(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice

1 rok ważności
5.0 27 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice


Gliwice
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-21
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1299,00 zł

1299,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Chcesz poznać zupełnie nowy wymiar ekstremalnych przeżyć? Jest tylko jeden sposób, aby sprawdzić, czy możesz o sobie mówić, jako o nieustraszonej osobie. Wyskocz z samolotu lecącego na wysokości 4000 metrów i przez 60 sekund pędź w stronę ziemi z prędkością 200 km/h. Po takim doświadczeniu już nic nie będzie dla Ciebie zbyt szalone. Film ze skoku, który dostaniesz, potwierdzi przed Twoimi znajomymi na co Cię stać, a Tobie będzie przypominać o najbardziej zwariowanej chwili w życiu. Pokonaj własny strach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z Filmowaniem (filmowanie skoku przez drugiego skoczka kamerzystę oraz zdjęcia cyfrowe). Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Oferta ważna od kwietnia do października, skoki odbywają się od piątku do niedzieli, w wybranych okresach sezonu spadochronowego również w czwartki.

Z jakiej wysokości realizowany jest skok?
Skok odbywa się z wysokości 4 000 metrów.

Skok realizowany jest z instruktorem?
Tak. Każdy skok realizowany jest w tandemie.

Ile wynosi czas swobodnego spadania?
Czas swobodnego spadania to około 60 sekund, prędkość takiego lotu to nawet 200 km/h. Po tym czasie następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot z otwartą czaszą trwa około 7-10 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Nie ma minimalnego wieku, osoba realizująca skok musi mieć powyżej 140 cm. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest waga powyżej 110 kg. Osoba skacząca nie może znajdować się pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek środków odurzających.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice to ekstremalny prezent dla każdego. Są takie przeżycia, które każdy z nas powinien mieć na swoim koncie, aby móc powiedzieć, że żył pełną piersią.Przestań rozważać pomysły na prezenty, które są nudne – podaruj coś, co pamięta się do końca życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym (od kwietnia do października).

Ważne informacje

Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z wysokości 4000 m z Filmowaniem (filmowanie skoku przez drugiego skoczka kamerzystę oraz zdjęcia cyfrowe). Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Minimalny wzrost 140 cm, maksymalna waga 110 kg. Realizacja: piątek - niedziela. Skoczny czwartek w wybranych okresach sezonu spadochronowego wg. grafiku Wykonawcy. Rezerwacja możliwa wyłącznie w kalendarzu Wykonawcy (https://manifest.plstrefa.pl/rezerwacja), prawidłowo dokonana rezerwacja potwierdzana mailowo. Zmian w rezerwacji dokonać można z maksymalnie 24-godz. wyprzedzeniem. W dniu realizacji należy posiadać wydrukowany, ważny Voucher. Pogoda, a także ważne kwestie techniczne niezależne od Wykonawcy mogą uniemożliwić realizacje, wówczas ustalany jest inny termin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Silesia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 27 Opinii

Łukasz S.

Super przeżycie, w miłej atmosferze , bardzo komfortowo i bezpiecznie

Łukasz

Było fantastycznie, obsługa 1 klasa, adrenalina wyciągnięta do maksimum!!! POLECAM!

Piotr S.

Świetna impreza dla pozytywnie zakręconych. Miła, profesjonalna obsługa Znów chcę tam wrócić

Krzysztof C.

Bardzo polecam skok ze spadochronem w Gliwicach, organizacja całej ekipy świetna. Trochę stresu było, ale przeżycie niesamowite.

Tomasz T.

Witam. 16 września skakałem w tandemie przeżycie niesamowite, adrenalina sięgała zenitu, instruktor Boguś jak i kamerzysta Kamil pełna profeska, rozładowywali napięcie do samego końca, ale jak usiadłem w drzwiach samolotu tuż przed skokiem to się zaczeło tętno na full i lecimy, po wylądowaniu jeszcze nogi jak z waty. Niezapomniane chwile dziękuję chłopaki jesteście niemożliwi, dziękuję Silesia. Pozdrawiam !!!

Wyświetlono 5 z 45

Zobacz inne propozycje