JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Wrocław (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Wrocław (okolice)

Wrocław (okolice)
1 os.

700 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
700 zł

Z pewnością zastanawiałeś się kiedyś jakie uczucie towarzyszy latającym po niebie ptakom. Mało komu było dane doznać uczucia wolności i swobody podczas lotu. Jednak podczas Twojego przeżycia będą Ci towarzyszyły jeszcze inne wrażenia: adrenalina oraz szybkie bicie serca to tylko niektóre spośród emocji, które odczujesz. Będziesz bowiem miał okazję oddać Skok ze Spadochronem! Wykwalifikowany instruktor zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz uda się z Tobą w podróż ku ziemi. Do Ciebie będzie należeć tylko decydujący krok. Niewiele osób by się na to zdobyło. A czy Ty się odważysz?

Prezent obejmuje:

  • Skok tandemowy z instruktorem,
  • Niezapomniane wrażenia!

 

Szukasz pomysłu na prezent dla Niego? Chcesz podarować Mu niezapomniane wrażenia? Voucher na prezent Skok ze Spadochronem z pewnością spełni się w roli ekstremalnego podarunku. Będzie to świetny prezent na urodziny lub Święta, który na pewno Go zaskoczy! Jeśli jednak szukasz innego podarku, przejrzyj nasz katalog marzeń z tysiącami pomysłów na niebanalny prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika to 110 kg. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów bądź ich obecność. Prosimy o przybycie 30 minut przed ustaloną godziną realizacji prezentu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2062
Filtruj Prezenty

Opinie (17)

Patryk

Zarówno podejście organizatorów skoku, jak i trenera z którym skakałem- wzór. Skok ze spadochronem to piękne przeżycie, które każdemu polecam. Widać że zajmują się tym osoby z pasją, które znają się na rzeczy i robią to co lubią. Samolotem leci się dookoła Wrocławia, dzięki czemu można podziwiać piękne widoki , a na sam koniec lotu jest skok. Przed skokiem jest krótki i rzeczowy instruktarz co i jak. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia nagrania skoku wraz ze zdjęciami- co zdecydowanie polecam.

Krzysztof

Wszystko super. Profesjonalnie. Miło. Bezpiecznie. Super :)

Weronika Trela

Świetna ekipa, bardzo polecam ;)

Katarzyna Stachurska-Rexha

Było czadowo! Skok wspaniały, świetna ekipa, na pokładzie same żarty. Polecam!

Jarosław Marczyk

Bardzo dobrze przygotowana i przeprowadzona operacja skoku. Obsługa bardzo miła, umiejętnie też podbijała poziom oczekiwań i ogólnie rozumianej "zabawy". Za to duże oklaski, robili to prawdziwie profesjonalnie. Samo przygotowanie do skoku przeprowadzono tak, że nie czułem w żadnym stopniu dyskomfortu z powodów BHP. Uprząż sprawdzona solidnie dwa razy, instrukcje jasne i klarowne. Sam lot samolotem łagodny i przyjemny, a skok odpowiednio upakowany emocjami. Nie wiem, jak wyglądają skoki z innych możliwych miejsc, ale ten oceniam wyjątkowo dobrze i pozytywnie i polecam.

1 2 3 4
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.