Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski

5.0 15 Opinii

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski


Piotrków Trybunalski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,99 zł

1199,99 zł

O prezencie

Lubisz adrenalinę i niecodzienne wyzwania? Nie straszne Ci są duże wysokości? Prezent Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami w Piotrkowie Trybunalskim, to prezent właśnie dla Ciebie! Wykonaj decydujący skok z samolotu, który wzbija się na 4000 metrów. Sprawdź, jakie to uczucie, kiedy przez długie 50 sekund swobodnie lecisz w dół! Gwarantujemy piękne widoki, mnóstwo emocji oraz niesamowite wspomnienia!

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Ile czasu trwa lot samolotem?
Na pokładzie samolotu spędzamy 12 minut do uzyskania odpowiedniej wysokości aby po upływie tego czasu z niego wyskoczyć.

W jakich terminach można zrealizować prezent?
Prezent może być zrealizowany jedynie w weekendy. Realizacja jest uzależniona od warunków pogodowych.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski to świetna propozycja na ekstremalny prezent! To z pewnością niezapomniane przeżycie, ile osób spodziewa się, że dostanie taki upominek na lata? Jako eksperci wiemy, że niespodzianki połączone z miłymi wspomnieniami tworzą niezapomniane prezenty. Takie właśnie są skoki spadochroniarskie! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piotrków Trybunalski

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora. Skok ze spadochronem odbywa się na spadochronie tandemowym z profesjonalnym instruktorem. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 140 cm, maksymalna waga 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Sky Force

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 15 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Artur F.

To był naprawdę wyjątkowy prezent , dostarczył moc adrenaliny i zadowolenia . Profesjonalna obsługa naziemna jak i instruktorska w powietrzu, dała poczucie bezpieczeństwa od samego początku do końca . Wrażenia pozostaną do końca życia. Z poważaniem Artek

Jadwiga B.

Witam, najlepszym elementem tego przeżycia, oprócz oczywiście emocji związanych ze skokiem był mój instruktor, który sprawił że mój komfort i bezpieczeństwo było na najwyższym poziomie, za co mu serdecznie dziękuję. To co natomiast mi się nie podobało to długi okres oczekiwania na skok, czekalam ponad 2 godziny.

Monika

Najlepszy prezent ever! Skok ze spadochronem, to jedno z moich marzeń! Właśnie je spełniłam! Tyle niezapomnianych emocji. Mnóstwo adrenaliny. Tego wydarzenia nie da się opisać słowami, trzeba doświadczyć tego osobiście. Polecam każdemu.

Martyna S.

Skok spadochronowy był świetnym przeżyciem w SkyForce w Piotrkowie Tryb. Profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie, poczucie bezpieczeństwa dzięki wspaniałym instruktorom, ogromna dawka adrenaliny i pozytywnych wrażeń. Kontakt z wyjątkowyprezent.pl bezproblemowy - możliwość wydłużenia ważności vouchera ze względu na wypadek losowy (złamana ręka). Polecam!

K.

Polecam wszystkim Bardzo fajny prezent dostałem na 50 urodziny i jestem bardzo z niego zadowolony Profesjonalna obsługa instruktor który skakał ze mną to znaczy ja z nim Marek super przyjazny gość

Wyświetlono 5 z 15

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.