Safari w Przestworzach - Lot Balonem o Wschodzie Słońca | Wiele Lokalizacji

Safari w Przestworzach - Lot Balonem o Wschodzie Słońca | Wiele Lokalizacji


Wiele lokalizacji na terenie kraju
2 os.

1290 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1290 zł

Czasy, w których safari kojarzyło się z polowaniem na zwierzęta, już dawno minęły. Teraz na safari zabiera się już tylko lornetki i aparaty fotograficzne. Ale jak dostrzec zwierzęta, zanim one dostrzegą nas? Wystarczy skorzystać z Safari w Przestworzach - Lot Balonem o Wschodzie Słońca! Wejdźcie do gondoli i upolujcie cudowne widoki o wschodzie słońca. Doświadczony pilot pokaże Wam zapierające dech w piersiach pejzaże z bardzo niecodziennej perspektywy. By zapewnić stosunkowo bliski kontakt z Matką Ziemią, lot będzie wykonywany specjalnie na możliwie niskiej w danych warunkach terenowych wysokości! Zobaczcie jak Słońce wygrywa z mgłą i nacieszcie oczy budzącą się do życia naturą. Dzikie zwierzęta, malownicza sceneria i poczucie wolności, które zapewni Wam lot... Czy do szczęścia potrzeba czegoś więcej?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem o wschodzie słońca dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa lot?
Lot będzie trwał około godziny (w zależności od warunków pogodowych, lot może potrwać 15 minut dłużej lub krócej).

Skąd nazwa safari?
Podczas lotu będzie możliwość obserwowania dzikich zwierząt z bliska.

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek w miejscu lądowania, tradycyjna lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu oraz zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 6 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla Dwojga, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.


Safari w Przestworzach - Lot Balonem o Wschodzie Słońca sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

 
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary zakochanych lub przyjaciół? Chcesz podarować swoim bliskim coś naprawdę wyjątkowego? Podaruj im Safari w Przestworzach, czyli Lot Balonem o Wschodzie Słońca! Ten nietuzinkowy prezent sprawdzi się doskonale na każdą okazję: na Urodziny, Walentynki, Zaręczyny lub inną niezwykłą uroczystość. Wręcz swoim bliskim niebanalny voucher prezentowy i ciesz się z nimi ich radością.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane są począwszy od 3 osób. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Wysokość lotu utrzymywana jest poniżej 500 metrów nad powierzchnią ziemi. Pasażerowie otrzymują lornetki, w celu komfortowego podglądania dzikiej zwierzyny o wschodzie Słońca. Polecamy zabranie ze sobą sprzętu fotograficznego, aby "ustrzelić" piękne zdjęcie budzącej się wśród porannych mgieł natury. Maksymalna waga jednego uczestnika to 115 kg. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.