JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami | Piotrków Trybunalski


Piotrków Trybunalski
1 os.

849 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
849 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz adrenalinę i niecodzienne wyzwania? Nie straszne Ci są duże wysokości? Prezent Skok ze Spadochronem z Filmowaniem i Zdjęciami w Piotrkowie Trybunalskim, to prezent właśnie dla Ciebie! Wykonaj decydujący skok z samolotu, który wzbija się na 4000 metrów. Sprawdź, jakie to uczucie, kiedy przez długie 50 sekund swobodnie lecisz w dół! Gwarantujemy piękne widoki, mnóstwo emocji oraz niesamowite wspomnienia!

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Ile czasu trwa lot samolotem?
Na pokładzie samolotu spędzamy 12 minut do uzyskania odpowiedniej wysokości aby po upływie tego czasu z niego wyskoczyć.

W jakich terminach można zrealizować prezent?
Prezent może być zrealizowany jedynie w weekendy. Realizacja jest uzależniona od warunków pogodowych.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Skok ze spadochronem sprawdzi się jako:
Prezent z okazji Urodzin, Prezent dla Niego, Prezent na Rocznicę.

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent, który wzbudzi mnóstwo pozytywnych emocji? Prezent Skok ze Spadochronem w Piotrkowie Trybunalskim to świetna propozycja na ekstremalny prezent! To z pewnością niezapomniane przeżycie, ile osób spodziewa się, że dostanie taki upominek na lata? Jako eksperci wiemy, że niespodzianki połączone z miłymi wspomnieniami tworzą niezapomniane prezenty. Takie właśnie są skoki spadochroniarskie! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piotrków Trybunalski

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Zestaw zdjęć i film z kamery GoPro zamontowanej na ręce instruktora. Skok ze spadochronem odbywa się na spadochronie tandemowym z profesjonalnym instruktorem. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Minimalny wzrost 140 cm, maksymalna waga 110 kg. Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem skoku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (10)

Wszystkie opinie(10)
Aleksandra K.

Rewelacja.

Zofia B.

Dzień dobry.Byłam uczestnjczką lotu oraz skoku ze spadochronem w Piotrkowie Trybunalskim 12 Lipca tego roku. Jestem bardzo zadowolona z oddanego skoku i szczęśliwa,że mogłam podziwiać okolice z lotu ptaka.Polecam wszystkim którzy chcą doznać nie zapomnianych wrażeń. Pozdrawiam wszyskich,dzięki którym mogłam uczestniczyć w tak emocjunującej przygodzie,a w szczególności Pana Piotra.

Mateusz

Bardzo pozytywny i profesjonalny zespół. Skok ze spadochronem był niesamowity, w życiu nie przeżyłem nic podobnego!

Hubert Karpiński

Polecam każdemu chociaż raz w życiu!!!!!!

ANDRZEJ MIELNIK

Podobało mi się wszystko. Od przyjazdu na lotnisko do odjazdu. Dopisała pogoda. Pracownica przyjmująca zgłoszenie była bardzo miła i pomocna. poinformowała mnie o dalszych czynnościach. Czekając na swoją kolej obserwowałem kolejne starty i skoki. Gdy przyszedł czas na mój lot podszedł do mnie sympatyczny instruktor - Marek. Poinstruował mnie o przebiegu lotu i skoku. Przećwiczyliśmy zachowania podczas skoku, lotu i lądowaniu. Podczas wznoszenia się był lekki stres. Największy stres był przy skoku. Potem było już tylko cudownie. Swobodny lot a potem po otwarciu spadochronu były niesamowite. A potem lądowanie. Szkoda, że trwało to tak szybko. Bardzo dobra organizacja i niesamowite emocje.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.