Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski

5.0 18 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski


Piotrków Trybunalski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1299,99 zł

1299,99 zł

O prezencie

Lubisz adrenalinę i niecodzienne wyzwania? Nie straszne Ci są duże wysokości? Prezent Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami w Piotrkowie Trybunalskim, to prezent właśnie dla Ciebie! Wykonaj decydujący skok z samolotu, który wzbija się na 4000 metrów. Sprawdź, jakie to uczucie, kiedy przez długie 50 sekund swobodnie lecisz w dół! Gwarantujemy piękne widoki, mnóstwo emocji oraz niesamowite wspomnienia!

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Ile czasu trwa lot samolotem?
Na pokładzie samolotu spędzamy 12 minut do uzyskania odpowiedniej wysokości aby po upływie tego czasu z niego wyskoczyć.

W jakich terminach można zrealizować prezent?
Prezent może być zrealizowany jedynie w weekendy. Realizacja jest uzależniona od warunków pogodowych.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski to świetna propozycja na ekstremalny prezent! To z pewnością niezapomniane przeżycie, ile osób spodziewa się, że dostanie taki upominek na lata? Jako eksperci wiemy, że niespodzianki połączone z miłymi wspomnieniami tworzą niezapomniane prezenty. Takie właśnie są skoki spadochroniarskie! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piotrków Trybunalski

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora. Skok ze spadochronem odbywa się na spadochronie tandemowym z profesjonalnym instruktorem. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 140 cm, maksymalna waga 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Sky Force

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 18 Opinii

Dariusz M.

Mega, polecam każdemu kto ma jaja :)

Natalia

Niesamowite przeżycie! POLECAM! :)

Artur N.

Piękne przeżycie. Mega adrenalina, pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Polecam.

Artur F.

To był naprawdę wyjątkowy prezent , dostarczył moc adrenaliny i zadowolenia . Profesjonalna obsługa naziemna jak i instruktorska w powietrzu, dała poczucie bezpieczeństwa od samego początku do końca . Wrażenia pozostaną do końca życia. Z poważaniem Artek

Jadwiga B.

Witam, najlepszym elementem tego przeżycia, oprócz oczywiście emocji związanych ze skokiem był mój instruktor, który sprawił że mój komfort i bezpieczeństwo było na najwyższym poziomie, za co mu serdecznie dziękuję. To co natomiast mi się nie podobało to długi okres oczekiwania na skok, czekalam ponad 2 godziny.

Wyświetlono 5 z 18

Zobacz inne propozycje