(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Shitty Dinner - Komediowa Kolacja | Wiele Lokalizacji

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Shitty Dinner - Komediowa Kolacja | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Wyjątkowa kolacja, podczas której... nic nie pójdzie dobrze!

Czasem zastanawiasz się, jak wyglądałaby kolacja, podczas której pracownicy restauracji są absolutnie szczerzy? Wybierz się na niezapomniany wieczór absurdalnej komedii! Zapraszamy na Shitty Dinner Wiele Lokalizacji, czyli wyjątkowe połączenie komediowej improwizacji z doskonałym jedzeniem. Wyobraź sobie elegancką restaurację, w której zjesz wyjątkowe dania, a do tego będziesz… pękać ze śmiechu. Profesjonalni aktorzy wprowadzą do restauracji radość i szczerość, a Ty nigdy nie będziesz czuć, czy to już koniec żartów, czy dopiero ich początek. Wybierz się na oryginalny fine dining i przekonaj się, co jeszcze może pójść nie tak!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Shitty Dinner, czyli komediowej improwizacji połączonej z doskonałym jedzeniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co zjem w ramach kolacji?
W ramach kolacji zjesz: przystawkę, danie główne i deser. Do tego otrzymasz wodę oraz kieliszek wina. Kolacja jest dostępna w trzech wariantach: mięsnym, wegetariańskim lub rybnym.

Na czym polega komediowa improwizacja?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, by nie psuć niespodzianki, ale wyobraź sobie kolację, podczas której nic nie idzie zgodnie z planem. Improwizację będą tworzyli profesjonalni aktorzy, którzy wcielą się w rolę obsługi i zapewnią, że ten komediowy wieczór przejdzie do historii. Oczywiście same dania będą perfekcyjne i z pewnością przypadną Ci do gustu.

Shitty Dinner - Komediowa Kolacja | Wiele Lokalizacji to wyjątkowy wieczór pomyłek. Ta niecodzienna kolacja, która jest połączeniem komediowej improwizacji z doskonałym jedzeniem, będzie świetnym prezentem dla przyjaciółki na urodziny. Gwarantowana ogromna porcja śmiechu i wyśmienite potrawy. Reszta jest tajemnicą! Wybierz Voucher na przeżycie i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Kolacja dostępna jest w trzech wariantach: mięsnym, wegetariańskim i rybnym. Wszystkie alergie należy zgłaszać podczas procesu rezerwacyjnego. Kolacja organizowana jest w ramach eventów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Shitty Dinner

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.