocje i adrenalinę, których nie da się porównać z niczym innym. Wznieś się na 4000 metrów, spójrz na świat z nieznanej dotąd perspektywy i skocz po przygodę swojego życia. Zapierające dech w piersiach widoki, przestrzeń i Ty jak ptak. Samolot, instruktor i spadochron czekają na Ciebie.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku oraz skok tandemowy z instruktorem.

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów, co gwarantuje 40-50 sekund swobodnego spadania i ok. 7-10 minut szybowania na otwartej czaszy.

Z jakiego samolotu oddawane są skoki i ile osób może jednocześnie oddać skok?
Samolot L-410 Turbolet, który posiada 2 silniki  może pomieścić 16 osób. Jednocześnie skok może oddać 5 uczestników.

Czy istnieje możliwość kupienia filmu lub zdjęć i czy jest ona dodatkowo płatna?
Tak, istnieje taka możliwość i jest ona dodatkowo płatna, szczegółów możesz dowiedzieć się u naszych wykonawców.

Gdzie odbywają się skoki?
Skoki odbywają się w: Kruszyn pod Włocławkiem - centralna lokalizacja z dogodnym dojazdem z całego kraju: Płock: 60 km, Toruń 65 km, Łódź: 100 km, Bydgoszcz: 100 km, Gniezno 110 km, Grudziądz 120 km, Poznań: 150 km, Warszawa 160 km.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Czy wiesz, że...
Spadochron tandemowy wynaleziono w USA na początku lat 80. Na początku stosowany był w amerykańskim wojsku. Od czasu wynalezienia, system tandemowy przeszedł wiele ulepszeń!

Skok ze Spadochronem z 4000m | Włocławek sprawdzi się jako niezapomniany prezent Urodzinowy. Jako eksperci od prezentów wiemy, że niespodzianki połączone z miłymi wspomnieniami tworzą super prezenty. Takie właśnie są skoki spadochroniarskie! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Skok odbywa się na spadochronie tandemowym z instruktorem. Minimalny wiek to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich. Minimalny wzrost 130 cm, ograniczenie wagowe: 40-95kg(w przedziale wagowym: 95-105kg obowiązuje dopłata 100 zł, 105kg-110kg dopłata 200 zł). Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem skoku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkyDive.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 87 Opinii

Kinga J.

Skakałam we Włocławku ze Skydive- pełen profesjonalizm, uśmiech, instruktor mega profesjonalny i sympatyczny!- lepszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć! Wszystko było dokładnie wytłumaczone, ze stoickim spokojem i jednocześnie wielkim humorem. Czułam się bardzo bezpiecznie. Sam skok cudowne przeżycie, nie da się tego opisać- to trzeba samemu przeżyć. Mogłabym taki prezent dostawać co roku. Mam nadzieję że jeszcze tu wrócę i przeżyję to ponownie.

Jolanta P.

Super przeżycia. Napewno jeszcze skoczę ze spadochronem. same plusy.

Patryk L.

Skok to było moje marzenie. Przeżycie tego to coś czego na pewno nie zapomnę.

Robert S.

Przezycie idealne jak wszystko zwiazane z prezentem

Andrzej K.

Wspaniały prezent, niezapomniane przeżycie. Polecam każdemu szczególnie przy pięknej słonecznej pogodzie.

Wyświetlono 5 z 52

Zobacz inne propozycje