JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Klasyczny Masaż Tajski - 60 minut | Warszawa | Kraków | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Klasyczny Masaż Tajski - 60 minut | Warszawa | Kraków | Wrocław

Warszawa, Kraków, Wrocław
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Pragniesz dogłębnie rozluźnić swoje ciało i umysł? W dobie wszechobecnego pośpiechu uzyskanie niezbędnej dawki odprężenia, niezbędnego dla należytej kondycji psychofizycznej, stało się nie lada wyzwaniem. Wybierz Klasyczny Masaż Tajski i poczuj dobroczynny wpływ tej orientalnej terapii! Taki masaż to idealne rozwiązanie na bolące mięśnie czy wszelkie fizyczne dolegliwości. Z pewnością ułatwi zmagania z trudami dnia codziennego. Dzięki temu zabiegowi zwiększona zostanie nie tylko ruchomość Twoich stawów, lecz także wytrzymałość mięśni. Zabieg spowoduje pobudzenie układu krwionośnego, co przywróci równowagę w organizmie. Wykwalifikowane masażystki zadbają, aby czas spędzony na masażu upłynął Ci w błogiej i odprężającej atmosferze. Naładuj swoje wewnętrzne baterie i odnajdź siłę, by stawić czoła wszelkim wyzwaniom. Niech równowaga i harmonia zagości na stałe w Twoim życiu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 60-minutowy klasyczny masaż tajski.

Jak się przygotować do masażu?

Przed udaniem się na masaż należy pamiętać, by nie jeść ciężkostrawnych potraw. Warto też wziąć ciepły prysznic.

Czy wiesz że...?

Masaż tajski, podobnie jak medycyna tajska zawiera wpływy kultur z Chin, Indii oraz innych południowoazjatyckich państw. Sztuka masażu wykonywanego obecnie ma najwięcej wspólnego z mającym miejsce w XIX wieku usystematyzowaniem kolejności sekwencji, w oparciu o wiedzę szkół z różnych zakątków Syjamu.

 

Klasyczny Masaż Tajski sprawdzi się jako:

prezent dla kobiety, upominek dla mamy, prezent dla żony

Szukasz prezentu, który zagwarantuje błogie odprężenie? Na rocznicę ślubu podaruj swojej ukochanej chwilę relaksu, na który z pewnością w pełni zasługuje! Na święta odłóż na na bok klasyczne pomysły na prezent i spraw aby bliska Ci osoba zakosztowała pełnego i skutecznego odpoczynku. Sprezentuj wyjątkowe i niezapomniane chwile! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, 3 miesiące przed i 3 miesiące po urodzeniu dziecka.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (37)

Magda

Moje pierwsze spotkanie z masażem tajskim. Na początku nieprzyjemne, ale końcowy stan bardzo pozytywny. Być może wybiorę się ponownie:)

 

Wszystko super!

Edyta

Masaż wykonany profesjonalnie w miejscy na prawdę przypominającym salony masażu w Tajlandii. Pani nie mówiąca po polsku dodawała klimatu jakbyśmy na prawdę byli za granicą :) Obsługa salonu bardzo miła! Natomiast co do wyjatkowyprezent.pl to fatalnie działająca strona, brak możliwości filtrowania usług, co chwile się wylogowuje, nie otrzymałam voucheru z potwierdzeniem. Sama na pewno nikomu nie kupię tam prezentu..

Marta Marszałek

Masaż tajski wykonany bardzo profesjonalnie. Salon estetyczny i bardzo czysty. Wszystko bez zarzutu. Cudowna godzina relaksu.

Paweł Marchlewicz

Usługa została wykonana profesjonalnie, jestem bardzo zadowolony.

1 2 3 4 5 6 7 8
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.