(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Udział w Wyścigu Wrak Race | Płońsk

0.0 0 Opinii

Udział w Wyścigu Wrak Race | Płońsk


Płońsk (okolice)
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

898,99 zł

898,99 zł

O prezencie

Udział w Wyścigu Wrak Race, Płońsk - MotoCiekawy

Weź udział w wyjątkowej motoryzacyjnej przygodzie, zostając prawdziwym kierowcą rajdowym! Przed Tobą Udział w Wyścigu Wrak Race w Płońsku i okolicach. Zabawa z wykorzystaniem niskobudżetowych samochodów z pewnością Cię zachwyci, ponieważ przygoda podzielona jest na kilka etapów: wyścig po wyboistym torze, jazda po torze z elementami wydarzeń drogowych, off road autem osobowym oraz jazda na zaufanie. Każdy ze “specjalnych odcinków” to gwarancja zupełnie innych emocji. Czeka Cię niezapomniana zabawa. Przygotuj się na Wrak Race!

Udział w Wyścigu Wrak Race w okolicach Płońska - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Udział w Wyścigu Wrak Race. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby lub dwóch osób (kierowcy i pilota).

Ile trwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3-4 godzin.

Na czym polega Wrak Race?
Wrak Race to wyścigi rozgrywane na zamkniętym, szutrowym torze. Samochody, które biorą w nim udział to niskobudżetowe auta, na których nie robi wrażenia dodatkowa rysa bądź wgniecenie. Na miejscu otrzymasz przygotowane do zabawy auto oraz niezbędne akcesoria. Sam Wrak Race podzielony jest na kilka etapów:

- Wyścig po wyboistym torze z innymi uczestnikami (podczas wyścigu dozwolony jest kontakt między autami);

- Jazda po torze z elementami zdarzeń drogowych, wprowadzanie auta w poślizg i wyprowadzanie z niebezpiecznych sytuacji;

- Off road autem osobowym po leśnym torze;

- Jazda na zaufanie (przejazd w specjalnym kasku, podczas którego pilot jest oczami kierowcy).

Gdzie odbywa się przeżycie?
Przeżycie odbywa się w Płońsku i okolicach - dokładne miejsce wskazuje organizator.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (wymagana jest wtedy zgoda prawnego opiekuna).

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. B?
Prawo jazdy nie jest wymagane.

Ile razy w roku organizowany jest Wrak Race?
Organizator zapewnia minimum 14 terminów rocznie.

Jak muszę się przygotować?
Jedyne wymagania to bezwzględna trzeźwość oraz wygodny strój, niekrępujący ruchów. Na miejscu otrzymasz kask, zapewniający bezpieczeństwo.

Udział w Wyścigu Wrak Race - Voucher na prezent

Udział w Wyścigu Wrak Race w Płońsku i okolicach jest znakomitą okazją, by spełnić motoryzacyjne marzenia i dobrze się bawić za kierownicą niskobudżetowego auta. Voucher będzie doskonałym pomysłem na prezent dla każdego fana ostrej jazdy, który chciałby sprawdzić się w niezwykłej przygodzie, podzielonej na kilka “odcinków specjalnych”. Tego typu przeżycie sprawdzi się na każdą okazję, zapewniając emocje i radość. Przekonaj się, że spełnianie motoryzacyjnych marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płońsk (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju Organizator zapewnia kask.

Czas trwania

3-4 godziny.

Uczestnicy

1-2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wrak Race to wyścigi rozgrywane na zamkniętym, szutrowym torze. Na miejscu otrzymasz auto oraz niezbędne akcesoria. Wrak Race podzielony jest na: wyścig po torze, jazdę po torze z elementami zdarzeń drogowych, off road po torze oraz jazdę na zaufanie. Minimalny wiek uczestnika: 16 lat (wymagana zgoda prawnego opiekuna). Prawo jazdy nie jest wymagane. Jeśli w przeżyciu bierzecie udział we dwójkę, to jedna osoba jest kierowcą, a druga pilotem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motociekawy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje