Pakiet Przeżyć "Szczęście"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Szczęście"


1100+ prezentów, 100+ miast
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Szczęście"

Słodka chwila zapomnienia i czasu tylko dla siebie. Podobno warto cieszyć się z małych rzeczy… Przekonaj się o tym, wybierając Pakiet Przeżyć "Szczęście", który pozwoli Ci na małą odskocznię od codziennych spraw, obowiązków i zadań. Wybierz swój wymarzony sposób na złapanie oddechu, degustując w drobnych przyjemnościach. Przygoda w mieście czy poza nim? Na powietrzu czy w pomieszczeniu? Zdecyduj samodzielnie, jaki wymiar przybierze Twoja drobna przyjemność!

Pakiet Przeżyć "Szczęście" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć "Szczęście" to zbiór najciekawszych atrakcji, umożliwiających przyjemne spędzanie czasu w różny sposób. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć "Szczęście" obejmuje ponad 1100 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybiera jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Szczęście" - voucher na prezent

Pakiet Przeżyć "Szczęście" to idealny pomysł na prezent dla każdego, komu chcesz wręczyć coś szczególnego i wyjątkowego. Znajdują się w nim możliwości na spędzanie wolnego czasu - inspirujące, zabawne i ciekawe. Wybierz voucher jako podarunek i przekonaj się, że spełnianie marzeń ma w sobie magię! Obdaruj bliskich szczęściem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1100+ prezentów, 100+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-4 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1070
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.