JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poprowadź Czołg T-55

Poprowadź Czołg T-55


Chrcynno (okolice Nasielska)
1 os.

1299 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1299 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Lubisz nowe wyzwania? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję, abyś sprawdził swoje umiejętności prowadzenia dużych pojazdów w trudnych, terenowych warunkach! Poprowadź Czołg T-55 i pokaż na co Cię stać! Zabierz ze sobą pięcioro najlepszych znajomych i udowodnij, że świetnie sobie poradzisz w niecodziennej sytuacji. Przekonaj się na własnej skórze, jakie to uczucie kiedy sterujesz 36-tonowym pojazdem opancerzonym. Spełnij swoje marzenie z dzieciństwa, przeżywając tę niesamowitą przygodę z najbliższymi. Poczuj się jak prawdziwy czołgista!

Dane techniczne pojazdu:

  • Czołg T-55 wersja A
  • Lata produkcji: 1968-1981
  • Silnik: 12-cylindrowy silnik Diesla W-55
  • Moc: 580 koni mechanicznych
  • Masa całkowita: 36,5 ton
  • Uzbrojenie: armata kaliber 100 mm, karabin maszynowy kaliber 7,62 mm

Osoba obdarowana może zaprosić 3 osoby, które będą uczestniczyły w realizacji prezentu.

Szukasz nietuzinkowego prezentu dla fana militariów? Poprowadź Czołg T-55 to pomysłowy prezent dla mężczyzny. Nieistotne, czy zastanawiasz się co podarować na Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, urodziny bądź imieniny – ten Voucher sprawi radość każdemu, kogo fascynuje wojskowy sprzęt ciężki. Wręczając Voucher prezentowy masz gwarancję, że podarunek nie zostanie wrzucony do szafy i zapomniany, to przeżycie na zawsze zostanie w pamięci obdarowanego, a wspomnienia z czołgowiska będą wywoływały uśmiech na twarzy, przez długie lata.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chrcynno (okolice Nasielska)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Rodzina/przyjaciele osoby obdarowanej mogą wziąć udział w realizacji siedząc na korpusie czołgu (maksymalnie 3 osoby).

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda czołgiem odbywa się na terenie byłej jednostki wojskowej. Osoba obdarowana zasiądzie za sterami czołgu w obecności instruktora. Prezent może być realizowany jedynie przez osoby pełnoletnie. Trudność trasy i jej intensywność dostosowywana jest do oczekiwań obdarowanego. Sama jazda trwa około 20 minut. Organizatorem jazd czołgiem jest Wyjątkowy Prezent. Możliwość realizacji tylko podczas specjalnie organizowanych eventów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (5)

Wszystkie opinie(5)
1 2 3 4 5
Agnieszka Zaworska Stefan Gajewski

Super przygoda, profesjonalna obsługa i super kontakt ze sprzedającym. Poza przejażdżką możliwość zobaczenia innego sprzętu, który jest na miejscu. niezapomniane wrażenia i dla niektórych mega przyjemny powrót do czasów młodości

Bogdan P

Bardzo dziękuję. Prezent który otrzymałem od moich bliskich, zakupiony w Państwa firmie był fantastyczny. Była to przejażdżka czołgiem T 55 w Panzer Farm w miejscowości Chrcynno koło Nasielska. Wrażenia nie do opisania. Podejście instruktora i całej obsługi wzorowe. Oprócz samej jazdy mieliśmy również możliwość obejrzenia całego sprzętu pancernego, którym dysponują. Kontakt z Państwa firmą i elastyczność w doborze dogodnego terminu realizacji zakupionego prezentu oceniam bardzo wysoko. Jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam z Państwa oferty wybierając prezent dla kogoś z mojej rodziny lub znajomych. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Bogdan P.

Marta

Prosty proces wyboru i zakupu prezentu, profesjonalna i rzetelna informacja udzielona podczas odbioru vouchera i realizacja, która odpowiada opisowi. Oceniam usługę bardzo pozytywnie. Present świetny - polecam każdemu, kto lubi nieprzeciętną rozrywkę.

Maurycy

Bardzo fajne, polecam.

Joanna

Prezent "Poprowadź czołg T-55" był prezentem dla mojego męża. Mąż był zachwycony, spełniło się jedno z jego marzeń.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.