Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

4.7 15 Opinii

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Zapraszamy Cię do parku rozrywki: ENERGYLANDIA - Park Rollercoasterów nr 1 w Europie! Dziesiątki atrakcji, które tam na Ciebie czekają, nie tylko skutecznie wypełnią Twój czas, ale i zadbają o Twój dobry humor - z takiego miejsca nikt nie może wyjść niezadowolony! Niezależnie od tego, czy jesteś poszukiwaczem mocnych wrażeń, czy chcesz zwyczajnie się rozerwać i zapomnieć o codzienności chociaż na chwilę, Niezapomniana Wizyta w Parku Rozrywki Energylandia spełni Twoje oczekiwania!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostanie wysłany bilet. Pamiętaj aby go wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Twój prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możesz korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętaj tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu do parku istnieje możliwość wyjścia na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproś pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka. Atrakcje tego typu są fantastycznym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Podaruj prezent który zaskoczy twoich bliskich!

 

 

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Całodniowy pobyt w parku rozrywki.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodniowy pobyt w parku rozrywki. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.7 15 Opinii

Bartek

super pomocni , staneli na wysokosci zadania i pomogli we wszystkim o co prosilem , gorąco polecam !!!

Beata Cz.

Szybko i bez zbędnych formalności. Termin realizacji biletu Energylandia do dwóch miesięcy . Wyjątkowy prezent dla ludzi, którzy chcieliby spróbować coś wyjątkowego. Polecam

Norbert B.

Byłem pierwszy raz w życiu na takich ekstremalnych atrakcjach i nie żałuje. Dostałem to jako prezent na urodziny od kobiety i polecam każdemu kto lubi zaszaleć.

Wojciech M.

Wspaniałe przeżycie. Za relatywnie niewielką cenę można skorzystać z wielu atrakcji. Zdecydowanie polecam przyjechać w środku tygodnia. W weekendy do najpopularniejszych atrakcji trzeba czekać ponad 1 h w kolejce

Dagmara Ł.

Super bardzo szybka realizacja

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje