JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa (okolice)

Janki k. Warszawy
1 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Twoje serce oddane jest wielkim, terenowym samochodom? Uwielbiasz jazdę w ekstremalnych warunkach? W takim razie jazda off-road jest dla Ciebie! To nie jest zwykła przejażdżka. To błoto, podjazdy, zjazdy, ekstremalne warunki i Ty za kierownicą. Jeśli nie boisz się ubrudzić, marzysz o dawce adrenaliny i szaleństwa to przeżycie właśnie dla Ciebie! Twoim zadaniem będzie pokonanie całej trasy specjalnie przygotowanej przez profesjonalistów od ciężkiej jazdy. Gwarantujemy, że nie będzie to proste zadanie! Odważysz się podjąć to wyzwanie? Samochód już czeka!

 

Co obejmuje prezent?

Off-road na Torze - Trasa STANDARD obejmuje przejazd samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach terenowych z doświadczonym instruktorem po torze na trasie STANDARD. Jazda poprzedzona jest krótki szkoleniem teoretycznym.

Ile trwa realizacja prezentu?
Pokonanie trasy zajmuje 30-35 minut w zależności od umiejętności prowadzenia samochodu terenowego.

Czy do jazdy samochodem terenowym wymagane jest prawo jazdy kat. B?
Nie wymagane jest prawo jazdy kat.B. Wystarczy posiadać podstawowe umiejętności prowadzenia samochodu.

Przejazd offroad po torze – trasa STANDARD sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca.

Szukasz prezentu dla prawdziwego fana jazdy terenowej? Nie masz pomysłu na prezent dla taty? Podaruj mu voucher na jazdę offroad! To szalona zabawa pełna emocji, błota i adrenaliny. To wyzwanie obudzi w nim prawdziwego mężczyznę i pozwoli sprawdzić się jako kierowca w warunkach ekstremalnych. To wyjątkowe przeżycie, które długo będzie wspominał!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

35 - 40 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 18 lat. Wymagana podstawowa umiejętność prowadzenia samochodu. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Jazda w obecności instruktora. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Istnieje możliwość zabrania do samochodu osoby towarzyszącej w cenie 30 PLN za osobę (rozliczane na miejscu realizacji bezpośrednio z wykonawcą). Realizacja możliwa przez cały rok.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 806
Filtruj Prezenty
24 z 806

Opinie (3)

Bogdan Drabik

Dla amatora super wrażenia. Ciekawy tor z różnymi typami przeszkód: błoto, wzniesienie jazda w przechyle bocznym. Dobra organizacja, profesjonalny instruktor. Wszystko to sprawia, że czuje się niedosyt ze względu na krótki czas przejazdu

Mirek R.

Przejazd po trasie PRO był moim pierwszym przejazdem samochodem terenowym (Land Rover). Zaskoczony i to pozytywnie że nie wykluczone że przyjadę jeszcze raz może nawet zimą bo podobno trudniejsze warunki. Taka jazda może wciągnąć ;-)

Paweł Sarna

Offroad - świetne przeżycie z jazdy dakarowym Porsche Cayenne. Polecam każdemu facetowi. Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt z instruktorem. Jednym słowem wspaniale. Jeszcze tam wrócę po jeszcze większą dawkę adrenaliny, ponieważ mają szeroką ofertę.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.