(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

5.0 25 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Wrocław (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1319,99 zł

1319,99 zł

O prezencie

Kilkaset metrów nad powierzchnią ziemi, Ty, instruktor i mały plecak. Adrenalina, która krąży w Twoich żyłach podkręca bicie Twojego serca. Czujesz, że grawitacja tylko czeka, aby móc skierować Cię na dół. Tylko jeden krok dzieli Cię od swobodnego spadania. Właśnie takich emocji będziesz mógł doświadczyć podczas Skoku ze Spadochronem. Gdyby tego było mało, całe przeżycie będzie nagrywane, byś mógł wracać do tego wydarzenia przez długi czas, choć i tak z pewnością o nim nie zapomnisz. Niewielu decyduje się, by wykonać ten krok. Czy Ty się odważysz?

Prezent obejmuje:

  • Skok tandemowy z instruktorem,
  • Nagranie przeżycia,
  • Niezapomniane wrażenia!


Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Pomysł na prezent dla Niego to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Potrzebujesz inspiracji, by sprawić Mu niebanalny prezent? Nic prostszego! Przejrzyj nasz katalog marzeń i wybierz jeden z tysiąca pomysłów na niezapomniany prezent! Przykładowo Skok ze Spadochronem z Filmowaniem to świetna propozycja dla każdego miłośnika mocnych wrażeń. Wręczając Mu voucher na prezent, możesz być pewna, że będzie pozytywnie zaskoczony!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga uczestnika to 110 kg. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów bądź ich obecność. Prosimy o przybycie 30 minut przed ustaloną godziną realizacji prezentu. Rezerwacje: www.skydive.wroclaw.pl


Sprawdź na mapie


Realizacja

Skydive Wrocław

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 25 Opinii

 

Wyjątkowy prezent❣️ Wszystko super Polecam

Mikołaj K.

Co do realizacji wyjątkowego prezentu wszystko super. Szybki termin rezerwacji wszystko zgodnie z planem. Przeżycia niezapomniane i naprawdę WARTO!!! Pozdrawiam

Emilka G.

Super organizacja i wszystko w dobrej atmosferze.

Katarzyna M

Polecam każdemu skok ze spadochronem, bardzo miłe doświadczenie, niezapomniane przeżycie. Jakość usługi bardzo dobra. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam kupno vouchera w wyjątkowy prezent .

Oksana H.

Podobało mi się wszystko, wrażenia były niezwykłe. Bardzo dziękuję za ciężką pracę i spełnienie mojego marzenia. Życzę wszystkim pracownikom klubu zdrowia i pomyślności. Dziękuję bardzo.

Wyświetlono 5 z 34

Zobacz inne propozycje