JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice


Gliwice
1 os.

980 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
980 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcesz poznać zupełnie nowy wymiar ekstremalnych przeżyć? Jest tylko jeden sposób, aby sprawdzić, czy możesz o sobie mówić, jako o nieustraszonej osobie. Wyskocz z samolotu lecącego na wysokości 4000 metrów i przez 50 sekund pędź w stronę ziemi z prędkością 200 km/h. Po takim doświadczeniu już nic nie będzie dla Ciebie zbyt szalone. Film ze skoku, który dostaniesz, potwierdzi przed Twoimi znajomymi na co Cię stać, a Tobie będzie przypominać o najbardziej zwariowanej chwili w życiu. Pokonaj własny strach!

Z jakiej wysokości realizowany jest skok?
Skok odbywa się z wysokości 4 000 metrów.

Skok realizowany jest z instruktorem?
Tak. Każdy skok realizowany jest w tandemie.

Ile wynosi czas swobodnego spadania?
Czas swobodnego spadania to około 50 sekund, prędkość takiego lotu to nawet 200 km/h. Po tym czasie następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot z otwartą czaszą trwa około 7-10 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Nie ma minimalnego wieku, osoba realizująca skok musi mieć powyżej 130 cm. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest waga powyżej 120 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice to ekstremalny prezent dla każdego. Są takie przeżycia, które każdy z nas powinien mieć na swoim koncie, aby móc powiedzieć, że żył pełną piersią.Przestań rozważać pomysły na prezenty, które są nudne – podaruj coś, co pamięta się do końca życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Skok realizowany jest z wysokości z 4000 metrów, w tandemie z instruktorem. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 130 cm, maksymalna waga 120 kg.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (14)

Wszystkie opinie(14)
Regi K.

Mega przeżycie, bardzo dobra organizacja, polecam!

Iryna B.

Niesamowite przezycie. Fajny instruktor, bardzo mily i pozytywny. Kamerzysta zawsze usmiechniety. Bardzo mi sie spodobalo, na pewno wroce jeszcze. Dziekuje bardzo:)

Oleg W.

Mega zorganizowani ludzie, kilka krotne wytłumaczenie postawy która trzeba zachować podczas skoku. Myślę nad kolejnym skokiem lecz tym razem samodzielnym. Bardzo pozytywnie oceniam zespól prowadzący mój skok ,pozdrawiam zespół skoczków.

Mariusz Ż.

Wszystko było mega superr,sam skok NIEZIEMSKI a ekipa z Gliwickiej strefy Silesia poprostu za..bista‼️‼️?.

Klaudia P.

Świetna sprawa! super zabawa! Dużo śmiechu i super instruktorzy no i fotograf! Zdjęcia i film wyszły super!

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.