JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
1 os.

849 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
849 zł

Lubisz adrenalinę i niecodzienne wyzwania? Nie straszne Ci są duże wysokości? Prezent Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami w Piotrkowie Trybunalskim, to prezent właśnie dla Ciebie! Wykonaj decydujący skok z samolotu, który wzbija się na 4000 metrów. Sprawdź, jakie to uczucie, kiedy przez długie 50 sekund swobodnie lecisz w dół! Gwarantujemy piękne widoki, mnóstwo emocji oraz niesamowite wspomnienia!

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?

Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Ile czasu trwa lot samolotem?

Na pokładzie samolotu spędzamy 12 minut do uzyskania odpowiedniej wysokości aby po upływie tego czasu z niego wyskoczyć.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do skoku ze spadochronem?

Tak, przeciwwskazaniem jest wzrost poniżej 140 cm oraz waga powyżej 110 kg. Nie zaleca się skoku osobom z chorobami serca lub niewydolnością układu oddechowego.

W jakich terminach można zrealizować prezent?

Prezent może być zrealizowany jedynie w weekendy. Realizacja jest uzależniona od warunków pogodowych.

Skok ze spadochronem sprawdzi się jako:

Prezent z okazji Urodzin, Prezent dla Niego, Prezent na Rocznicę.

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent, który wzbudzi mnóstwo pozytywnych emocji? Prezent Skok ze Spadochronem w Piotrkowie Trybunalskim to świetna propozycja na ekstremalny prezent! To z pewnością niezapomniane przeżycie, ile osób spodziewa się, że dostanie taki upominek na lata? Jako eksperci wiemy, że niespodzianki połączone z miłymi wspomnieniami tworzą niezapomniane prezenty. Takie właśnie są skoki spadochroniarskie! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piotrków Trybunalski

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora. Skok ze spadochronem odbywa się na spadochronie tandemowym z profesjonalnym instruktorem. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem skoku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2182
Filtruj Prezenty

Opinie (7)

Hubert Karpiński

Polecam każdemu chociaż raz w życiu!!!!!!

ANDRZEJ MIELNIK

Podobało mi się wszystko. Od przyjazdu na lotnisko do odjazdu. Dopisała pogoda. Pracownica przyjmująca zgłoszenie była bardzo miła i pomocna. poinformowała mnie o dalszych czynnościach. Czekając na swoją kolej obserwowałem kolejne starty i skoki. Gdy przyszedł czas na mój lot podszedł do mnie sympatyczny instruktor - Marek. Poinstruował mnie o przebiegu lotu i skoku. Przećwiczyliśmy zachowania podczas skoku, lotu i lądowaniu. Podczas wznoszenia się był lekki stres. Największy stres był przy skoku. Potem było już tylko cudownie. Swobodny lot a potem po otwarciu spadochronu były niesamowite. A potem lądowanie. Szkoda, że trwało to tak szybko. Bardzo dobra organizacja i niesamowite emocje.

Andrzej Filipski

Zrealizowałem prezent od syna tj. skok ze spadochronu - w lipcu br. Moje wrażenia przerosły oczekiwania - pozytywnie. Już od samego początku- czyli od przeszkolenia przed skokiem czułem spokój i profesjonalizm instruktora, w moim przypadku Zbyszka. Później wejście do samolotu ( polecam- czułem się jak na desancie jakimś), otwarcie tylnej klapy na wysokości 4200 m i emocje sięgneły zenitu. Po wyskoku z samolotu - po ok 10 sekundach "klimatyzacyjnego" ( musisz się po prostu odnaleźć w tym nowym środowisku)- zacząłem przeżywać lot z potężną prędkością z wielkimi emocjami. To było niesamowite i tego nie da się zapomnieć. I nagle- uczucie- jakbyś zaczął w sposób niezwykle delikatny szybować w górę- to oznaczało otwarcie spadochronu. Widoki i uczucie rewelacyjne. Lądowanie- pod okiem instruktora super- bez żadnych problemów. Polecam gorąco- szczególnie dla tych, którzy chcą przekroczyć jakąś barierę. Adredaliny starczy na kilka lat. Ważne- słuchać instruktora i realizować wskazówki, wtedy skok będzie przyjemnością. Polecam i już nie mogę doczekać się filmu :)

Jacek Opara

Przeżycie nie do opisania, miła i profesjonalna obsługa, polecam wszystkim szukających wrażeń

Dawid

Skok ze spadochronu to mega przeżycie! Polecam każdemu kto nie boi się wyzwań i pragnie mieć niezapomniane wspomnienia na całe życie. Polecam skok w Piotrkowie Trybunalskim, gdyż spotkała mnie przemiła obsługa, a podejście instruktora to pełen profesjonalizm. Pozdrawiam ;)

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.