Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice

1 rok ważności
5.0 8 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice


Gliwice
1 os.
Voucher ważny do: 2024-06-01
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1249,00 zł

1249,00 zł

O prezencie

Chcesz poznać zupełnie nowy wymiar ekstremalnych przeżyć? Jest tylko jeden sposób, aby sprawdzić, czy możesz o sobie mówić, jako o nieustraszonej osobie. Wyskocz z samolotu lecącego na wysokości 4000 metrów i przez 60 sekund pędź w stronę ziemi z prędkością 200 km/h. Po takim doświadczeniu już nic nie będzie dla Ciebie zbyt szalone. Film ze skoku, który dostaniesz, potwierdzi przed Twoimi znajomymi na co Cię stać, a Tobie będzie przypominać o najbardziej zwariowanej chwili w życiu. Pokonaj własny strach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z Filmowaniem (filmowanie skoku przez drugiego skoczka kamerzystę oraz zdjęcia cyfrowe). Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Z jakiej wysokości realizowany jest skok?
Skok odbywa się z wysokości 4 000 metrów.

Skok realizowany jest z instruktorem?
Tak. Każdy skok realizowany jest w tandemie.

Ile wynosi czas swobodnego spadania?
Czas swobodnego spadania to około 60 sekund, prędkość takiego lotu to nawet 200 km/h. Po tym czasie następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot z otwartą czaszą trwa około 7-10 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Nie ma minimalnego wieku, osoba realizująca skok musi mieć powyżej 140 cm. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Gliwice to ekstremalny prezent dla każdego. Są takie przeżycia, które każdy z nas powinien mieć na swoim koncie, aby móc powiedzieć, że żył pełną piersią.Przestań rozważać pomysły na prezenty, które są nudne – podaruj coś, co pamięta się do końca życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym (od kwietnia do października).

Ważne informacje

Skok realizowany jest z wysokości z 4000 metrów, w tandemie z instruktorem. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Minimalny wzrost 140 cm, maksymalna waga 110 kg. Realizacja: piątek - niedziela. Skoczny czwartek w wybranych okresach sezonu spadochronowego wg. grafiku dostępnego w kalendarzu rezerwacyjnym Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Silesia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 8 Opinii

Mateusz Ż.

Podejście w pełni profesjonalne, Boguś z którym odbyłem skok w tandemie przemiły i super gość, polecam !!! Niezapomniane przeżycie.

martyna ż.

niesamowite przeżycie, konkretni instruktorzy, świetna atmosfera. polecam każdemu chociaż raz w życiu przeżyć skok ze spadochronem :)

N. Kamil

Niesamowite ! Super ludzie , swietna zabawa Polecam 100%%

Monika S.

Gliwicach najlepsza ekipa z jaką miałam okazję współpracować. Przesympatyczni i przezabawni ludzie. Polecam w szczególności rewelacyjnego instruktora tandemowego BOBRA - świetne podejscie, zna się dokładnie na tym co robi, zapewnia komfort podczas skoków i dba o każdy szczegół. Bardzo doceniam i dziękuję! Myślę, że mój kolejny skok będzie tylko z nimi. Pozdrawiam

Ireneusz P.

Najlepsze chwile mojego życia, niezapomniane chwile, moc wrażeń i mega porcja adrenaliny. Wszystko wyszło idealnie.

Wyświetlono 5 z 26

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.