(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wyprawa Wędkarska na Łososie | Hel

0.0 0 Opinii

Wyprawa Wędkarska na Łososie | Hel


Hel
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

798,99 zł

798,99 zł

O prezencie

Wyprawa Wędkarska na Łososie, Hel - Szymon Szymański Wędkarstwo

Nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalnym wędkarzem, czy też dopiero zaczynasz przygodę z tym sportem. Ważne jest, że czekają Cię emocje, dobra zabawa i wędkarska przygoda życia! Zapraszamy na niezapomniane chwile podczas Wyprawy Wędkarskiej na Łososie na Helu! Łowienie łososi to nie tylko przygoda, ale także relaks i możliwość złowienia oraz zabrania do domu smacznej ryby. Co stanie się, gdy ryby nie będą współpracowały? Nic - nadal będzie to świetna zabawa. Poczuj zapach morskiej bryzy i wyrusz polować na łososie!

Wyprawa Wędkarska na Łososie na Helu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Wyprawę Wędkarską na Łososie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa wyprawa?
Wędkowanie potrwa około 10 godzin.

Co musimy ze sobą zabrać?
Będziesz potrzebować ciepłego ubrania oraz prowiantu.

W jakich miesiącach odbywa się wyprawa?
Wyprawy odbywają się od października do maja.

Jaką łodzią będziemy płynąć?
Rejs odbywa się na pokładzie łodzi Atlantic Adventure 660 cm.

W co wyposażona jest łódź?
Atlantic Adventure 660 cm jest przystosowana do trollingowych połowów łososi, troci i belon, oferuje wygodną kabinę z ogrzewaniem, wszystkie środki ratunkowe (określone w karcie bezpieczeństwa), radar, system monitorowania ruchu na morzu AIS, elektronikę Simrad oraz kompletny wysokiej klasy sprzęt trollingowy(do połowu łososi), głównie firm Dragon, Okuma i Scotty. Wszystko to zapewnia bezpieczne i przede wszystkim skuteczne łowy.

Czy przeżycie odbywa się w grupie?
Tak, wyprawa odbywa się w kameralnej, 4-osobowej grupie.

Wyprawa Wędkarska na Łososie - Voucher na prezent

Wyprawa Wędkarska na Łososie na Helu to niezapomniana przygoda, która gwarantuje niezwykłe emocje i świetną zabawę. Voucher na łososie to fantastyczny pomysł na prezent dla wędkarza - profesjonalisty lub początkującego, który wyruszy w rejs, którego celem będzie łowienie łososi. Taki podarunek to coś więcej niż zwykły prezent, to gwarancja spełnienia marzeń i ogromnej radości. Zobacz, jak łatwo wręczyć podarunek, który zapewnia emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Hel

Obowiązujący strój

Ciepłe, odporne na wiatr ubranie i wytrzymałe buty.

Czas trwania

Około 10 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent można zrealizować od października do maja

Ważne informacje

Voucher zapewnia udział w wyprawie wędkarskiej na łososie. Należy zabrać ze sobą prowiant i ciepłe ubrania. Organizator zapewnia w pełni wyposażoną w sprzęt wędkarski łódź - Atlantic Adventure 660 cm, która przystosowana jest do trollingowych połowów łososi, troci i belon i oferuje wygodną kabinę z ogrzewaniem, wszystkie środki ratunkowe określone w karcie bezpieczeństwa, radar, system monitorowania ruchu na morzu AIS, elektronikę Simrad oraz kompletny wysokiej klasy sprzęt trollingowy (do połowu łososi), głównie firm Dragon, Okuma i Scotty. Wszystko to zapewnia bezpieczne i przede wszystkim skuteczne łowy. Rezerwacji należy dokonać z 30 dniowym wyprzedzeniem.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Szymon Szymański - Wędkarstwo

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje