JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa (okolice)

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa (okolice)


Janki k. Warszawy
1 os.

149,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Twoje serce oddane jest wielkim, terenowym samochodom? Uwielbiasz jazdę w ekstremalnych warunkach? W takim razie Offroad na Torze jest dla Ciebie! To nie jest zwykła przejażdżka. To błoto, podjazdy, zjazdy, ekstremalne warunki i Ty za kierownicą. Jeśli nie boisz się ubrudzić, marzysz o dawce adrenaliny i szaleństwa to przeżycie właśnie dla Ciebie! Twoim zadaniem będzie pokonanie całej trasy specjalnie przygotowanej przez profesjonalistów od ciężkiej jazdy. Gwarantujemy, że nie będzie to proste zadanie! Odważysz się podjąć to wyzwanie? Samochód już czeka!

Co obejmuje prezent?
Off-road na Torze - Trasa STANDARD obejmuje przejazd samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach terenowych z doświadczonym instruktorem po torze na trasie STANDARD. Jazda poprzedzona jest krótki szkoleniem teoretycznym.

Ile trwa realizacja prezentu?
Pokonanie trasy zajmuje 30-35 minut w zależności od umiejętności prowadzenia samochodu terenowego.

Czy do jazdy samochodem terenowym wymagane jest prawo jazdy kat. B?
Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Wystarczy posiadać podstawowe umiejętności prowadzenia samochodu.

Przejazd offroad po torze – trasa STANDARD sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca.

Szukasz prezentu dla prawdziwego fana jazdy terenowej? Nie masz pomysłu na prezent dla taty? Podaruj mu voucher na jazdę offroad! To szalona zabawa pełna emocji, błota i adrenaliny. To wyzwanie obudzi w nim prawdziwego mężczyznę i pozwoli sprawdzić się jako kierowca w warunkach ekstremalnych. To wyjątkowe przeżycie, które długo będzie wspominał!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

35 - 40 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 18 lat. Wymagana podstawowa umiejętność prowadzenia samochodu. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Jazda w obecności instruktora. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Istnieje możliwość zabrania do samochodu osoby towarzyszącej w cenie 30 PLN za osobę (rozliczane na miejscu realizacji bezpośrednio z wykonawcą). Realizacja możliwa przez cały rok.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (26)

Wszystkie opinie(26)
1 2 3 4 5
Robert F.

Naprawde nie spodziewalem sie ze to moga byc takie emocje, polecam kazdemu. A Pan Krzysztof, który był instruktorem robi tak świetna robote, że na pewno z bratem tam wrócimy.

Grzegorz M.

Bardzo ciekawe przeżycie, dostarczające wiele adrenaliny i radości podczas jazdy. Obsługa oraz Pan instruktor bardzo mili i pomocni. Jestem bardzo zadowolony z tego prezentu. Polecam!

Emil

Prezent zaskakująco udany. Gdy dostalem voucher pomyślałem, że będzie to przejażdżka po jakichś malych pagórkach i wertepach, a więc nic ekscytującego. Na miejscu zdziwiłem się, gdy już podczas wprowadzenia byly naprawdę ciekawe momenty. W sklad przejazdu wchodzily nie tylko przejazdy po nierównościach, wodzie i lasku, ale też przechyły horyzontalne do 25 stopni, przechyły wertykalne do 30 stopni i 9 metrów wysokości, przejazdy przez kontenery zalane wodą, przejazdy przez wzniesienia skrętne. Wiele przejazdów było "ślepych", więc polega się wyłącznie na doświadczeniu instruktora. Instruktor jest świetny, bardzo fajnie opisuje po kolei wszystkie momenty, co i jak robić żeby się nie przewrócić (co zdarzalo się podobno wielokrotnie). Chętnie odpowiada na pytania, mega pozytywny i z ogromną wiedzą techniczną i praktyczną, na życzenie nagrał część przejazdu. Jeśli chodzi o auto, miałem szczęście trafić na Land Rovera Discovery 1 generacji, dla mnie jazda tym analogowym autem była o wiele większą gratką niż przejazd bardziej już współczesnym Patrolem, którego też wykorzystują do przejazdów.

Łukasz D.

Super zabawa na początek przygody z off roadem.

Adam K.

Super atrakcja polecam.

1 2 3 4 5 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.