Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

4.4 9 Opinii

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,00 zł

179,00 zł

O prezencie

Zapraszamy Cię do parku rozrywki: ENERGYLANDIA - Park Rollercoasterów nr 1 w Europie! Dziesiątki atrakcji, które tam na Ciebie czekają, nie tylko skutecznie wypełnią Twój czas, ale i zadbają o Twój dobry humor - z takiego miejsca nikt nie może wyjść niezadowolony! Niezależnie od tego, czy jesteś poszukiwaczem mocnych wrażeń, czy chcesz zwyczajnie się rozerwać i zapomnieć o codzienności chociaż na chwilę, Niezapomniana Wizyta w Parku Rozrywki Energylandia spełni Twoje oczekiwania!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostanie wysłany bilet. Pamiętaj aby go wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Twój prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możesz korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętaj tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu do parku istnieje możliwość wyjścia na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproś pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę

Niezapomniana Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka. Atrakcje tego typu są fantastycznym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Podaruj prezent który zaskoczy twoich bliskich!

 

 

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Całodniowy pobyt w parku rozrywki.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodniowy pobyt w parku rozrywki. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.4 9 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Dagmara Ł.

Super bardzo szybka realizacja

Sylwia

Bardzo szybka zamiana vouchera na bilet, bilet ważny do końca sezonu, więc w dowolnym momencie można pojechać.

Patrycja K.

Mnóstwo atrakcji, ogromny park, na pewno wrócimy nie raz, co roku coraz więcej do zwiedzenia!

Agnieszka S.

bardzo dziękuję za bardzo szybką realizację vouchera do Energylandii. Jednak mogli by Państwo mieć szybszy czas realizacji voucherów niż 5 dni roboczych bo czasami ktoś dostaje wyjątkowy prezent i nie może go od razu zrealizować tylko wszystkie plany musi zmieniać pod państwa czas oczekiwania.

Magdalena Jakóbiec

Doskonała obsługa.

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.