(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa (okolice)

5.0 24 Opinii

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa (okolice)


Janki k. Warszawy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Off Road Warszawa - jazda po torze z Pole Position

Twoje serce oddane jest wielkim, terenowym samochodom? Uwielbiasz jazdę w ekstremalnych warunkach? W takim razie Offroad na Torze jest dla Ciebie! To nie jest zwykła przejażdżka. To błoto, podjazdy, zjazdy, ekstremalne warunki i Ty za kierownicą. Jeśli nie boisz się ubrudzić, marzysz o dawce adrenaliny i szaleństwa to przeżycie właśnie dla Ciebie! Twoim zadaniem będzie pokonanie całej trasy specjalnie przygotowanej przez profesjonalistów od ciężkiej jazdy. Gwarantujemy, że nie będzie to proste zadanie! Odważysz się podjąć to wyzwanie? Samochód już czeka!

Offroad Warszawa - informacje o jeździe

Co obejmuje prezent?
Off-road na Torze - Trasa STANDARD obejmuje przejazd samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach terenowych z doświadczonym instruktorem po torze na trasie STANDARD. Jazda poprzedzona jest krótki szkoleniem teoretycznym.

Ile trwa realizacja prezentu?
Pokonanie trasy zajmuje 30-35 minut w zależności od umiejętności prowadzenia samochodu terenowego.

Czy do jazdy samochodem terenowym wymagane jest prawo jazdy kat. B?
Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Wystarczy posiadać podstawowe umiejętności prowadzenia samochodu.

Tor offroad Warszawa - jazda jako voucher na prezent

Offroad na Torze – Trasa Standard | Warszawa  (okolice)  prezent dla taty.  Zaskoczy go szalona zabawa pełna emocji, błota i adrenaliny. To wyzwanie obudzi w nim prawdziwego mężczyznę i pozwoli sprawdzić się jako kierowca w warunkach ekstremalnych. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

35 - 40 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek: 18 lat. Wymagana podstawowa umiejętność prowadzenia samochodu. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Jazda w obecności instruktora. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Istnieje możliwość zabrania do samochodu osoby towarzyszącej w cenie 40 PLN za osobę (rozliczane na miejscu realizacji bezpośrednio z wykonawcą). Realizacja możliwa przez cały rok.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pole Position | Drive Position - Janki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 24 Opinii

Waldek

Świetnie przygotowany tor, samochód który wjedzie wszędzie, instruktor który jasno i konkretnie tłumaczy jak się zachować przejeżdżając przeszkodę. Jednym słowem: ja chcę jeszcze raz. Świetne doświadczenie. Polecam każdemu.

Tomasz M.

Wszystko w jak najlepszym porządku ,Super instruktor

Paweł S.

Bardzo kompetentny instruktor, przekazał wiele cennych wskazówek. Prezent otrzymałem z okazji urodzin, nie spodziewałem się zbyt wiele po jeździe samochodem terenowym, bo czego można od jazdy samochodem można oczekiwać - przecież od wielu lat jeżdżę różnymi samochodami po różnych drogach. A jednak mile się rozczarowałem. Strome podjazdy i spadki, trawersy o dużym pochyleniu, głębokie koleiny, bardzo wąskie przejazdy, wysokie i strome rampy podjazdowe o szerokości porównywalnej do szerokości opon powodowały, że adrenaliny nie brakowało.

Marek Z.

Otrzymałem prezent od żony i byla to mega trafiona niespodzianka. Instruktor Krzysztof byl super,wszystko dokładnie wytłumaczył, by nie popełniać błędów podczas jazdy,sympatyczny i bardzo zabawny. Jazda extra,pełna pozytywnych emocji. Polecam!!!!!

Paweł K.

Świetna zabawa. Profesjonalnie zorganizowane, samochód doskonale przygotowany. Szczególne słowa uznania dla Instruktora, który w ciekawy sposób dokładnie wyjaśnił wszystko i nie ingerował bez potrzeby. Widać, że nie tylko profesjonalistą ale także jest pasjonatem tej aktywności. Czas poświęcony na offroadową zabawę upłynął nie wiadomo kiedy.

Wyświetlono 5 z 53

Zobacz inne propozycje