(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Trójmiasto (okolice)

1 rok ważności
5.0 7 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Trójmiasto (okolice)


Elbląg
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-23
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1299,00 zł

1299,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Lubisz pokonywać swoje słabości? Chcesz sprawdzić, jakie to uczucie, kiedy spadasz swobodnie z wysokości 4 tysięcy metrów? Zdobądź się na odwagę i oddaj najbardziej ekscytujący skok w życiu! Poznaj smak spadochroniarstwa — a być może będzie to początek nowej pasji... Swobodne spadanie zapewni Ci odpowiednią dawkę adrenaliny i z pewnością podniesie ciśnienie, a pamiątkowy filmik z tego przeżycia będzie genialną pamiątką! Zachowaj zimną krew i pokaż, że stać Cię na wiele oddając ten decydujący skok. Przekonaj się, czym jest nowoczesny skydiving.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik oddawania skoku. Zostanie Ci wypożyczony również niezbędny sprzęt. Samolotem wzniesiesz się na daną wysokością i oddasz skok tandemowy ze spadochronem, z którego pozostanie Ci niesamowita pamiątka w postaci filmu (filmowanie skoku przez drugiego skoczka kamerzystę oraz zdjęcia cyfrowe).

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Osoba skacząca nie może znajdować się pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek środków odurzających.

Oferta ważna od kwietnia do października, skoki odbywają się od piątku do niedzieli.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze spadochronem sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na święta, prezent na osiemnastkę

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Chcesz znaleźć coś niekonwencjonalnego, pełnego adrenaliny i emocji? Skok ze Spadochronem z Filmowaniem to oczywisty wybór! To ekstremalny prezent dla każdego, kto pragnie przeżyć przygodę swojego życia. Rewelacyjna zabawa i bezcenne wspomnienia są na wyciągnięcie dłoni! To również wymarzony prezent na urodziny lub gwiazdkę. Kto wie, może skoki spadochronowe staną się nową pasją bliskiej Ci osoby?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Elbląg

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja w sezonie od kwietnia do końca października, piątek - niedziela. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin

Ważne informacje

Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem z wysokości 4000 m z Filmowaniem (filmowanie skoku przez drugiego skoczka kamerzystę oraz zdjęcia cyfrowe). Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.Minimalny wzrost uczestnika to 140 cm. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna. Realizacja: piątek - niedziela. Rezerwacja możliwa wyłącznie w kalendarzu Wykonawcy (https://manifest.plstrefa.pl/rezerwacja), prawidłowo dokonana rezerwacja potwierdzana mailowo. Zmian w rezerwacji dokonać można z maksymalnie 24-godz. wyprzedzeniem. W dniu realizacji należy posiadać wydrukowany, ważny Voucher. Pogoda, a także ważne kwestie techniczne niezależne od Wykonawcy mogą uniemożliwić realizacje, wówczas ustalany jest inny termin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Baltic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Natalia

Prezent idealny! Mój narzeczony bardzo zadowolony po skoku. Na pewno to nie był ostatni raz zakupu takiego prezentu. Polecam z całego serca!

F. Marcin

Było świetnie ????

Marcin P.

Mega przeżycie polecam jak najbardziej

Ariel

Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.

Karol

Wszystko mi się podobało, bardzo profesjonalna obsługa, mega pozytywni ludzie, po prostu wszystko SUUUUUUUPER, szczerze polecam.

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje