Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

4.0 4 Opinie

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,00 zł

159,00 zł

O prezencie

Zapraszamy Cię do jednego z największych parków rozrywki w Europie - Energylandii! Dziesiątki atrakcji, które tam na Ciebie czekają, nie tylko skutecznie wypełnią Twój czas, ale i zadbają o Twój dobry humor - z takiego miejsca nikt nie może wyjść niezadowolony! Niezależnie od tego, czy jesteś poszukiwaczem mocnych wrażeń, czy chcesz zwyczajnie się rozerwać i zapomnieć o codzienności chociaż na chwilę, Niezapomniana Wizyta w Parku Rozrywki Energylandia spełni Twoje oczekiwania!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostanie wysłany bilet. Pamiętaj aby go wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Twój prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możesz korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętaj tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu do parku istnieje możliwość wyjścia na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproś pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka. Atrakcje tego typu są fantastycznym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Podaruj prezent który zaskoczy twoich bliskich!

 

 

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Całodniowy pobyt w parku rozrywki.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodniowy pobyt w parku rozrywki dla jednej osoby. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Sylwia

Bardzo szybka zamiana vouchera na bilet, bilet ważny do końca sezonu, więc w dowolnym momencie można pojechać.

Agnieszka S.

bardzo dziękuję za bardzo szybką realizację vouchera do Energylandii. Jednak mogli by Państwo mieć szybszy czas realizacji voucherów niż 5 dni roboczych bo czasami ktoś dostaje wyjątkowy prezent i nie może go od razu zrealizować tylko wszystkie plany musi zmieniać pod państwa czas oczekiwania.

Magdalena Jakóbiec

Doskonała obsługa.

Jakub Szczęsny

Było cudownie, wrażenia nie do opisania słowami !

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.