(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Moc Atrakcji"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Moc Atrakcji"


1500+ przeżyć, 100+ miast
1-8 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

150,00 zł

150,00 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć “Moc Atrakcji”

Istnieje wiele dróg do dobrej zabawy i spędzania czasu w niezwykłym stylu. Znajdź swój idealny sposób na rozrywkę, wybierając Pakiet Przeżyć “Moc Atrakcji”, czyli zbiór naszych najbardziej wyjątkowych prezentów! Masz przed sobą pakiet prezentowy, który otworzy przed Tobą drzwi do świata wspaniałych doznań - odprężający relaks, przygoda na świeżym powietrzu, zabawa z nowoczesną technologią, wystrzałowe emocje, kulinarna uczta… możliwości jest naprawdę wiele. Na co masz dziś ochotę?

Pakiet Przeżyć “Moc Atrakcji” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Moc Atrakcji” to zbiór najciekawszych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla każdego miłośnika dobrej zabawy. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Moc Atrakcji” obejmuje ponad 1500 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji obdarowany wybierze jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Moc Atrakcji” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć “Moc Atrakcji” to zbiór prezentowy, zawierający mnóstwo możliwości na spełnienie marzeń bliskiej Ci osoby. Znajdziesz tu różnorodne atrakcje, dostępne w różnych częściach Polski. Wręczając Pakiet na prezent masz gwarancję zadowolenia bliskiej osoby - ostatecznie to ona wybierze marzenie, które spełni. Jest to oryginalny i uniwersalny podarunek, pasujący na każdą okazję. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1500+ przeżyć, 100+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania zależny jest od wybranego przeżycia.

Uczestnicy

1-8 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1196
Wyświetlono 24 z 1196

Zobacz inne propozycje