JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Czołg T-55

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Czołg T-55


Chrcynno (okolice Nasielska)
1 os.

1299 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1299 zł

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Lubisz nowe wyzwania? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję, abyś sprawdził swoje umiejętności prowadzenia dużych pojazdów w trudnych, terenowych warunkach! Poprowadź Czołg T-55 i pokaż na co Cię stać! Zabierz ze sobą pięcioro najlepszych znajomych i udowodnij, że świetnie sobie poradzisz w niecodziennej sytuacji. Przekonaj się na własnej skórze, jakie to uczucie kiedy sterujesz 36-tonowym pojazdem opancerzonym. Spełnij swoje marzenie z dzieciństwa, przeżywając tę niesamowitą przygodę z najbliższymi. Poczuj się jak prawdziwy czołgista!

Dane techniczne pojazdu:

  • Czołg T-55 wersja A
  • Lata produkcji: 1968-1981
  • Silnik: 12-cylindrowy silnik Diesla W-55
  • Moc: 580 koni mechanicznych
  • Masa całkowita: 36,5 ton
  • Uzbrojenie: armata kaliber 100 mm, karabin maszynowy kaliber 7,62 mm

Osoba obdarowana może zaprosić 3 osoby, które będą uczestniczyły w realizacji prezentu.

Szukasz nietuzinkowego prezentu dla fana militariów? Poprowadź Czołg T-55 to pomysłowy prezent dla mężczyzny. Nieistotne, czy zastanawiasz się co podarować na Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, urodziny bądź imieniny – ten Voucher sprawi radość każdemu, kogo fascynuje wojskowy sprzęt ciężki. Wręczając Voucher prezentowy masz gwarancję, że podarunek nie zostanie wrzucony do szafy i zapomniany, to przeżycie na zawsze zostanie w pamięci obdarowanego, a wspomnienia z czołgowiska będą wywoływały uśmiech na twarzy, przez długie lata.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chrcynno (okolice Nasielska)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Rodzina/przyjaciele osoby obdarowanej mogą wziąć udział w realizacji siedząc na korpusie czołgu (maksymalnie 3 osoby).

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda czołgiem odbywa się na terenie byłej jednostki wojskowej. Osoba obdarowana zasiądzie za sterami czołgu w obecności instruktora. Prezent może być realizowany jedynie przez osoby pełnoletnie. Trudność trasy i jej intensywność dostosowywana jest do oczekiwań obdarowanego. Sama jazda trwa około 20 minut. Organizatorem jazd czołgiem jest Wyjątkowy Prezent. Możliwość realizacji tylko podczas specjalnie organizowanych eventów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3080
Filtruj Prezenty

Opinie (5)

Wszystkie opinie(5)
1 2 3 4 5
Agnieszka Zaworska Stefan Gajewski

Super przygoda, profesjonalna obsługa i super kontakt ze sprzedającym. Poza przejażdżką możliwość zobaczenia innego sprzętu, który jest na miejscu. niezapomniane wrażenia i dla niektórych mega przyjemny powrót do czasów młodości

Bogdan P

Bardzo dziękuję. Prezent który otrzymałem od moich bliskich, zakupiony w Państwa firmie był fantastyczny. Była to przejażdżka czołgiem T 55 w Panzer Farm w miejscowości Chrcynno koło Nasielska. Wrażenia nie do opisania. Podejście instruktora i całej obsługi wzorowe. Oprócz samej jazdy mieliśmy również możliwość obejrzenia całego sprzętu pancernego, którym dysponują. Kontakt z Państwa firmą i elastyczność w doborze dogodnego terminu realizacji zakupionego prezentu oceniam bardzo wysoko. Jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam z Państwa oferty wybierając prezent dla kogoś z mojej rodziny lub znajomych. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Bogdan P.

Marta

Prosty proces wyboru i zakupu prezentu, profesjonalna i rzetelna informacja udzielona podczas odbioru vouchera i realizacja, która odpowiada opisowi. Oceniam usługę bardzo pozytywnie. Present świetny - polecam każdemu, kto lubi nieprzeciętną rozrywkę.

Maurycy

Bardzo fajne, polecam.

Joanna

Prezent "Poprowadź czołg T-55" był prezentem dla mojego męża. Mąż był zachwycony, spełniło się jedno z jego marzeń.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.