(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Urodziny"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Urodziny"


1600+ przeżyć, 180+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Urodziny"

Urodziny to zwykle okazja, w której świętuje nie tylko solenizant, ale i zaproszeni Goście. Przed Wami Urodzinowy Pakiet Przeżyć, stworzony specjalnie z okazji 15 urodzin Wyjątkowego Prezentu. W środku znajdują się setki atrakcji, z których można skorzystać w wyjątkowej cenie. Od spokojnych, do najbardziej szalonych. Tych dla jednej osoby, jak i tych dla dwojga czy całej rodziny. Przeżycia w Pakiecie często przekraczają jego cenę - wszystko po to, byście mogli świętować urodziny w wyjątkowy sposób - łatwo spełniając marzenia!

Pakiet Przeżyć "Urodziny" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Urodzinowy Pakiet Przeżyć to zbiór najciekawszych atrakcji, przygotowanych specjalnie z okazji 15 urodzin Wyjątkowego Prezentu.

Dlaczego Urodzinowy Pakiet Przeżyć jest wyjątkowy?
W środku znajdują się przeżycia, których regularna cena jest wyższa niż cena samego Pakietu.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji obdarowany wybierze jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Urodziny" - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć "Urodziny" jest świetną szansą na celebrowanie urodzin Wyjątkowego Prezentu i… spełnienie marzeń, korzystając z atrakcyjnej ceny Pakietu. W środku znajdują się niezwykłe atrakcje, dostępne na terenie całej Polski. Przeżycia przeznaczone są nie tylko dla jednej osoby, ale także dla większej ilości osób. Setki możliwości wykorzystania Pakietu sprawiają, że każdy znajdzie tu atrakcję w sam raz dla siebie!
Wyjątkowy Prezent - spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1600+ przeżyć, 180+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-4 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1571
Wyświetlono 24 z 1571

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.