Safari w Przestworzach - Lot Balonem o Wschodzie Słońca | Wiele Lokalizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju
2 os.

1290 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1290 zł

Czasy, w których safari kojarzyło się z polowaniem na zwierzęta, już dawno minęły. Teraz na safari zabiera się już tylko lornetki i aparaty fotograficzne. Ale jak dostrzec zwierzęta, zanim one dostrzegą nas? Wystarczy podlecieć balonem! Wejdźcie do gondoli i upolujcie cudowne widoki o wschodzie słońca. Doświadczony pilot pokaże Wam zapierające dech w piersiach pejzaże z bardzo niecodziennej perspektywy. By zapewnić stosunkowo bliski kontakt z Matką Ziemią, lot będzie wykonywany specjalnie na możliwie niskiej w danych warunkach terenowych wysokości! Zobaczcie jak Słońce wygrywa z mgłą i nacieszcie oczy budzącą się do życia naturą. Dzikie zwierzęta, malownicza sceneria i poczucie wolności, które zapewni Wam lot... Czy do szczęścia potrzeba czegoś więcej?

 

Prezent obejmuje:

  • lot bajecznie kolorowym balonem na ogrzane powietrze dla 2 osób o wschodzie Słońca,
  • możliwość podglądania dzikiej zwierzyny z pokładu balonu oraz fotografowania budzącej się wśród porannych mgieł natury,
  • niesamowite widoki z pokładu bajecznie kolorowego balonu,
  • drobny poczęstunek w miejscu, gdzie przywieje Was wiatr,
  • tradycyjną lampkę szampana dla każdej z osób,
  • po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego),
  • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
  • zdjęcie przesyłane drogą elektroniczną,
  • transport na miejsce startu.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary zakochanych lub przyjaciół? Chcesz podarować swoim bliskim coś naprawdę wyjątkowego? Podaruj im Safari w Przestworzach, czyli Lot Balonem o Wschodzie Słońca! Ten nietuzinkowy prezent sprawdzi się doskonale na każdą okazję: na Urodziny, Walentynki, Zaręczyny lub inną niezwykłą uroczystość. Wręcz swoim bliskim niebanalny voucher prezentowy i ciesz sie z nimi ich radością.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 12
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane są począwszy od 3 osób. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Wysokość lotu utrzymywana jest poniżej 500 metrów nad powierzchnią ziemi. Pasażerowie otrzymują lornetki, w celu komfortowego podglądania dzikiej zwierzyny o wschodzie Słońca. Polecamy zabranie ze sobą sprzętu fotograficznego, aby "ustrzelić" piękne zdjęcie budzącej się wśród porannych mgieł natury. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.