(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Trójmiasto (okolice)

5.0 4 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Trójmiasto (okolice)


Pruszcz Gdański
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1499,99 zł

1499,99 zł

O prezencie

Oto stajesz przed wyjątkową możliwością - oddasz skok ze spadochronem! Zdecydowałeś się na ten krok, pokazałeś samemu sobie, że jesteś wystarczająco odważny, więc zostaniesz nagrodzony niezapomnianym przeżyciem i przepięknymi widokami, które można zobaczyć tylko podczas takich aktywności. Weź głęboki wdech i daj się ponieść swoim emocjom i biciu serca! Do skoku jeszcze nieraz wrócisz - wszystko zostanie uwiecznione na pamiątkowym filmie oraz zdjęciach.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot samolotem na wymaganą wysokość oraz skok ze spadochronem w tandemie. Całość zostanie zarejestrowana przez profesjonalnego skoczka kamerzystę!

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana przechodzi przez szkolenie teoretyczne, następnie odbywa lot samolotem na odpowiednią wysokość, z której skacze wraz z tandem pilotem.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 100 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Czy wiesz, że...
W 1954 r. rozegrano po raz pierwszy Spadochronowe Mistrzostwa Polski? W tym samym roku na listę rekordów świata wpisał się pierwszy Polak, Jerzy Kubaczewski.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Trójmiasto sprawdzi się  na Dzień Ojca, bądź na 18. urodziny - niech ojciec z synem wybiorą się na męską przygodę pełną adrenaliny i niezapomnianych widoków!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Pruszcz Gdański

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 100 kg. Realizacje odbywają się w piątki, soboty i niedziele.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Gdański Skoki Spadochronowe

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Beata Z.

Wyprawa ze spadochronem było niezapomnianym przeżyciem. Przypływ adrenaliny, odrobina strachu i zapierające dech w piersiach widoki to było coś o czym marzyłam. To wszystko co przeżyłam dodało mi odwagi. Będąc na wysokości 4000 m , siedząc na progu samolotu i patrząc w dół nie zastanawiaj się czy skoczyć czy nie. Po prostu to zrób. Dopiero wtedy możesz sprawdzić siebie i poczuć dreszcz emocji, którego jeszcze nigdy w życiu nie poczułeś. Był to mój pierwszy w życiu skok dlatego skakałam w tandemie. Instruktor był super. Pokazał mi skok z nutą szaleństwa. Szybowaliśmy nad ziemią niczym ptaki, które czują wolność i swobodę. Bardzo polecam. Już marzę o kolejnym skoku.

Emilia

Super chcę jeszcze raz

Karol T.

Miła obsługa . Super atmosfera. Wrócę na pewno

Kamil Węgrzyński

Witam serdecznie, wrażenia niesamowite, przeżycie warte doświadczenia, POLECAM ZASTRZYK ADRENALINY !!! :)

 

Niesamowite wrażenia ,bardzo fajna atmosfera przed skokiem i pełen profesjonalizm.!!

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje