eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem | Kraków

4.9 77 Opinii

Skok ze Spadochronem | Kraków


Kraków (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

998,99 zł

998,99 zł

O prezencie

Złote słońce, chmury i samoloty na bardzo dużej wysokości, to bardzo częsty widok na naszym niebie. Odwróćmy perspektywę - panorama Krakowa, budynki w oddali i Ty na pokładzie samolotu..ze spadochronem! Nic nie dostarcza takich emocji oraz adrenaliny jak chwila przed skokiem. Żaden dźwięk nie jest w stanie przebić się przez ogłuszający łomot Twojego serca, ale nie ma już odwrotu! Czeka Cię prawie minuta swobodnego spadania, a następnie około 10 minut zanim znów postawisz nogi na ziemi. W tym czasie będziesz mógł podziwiać przepiękne widoki, dostępne wyłącznie spadochroniarzom! Tę przygodę z pewności zapamiętasz na bardzo długo!

Najczęściej zadawane pytania:

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku oraz skok tandemowy z instruktorem.

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Gdzie odbywają się skoki?
Skoki odbywają się na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego. 

Czy istnieje możliwość kupienia filmu lub zdjęć i czy jest ona dodatkowo płatna?
Tak, istnieje taka możliwość i jest ona dodatkowo płatna, szczegółów możesz dowiedzieć się u naszego wykonawcy.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 115 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Czy wiesz, że...
Spadochron tandemowy wynaleziono w USA na początku lat 80. Na początku stosowany był w amerykańskim wojsku. Od czasu wynalezienia, system tandemowy przeszedł wiele ulepszeń!

Skok ze spadochronem sprawdzi się jako:
Prezent z okazji Urodzin, Podarunek dla Niej, Prezent dla Niego, Prezent na Rocznicę

Ekstremalny prezent dla sportowca nigdy nie jest prostą sprawą. Można oczywiście kupić sprzęt sportowy, ale istnieje duże ryzyko niedopasowania do rozmiarów i preferencji bliskiej Ci osoby. Mamy rozwiązanie - podaruj przeżycie! To pomysłowy prezent dla każdego, kto lubi spędzać aktywnie czas, nie boi się wyzwań i pragnie potężnego zastrzyku adrenaliny. Żadne atrakcje w Krakowie nie zapewnią Ci takich wrażeń. Jeżeli potrzebny Ci jest podarunek dla brata, siostry, męża, żony lub narzeczonej czy też narzeczonego, to nie musisz szukać dalej! Skoki spadochronowe to niecodzienne prezenty, które robią wrażenie na każdym, niezależnie od płci i wieku. Życie to przygoda - nie pozwól, aby coś Cię ominęło!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 115 kg.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Szkoła Spadochronowa Kraksky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 77 Opinii

Kamil S.

Profesjonalna, obsługa, z super poczuciem humoru, niezapomniane przeżycie, polecam każdemu

Kasia

Niesamowite przeżycie. Widoki przepiękne. Super atmosfera. Pełen profesionalizm. Dziękuję Piotrkowi i Przemkowi, dzięki nim nie czułam strachu. Dziękuję Panowie.

Kasia

Niesamowite przeżycie. Widoki przepiękne. Super atmosfera. Pełen profesionalizm. Dziękuję Piotrkowi i Przemkowi, dzięki nim nie czułam strachu. Dziękuję Panowie.

mielcu

Niezapomniana chwila, mega przeżycie, świetny team KrakSky, polecam!!

Marek P.

Wspaniała obsługa,instruktorzy perfekcyjnie przygotowują i udzielają instruktarzu .Świetna atmosfera zarówno przed jak i po oddaniu skoku.Duże podziękowania dla kamerzysty i instruktora w czasie wykonywania skoku.Dziękuje całej obsłudze za pomoc w realizacji mojego zamówienia i wszystkim bardzo polecam załogę Kraksky.

Wyświetlono 5 z 72

Zobacz inne propozycje