Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Balonem o Wschodzie Słońca dla Dwojga (pon.-pt.) | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
0.0 8 Opinii

Lot Balonem o Wschodzie Słońca dla Dwojga (pon.-pt.) | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Olsztyn, Lublin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1197,99 zł

1197,99 zł

O prezencie

Lot Balonem o Wschodzie Słońca dla Dwojga (pon.-pt.), wiele lokalizacji - Balloon Expedition

Kapitalne widoki, rozpościerające się aż po horyzont. Okazja, by spojrzeć na świat z niecodziennej perspektywy. Przygoda, która zostaje w pamięci na lata. Wybierzcie Lot Balonem o Wschodzie Słońca dla Dwojga! Wejdźcie do gondoli i upolujcie cudowne widoki o wschodzie słońca. Doświadczony pilot pokaże Wam zapierające dech w piersiach pejzaże z bardzo niecodziennej perspektywy. By zapewnić stosunkowo bliski kontakt z Matką Ziemią, lot będzie wykonywany specjalnie na możliwie niskiej w danych warunkach terenowych wysokości! Zobaczcie jak Słońce wygrywa z mgłą i nacieszcie oczy budzącą się do życia naturą. Dzikie zwierzęta, malownicza sceneria i poczucie wolności, które zapewni Wam lot... Czy do szczęścia potrzeba czegoś więcej?

Lot Balonem o Wschodzie Słońca dla Dwojga (pon.-pt.) w wielu lokalizacjach - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Balonem o Wschodzie Słońca. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile potrwa lot?
Lot będzie trwał około godziny (w zależności od warunków pogodowych, lot może potrwać 15 minut dłużej lub krócej).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek w miejscu lądowania, tradycyjna lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu oraz zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 6 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie nakrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Lot Balonem o Wschodzie Słońca dla Dwojga (pon.-pt.) - Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary zakochanych lub przyjaciół? Chcesz podarować swoim bliskim coś naprawdę wyjątkowego? Podaruj im Lot Balonem o Wschodzie Słońca! Ten nietuzinkowy prezent sprawdzi się doskonale na każdą okazję: na Urodziny, Walentynki, Zaręczyny lub inną niezwykłą uroczystość. Wręcz swoim bliskim niebanalny voucher prezentowy i ciesz się z nimi ich radością. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Olsztyn, Lublin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Ważne informacje

Loty odbywają się w grupach, w tygodniu (pn-pt) o wschodzie słońca (godz. 4-8 rano w zależności od miesiąca). Minimalny wiek uczestnika: 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg. Lot realizowany w grupach, w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę.0.0 8 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 13

Zobacz inne propozycje