Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa (okolice)

5.0 1 Opinie

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa (okolice)


Janki k. Warszawy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Off Road Warszawa - jazda po torze z Pole Position

Twoje serce oddane jest wielkim, terenowym samochodom? Uwielbiasz jazdę w ekstremalnych warunkach? W takim razie Offroad na Torze jest dla Ciebie! To nie jest zwykła przejażdżka. To błoto, podjazdy, zjazdy, ekstremalne warunki i Ty za kierownicą. Jeśli nie boisz się ubrudzić, marzysz o dawce adrenaliny i szaleństwa to przeżycie właśnie dla Ciebie! Twoim zadaniem będzie pokonanie całej trasy specjalnie przygotowanej przez profesjonalistów od ciężkiej jazdy. Gwarantujemy, że nie będzie to proste zadanie! Odważysz się podjąć to wyzwanie? Samochód już czeka!

Offroad Warszawa - informacje o jeździe

Co obejmuje prezent?
Off-road na Torze - Trasa STANDARD obejmuje przejazd samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach terenowych z doświadczonym instruktorem po torze na trasie STANDARD. Jazda poprzedzona jest krótki szkoleniem teoretycznym.

Ile trwa realizacja prezentu?
Pokonanie trasy zajmuje 30-35 minut w zależności od umiejętności prowadzenia samochodu terenowego.

Czy do jazdy samochodem terenowym wymagane jest prawo jazdy kat. B?
Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Wystarczy posiadać podstawowe umiejętności prowadzenia samochodu.

Tor offroad Warszawa - jazda jako voucher na prezent

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa  (okolice)  prezent dla taty.  Zaskoczy go szalona zabawa pełna emocji, błota i adrenaliny. To wyzwanie obudzi w nim prawdziwego mężczyznę i pozwoli sprawdzić się jako kierowca w warunkach ekstremalnych. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

35 - 40 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek: 18 lat. Wymagana podstawowa umiejętność prowadzenia samochodu. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Jazda w obecności instruktora. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Istnieje możliwość zabrania do samochodu osoby towarzyszącej w cenie 35 PLN za osobę (rozliczane na miejscu realizacji bezpośrednio z wykonawcą). Realizacja możliwa przez cały rok.


Sprawdź na mapie


Realizacja


5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Łukasz

Super przygoda jesienią, kiedy za oknem jest już bardziej wilgotno i tor zmienia się w błotną scenerię. Dobre oświetlenie w trakcie wieczornej jazdy, dobry sprzęt i nieocenione wsparcie instruktora prowadzącego - super komunikacja i bieżąca konsultacja każdego zadania/przeszkody. Tor może wydawać się mały, ale jest upchniętych sporo przeszkód, dzięki czemu w tracisz całkowicie poczucie czasu. Chętnie wrócę!

Żaneta Cz.

Było Genialnie! Jesteśmy z z mężem Mega zadowoleni. Mieliśmy świetnego instruktora Pana Krzysztofa którego pozdrawiamy. Świetna atmosfera,dynamiczne działania. Trafiliśmy na świetną pogodę jak na przejażdzkę Nissanem Patrolem. Deszcz,dużo błota i Ciemno. Efekt Wow! Polecamy!

Mateusz P.

super przeżycie, mega frajda - wszystko dzięki świetnemu instruktorowi - serdecznie polecam

Patryk

Super prowadzący, fajne przeżycie, polecam.

Bartek S.

Było super! Bawiłem się świetnie, a czas minął błyskawicznie! To był mój pierwszy raz z off-roadem za kółkiem, ale mam nadzieję, że nie ostatni. Instruktor Kuba był rozmowny, sympatyczny i bardzo cierpliwy - a biorąc pod uwagę, że nie mam prawa jazdy, instruowanie mnie musiało być pewnym wyzwaniem.

Wyświetlono 5 z 46

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.